Заявка на позику

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Як подати заявку на позику, і тут же отримати гроші на карту?

Онлайн-заявка на позику подається віддалено. Це зручно і вигідно. Щоб її оформити, не потрібно їхати в банк, тим більше, там, швидше за все, відмовлять. При цьому ви витратите час на збір документів, простоїте в черзі. Тільки потім, коли заявка буде розглянута, вам повідомлять, що видати позику не можуть. Приводів для відмови банківські службовці знайдуть скільки завгодно, і зараз не про це. Зараз ми поговоримо про спосіб подати заявку онлайн, і гарантовано отримати позику в потрібному розмірі на вигідних умовах.

Як оформляється заявка на позику на карту?

Щоб оформити заявку, і 100% отримати позику на карту, достатньо виконати такі дії:

 1. Запускаємо браузер, переходимо за посиланням https://cashinsky.ua.
 2. Ознайомлюємося з інформацією, і користуємося кредитним калькулятором.
 3. Реєструємося в системі під власним логіном і паролем.
 4. Заходимо в особистий кабінет, відкриваємо форму онлайн-заявки.
 5. Заповнюємо поля заявки, вказавши суму позики та реквізити картки.
 6. Відправляємо заявку, чекаємо 15 хвилин, отримуємо гроші на карту.

Це найзручніший спосіб взяти позику навіть тим, хто не працює, у кого немає офіційного доходу, і навіть тим, чия кредитна історія зіпсована. У “Кешинського” беруть позику навіть ті, хто не встиг погасити інші кредити. Про це знають тисячі жителів України, які регулярно користуються сервісом, і отримують онлайн-кредити на пільгових умовах. Тепер взяти позику зможете і ви. Все, що для его потрібно – паспортні дані та реквізити картки, куди повинні надійти гроші.

Скільки розглядається заявка на позику на карту?

Щоб оформити заявку в режимі онлайн, доведеться витратити не більше 5 хвилин. Ще через 10 заявка буде узгоджена і схвалена. А позика буде отримана на карту миттєво. На все про всі чверть години. У банку такого запропонувати не можуть. Тільки тут можна взяти грошову позику, а потім витратити її з картки на будь-які потреби. Знімайте готівку, оплачуйте товари в інтернеті, розраховуйтеся карткою, робіть що захочете. А щоб наступну позику ви могли отримати коли захочете, і за пільговою ставкою, просто вчасно крутіть отримані кошти.

Заявка на позику: умови, вимоги до позичальника та карти

При оформленні заявки на кредит онлайн діє одне просте правило. Позичальник повинен бути повнолітнім громадянином України. Взяти позику зможе працюючий, непрацюючий, чоловік, жінка, пенсіонер або студентка. При цьому позику видадуть:

 • без застави;
 • без поручителів;
 • без довідки про доходи;
 • без відвідування офісу;
 • без комісії;
 • без страховки;
 • без прихованих платежів.

Ніхто не запитає, скільки ви заробляєте, чи є у вас офіційне працевлаштування. Чи готовий хтось поручитися, теж нікого не цікавить. Не важливо, де ви перебуваєте. Онлайн означає, що заявку можна подати в будь-якому місці, де є доступ до інтернету. До карти теж єдина вимога. Це повинна бути дійсна, активна дебетова картка, емітована українським банком (будь-яким).

Так, і навіть якщо у вас погана кредитна історія, це не є перешкодою, щоб взяти кредит онлайн. При розгляді заявки цей фактор не вирішальний. Максимальна сума позики – 10000 гривень. Термін – від одного дня. Позика видається максимум на місяць, і дату повернення ви визначаєте самі. А, щоб погасити кредит, достатньо перерахувати гроші з картки на рахунок МФО. Це також можна зробити онлайн, і нікуди їхати не доведеться. Тому багато хто бере позику до зарплати. А хто не працює, погашають з особистих коштів. Доходи підтверджувати не потрібно.

Чому “Кешинський” краще?

Тут все просто, і тисячі українців вже знають, що серед усіх МФО це найлояльніша організація нашої країни. Тільки тут мінімальні вимоги і максимальні вигоди. Cashinsky – завжди правильний вибір.