Заявка на кредит

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Вам терміново потрібна невелика сума грошей, а позичити у знайомих або взяти кредит в банку не представляється можливим? Вас врятує оформлення онлайн заявки на кредити через МФО! Співробітники онлайн-сервісу “Cashinsky” готові протягнути допомогу тим, хто перебуває в скрутному фінансовому становищі: оперативна робота нашої служби дозволить Вам отримати потрібну суму на карту в максимально короткий термін.

Чому заявку найкраще оформити через інтернет

Оформлення кредиту онлайн сильно скоротить Ваші тимчасові витрати. Оформити кредит, не виходячи з дому, через комп’ютер або мобільний телефон, набагато простіше, ніж проводити час у довгих чергах. У ситуаціях, коли отримати гроші на картку потрібно якомога швидше, подати заявку на кредит краще через надійну мікрофінансову організацію України.

Де оформити заявку на кредит онлайн в Україні

На сайті МФО “Cashinsky” оформити заявку на кредит онлайн швидко, зручно і просто! Ми надаємо своїм клієнтам максимально вигідні умови співпраці.

Чому ми?

 • У нас вкрай високий відсоток схвалення заявок: 92% подали заявку отримали потрібну суму на карту.
 • Система подачі заявок проста і зручна, а при будь-яких труднощах завжди можна звернутися за допомогою.
 • Ви отримаєте гроші протягом 14 хвилин. Ми працюємо цілодобово, щоб оперативно допомагати нашим клієнтам.
 • Нам довіряють: на сайті можна ознайомитися з масою позитивних відгуків про нашу роботу.
 • До нас можуть звернутися клієнти з усієї території України.

Наші умови

У нас можна позичити будь-яку суму грошей до 10000 гривень під 1,9%. Термін погашення кредиту – до 30 днів. Всім кому потрібна заявка на кредит онлайн на нашому сайті має бути від 18 років, для оформлення кредиту буде потрібен паспорт, ІПН і банківська картка.

Ми не відмовляємо в оформленні позики громадянам, які навчаються в коледжах і університетах, тимчасово безробітним або не працевлаштованим офіційно. Необхідно всього лише дотримуватися таких правил:

 • Коректно вказувати всі необхідні дані, в тому числі дані банківської картки.
 • Повертати суму боргу строго в призначений термін.
 • Не подавати заявки на кредит занадто часто.

Якщо Вам з будь-якої причини відмовили у видачі позики в Україні, звертайтеся до нас – ми завжди готові увійти в становище!

Як оформити заявку на кредит на сайті Cashinsky

Вирішили оформити кредит онлайн на нашому сайті? Дотримуйтесь простого алгоритму:

 1. Виберіть потрібну суму і натисніть “оформити заявку”.
 2. Створіть особистий кабінет: форма для заповнення оформляється автоматично, і акаунт, можливо, використаний для наступних звернень.
 3. Заповніть і відправте заявку. Протягом декількох хвилин Вам через електронну пошту або СМС прийде відповідь про рішення з приводу Вашого звернення.
 4. Підтвердьте банківську картку, вказавши її дані (вони не будуть розголошені). Тимчасово заблокується сума до 1 гривні, і цю суму потрібно буде ввести в особистому кабінеті.
 5. Отримайте потрібну суму на карту.

Коли я отримаю гроші?

Гроші надійдуть на рахунок у максимально короткий термін – до 14 хвилин. Ми розуміємо, як важливо в екстреній ситуації швидко отримати позику онлайн. При цьому вам немає потреби звітувати на які потреби будуть витрачені взяті у нас гроші, головне вчасно повернути гроші на карту, і закрити позику.

Як можна повернути борг?

Борг можна повернути будь-яким зручним способом: онлайн, через термінал або відділення банку. Закриття кредиту відбудеться відразу в той момент, коли сума, що підлягає поверненню, потрапить на нашу карту. Ми зробили все можливе для зручності клієнта, щоб ви могли не тільки оперативно отримати гроші в борг, але і швидко погасити заборгованість.

У разі виникнення будь – яких запитань звертайтеся до нас!