Позики онлайн з 18 років

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Як оформити онлайн-позику з 18 років?

Є цілий ряд обмежень, якими користуються банки України, коли не хочуть видавати кредит. Позики онлайн з 18 років видають тільки працевлаштованим особам. Виникає резонне питання, а що робити студентам, молодим мамам, або тим, хто не може підтвердити дохід? Навіть якщо студент підробляє, він не завжди може взяти довідку про доходи, особливо, якщо він фрілансер. Самозайнятим у банку завжди раді відкрити дебетовий рахунок, але видати позику бояться. Що робити, коли тобі тільки виповнилося 18 років? Звернутися до МФО.

Чому банки відмовляють у кредиті, якщо позичальнику вже виповнилося 18 років?

18 років, повноліття, цивільна та юридична зрілість. Так кажуть усі, коли неповнолітній громадянин став дорослим. Але у банкірів інше бачення. На їхню думку позичальник повинен бути працевлаштований, і достатньо заробляти, щоб отримати позику. Далеко не у всіх в 18 років є така можливість. Одні – студенти, інші – тільки відсвяткували 18 років, а довідка про доходи потрібно за півроку. Причому банки України вимагає, щоб наявність трудового стажу не менше 12 місяців.

Вони пропонують інший спосіб взяти позику. Але потрібно надати заставне майно. Заставою може бути автомобіль або нерухомість. Тут дві дивацтва. Звідки в 18 років з’явиться квартира або машина. І чи варто їх закладати, якщо потрібно, скажімо, 3000, 5000 або 10000 гривень. Також не зрозуміло, що робити тим, хто працює на себе на віддаленці. При розгляді заявки на позику неофіційний дохід у розрахунок не беруть.

Вигідний безвідсотковий кредит від 18 років

Все, що потрібно, щоб взяти позику, це мати карту. Вона може бути будь-хто. Головне, щоб її випустив один з банків України. Заявка подається в режимі онлайн, і стояти в черзі не доведеться. Гроші на картку надходять через 8-10 хвилин. Але найголовніше – можна взяти позику під 0 відсотків. Для цього потрібно всього лише зайти на сайт https://cashinsky.ua. Тут можна заповнити онлайн заявку на позику, і отримати гроші на картку тут же. Кредит під 0% доступний тільки для нових позичальників. Але вже наступного разу ви візьмете позику за пільговими умовами. Так “Кешинський” піклується про тих, кому нещодавно виповнилося 18 років.

Кредити онлайн з 18 років: вимоги до позичальника

Вимога одна – наявність дійсного паспорта громадянина України. Мапа у вас є, електронна пошта теж. Для оформлення онлайн-кредиту потрібен тільки ноутбук, стаціонарний комп’ютер, планшет або смартфон, підключений до інтернету. “Кешинський” пропонує всім, кому вже є повних 18 років взяти позику на таких умовах:

  1. Процентна ставка 0% (якщо позика оформляється вперше).
  2. Максимальний ліміт кредиту на картку – 10 тис. грн.
  3. Мінімальна сума також передбачена – 800 гривень.
  4. Термін повернення – від 5 днів до одного місяця.

Все, ви можете взяти позику вже зараз. Вам 18 років, карта є, паспорт теж. Цього достатньо. Переплати немає, комісій, страховок, інших дивних, прихованих платежів, які вимагають у банку, теж немає. Хочете взяти позику? Чудово! Це хороший старт, щоб сформувати позитивну кредитну історію. А потім можна претендувати на великі кредити, і користуватися благами життя вже сьогодні.