Позика за пару хвилин

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Гостра необхідність у грошах – ситуація, з якою хоча б раз стикалася кожна людина. Ще якихось 10 років тому вирішувати це питання було вкрай непросто, однак зараз пропонують свої послуги мікрофінансові організації, що дають можливість взяти позику онлайн в Україні всього за 5 хвилин.

МФО – одна з кращих альтернатив банкам, оскільки пропонуються набагато комфортніше і вигідніше умови, при цьому процес оформлення і видача коштів здійснюється за 15 хвилин. Робота сервісу CASHINSKY проводиться легально, оскільки видана відповідна ліцензія профільного державного органу. Наявність ліцензії свідчить про чесність і надійність надання фінансових послуг, завдяки чому клієнти можуть бути повністю впевнені в тому, що, вирішивши взяти позику онлайн на карту в Україні, гроші будуть видані відповідно до чинного законодавства.

Чому все більше людей, які відчувають тимчасові фінансові труднощі, звертаються саме в нашу компанію

Позика на карту за 1 хвилину – один з найяскравіших прикладів, що стосуються переваг МФО CASHINSKY. Кожен клієнт, який вирішить скористатися нашими послугами, зможе взяти позику на картку онлайн всього за кілька хвилин, при цьому оформивши договір на максимально вигідних умовах, на відміну від банку. Крім цього, необхідно відзначити й інші переваги нашого сервісу, що і зумовлює швидке зростання популярності CASHINSKY:

  • мінімальний пакет документів – для оформлення позики за кілька хвилин онлайн на карту необхідно всього кілька документів: паспорт громадянина та індифікаційний код;
  • висока швидкість видачі фінансових коштів на карту після схвалення позики – клієнту зараховуються кошти протягом 10 хвилин, про що він повідомляється СМС-повідомленням;
  • адекватна процентна ставка – максимальна процентна ставка встановлюється в розмірі не більше 1, 9% на день, при цьому клієнт точно знає, скільки грошей потрібно повертати (відсутні якісь приховані платежі та нарахування);
  • абсолютна прозорість – ми надаємо своїм клієнтам можливість взяти позику онлайн на карту за 10 хвилин на зрозумілих і прозорих умовах, так як оформляється договір на підставі положень чинного законодавства.

На цьому переваги нашої мікрофінансової організації не закінчуються, тому необхідно потрібно відзначити й інші важливі позитивні моменти. Позика за 1 хвилину, що оформляється онлайн, на картку передбачає наявність можливості функції дострокового погашення, відстрочки і легкість процесу заповнення заявки (потрібно просто заповнити анкету і отримати гроші на банківську картку протягом декількох хвилин).

Що необхідно для отримання позики за пару хвилин

МФО CASHINSKY для максимальної зручності і комфорту своїх клієнтів розробила одну з найбільш актуальних і простих систем кредитування, тому для оформлення позики онлайн за кілька хвилин слід відповідати всього кільком вимогам:

  • наявність повнолітнього віку – позика онлайн не видається особам, які не досягли 18-тиліття;
  • наявність двох документів – паспорт громадянина та ідентифікаційний код;
  • наявність власної банківської картки – її потрібно підтвердити в особистому кабінеті.

Позика за хвилину, яка оформляється онлайн, передбачає передачу особистих даних. Слід сказати, що ми використовуємо інноваційну шифрувальну технологію (застосовується банківськими установами), що гарантує нашим клієнтам повну безпеку і збереження переданої конфіденційної інформації.

Наші співробітники при необхідності проконсультують вас докладно і компетентно, що дозволить прийняти правильне рішення про вибір мікрофінансової організації для отримання позики на карту за кілька хвилин.