Позика під 0

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Жителі України часто цікавляться, як отримати онлайн-позику з виплатою на картку, але без високих відсотків за користування грошима. Більшість позик від численних МФО відрізняються не найвигіднішими умовами. Тому в онлайн-сервісі Cashinsky створили перший продукт. Це позика під 0 відсотків на карту, що видається тим, хто вперше звертається до нас.

Взяти кошти онлайн під 0% реально. Без дзвінків, складних перевірок, збору численних довідок та інших документів. Формулювання “під 0%” не є якоюсь хитрістю. Це унікальна пропозиція для нових клієнтів. Тільки для них, і всього один раз для кожного. Пропонуючи гроші у вигляді позики, що нараховується під 0%, наша компанія прагне створити вигідні для вас умови.

Всі дії повністю переведені в онлайн-режим. На ймовірність отримання грошей під 0% не впливає ваша кредитна історія в інших організаціях. Також, щоб отримати позику під 0%, вам не потрібно брати довідку про доходи або виписку з банку. Немає офіційного працевлаштування? Ваш відсоток не буде підвищено. Ви отримаєте позику під 0% на загальних умовах. Як це зробити? Читайте просту і зрозумілу інструкцію, як взяти на карту бажану суму під 0% в онлайн-режимі.

Вимоги до позичальника

Позика під 0 відсотків видається будь-якому клієнту компанії Cashinsky, який звернувся за фінансовою допомогою в перший раз.

Критеріїв кілька:

  • В Україні право взяти позику на своє ім’я є тільки у повнолітніх громадян країни. Всім іншим доведеться чекати 18 років або оформляти позику під 0 відсотків на карту/документи довіреної особи. Наприклад, одного з дорослих родичів.
  • Оскільки позика під 0% перераховується нами на картку, вам потрібно мати карт-рахунок в одному з банків країни з фізичною або віртуальною карткою для зберігання коштів.
  • Отримати позику під 0 відсотків легко. Однак вам потрібно мати джерело доходів, що дозволяє своєчасно виплачувати борг.
  • Потрібен дійсний паспорт і код платника податків (ІПН).

Якщо за цими критеріями жодних питань і складнощів немає, позика з умовою видачі під 0% онлайн буде перерахована вам на карту відразу після схвалення.

Як зареєструватися і отримати позику під 0?

Система видачі онлайн-позик на карту в Cashinsky повністю автоматизована. Щоб взяти бажану суму, потрібно для початку скористатися онлайн-калькулятором на сайті. Це два повзунки. Перший – сума, другий – термін у днях до моменту повернення позики.

Далі ви створюєте заявку на позику онлайн на карту без відсотків. Після цього відкривається форма реєстрації. Ви створюєте особистий кабінет. Вигадайте складний пароль, вкажіть електронну пошту.

Останній крок, який вас відокремлює від можливості взяти позикові кошти під нульовий відсоток – анкета. Вказуєте ПІБ, прописку, громадянство, дату і місце видачі паспорта, іншу необхідну інформацію. Повідомляєте дані про сім’ю, роботу/інші джерела доходів, що дозволяють повернути борг. Далі вам потрібно взяти банківську картку і переписати з неї дані, щоб прикріпити до облікового запису.

Щоб взяти в Україні позику на карту під 0%, вам залишається лише дочекатися відповідь. Тобто рішення про виплату вам грошей. Вся процедура, починаючи зі створення заявки, і закінчуючи отриманням вердикту, займає у відвідувача нашого онлайн-сервісу до 15 хвилин. Мінімальний термін, на який ви можете взяти гроші – 5 днів, а максимальний обмежений 30 днями.

Якщо ви вчасно повертаєте позикові кошти, то наступного разу, маючи у нас хорошу кредитну історію, зможете запросити велику суму. Додаткову інформацію про умови можна отримати в ході безкоштовної консультації.