Позика онлайн

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Позика онлайн на банківську картку

Ідея взяти позику онлайн спадає на думку зазвичай при появі фінансових проблем. Причин відмови від звернення в банк або до рідних і друзів може бути багато, та це і не головне. Головне те, що гроші потрібні прямо зараз. На щастя, сьогодні в Україні (в тому числі, і в Києві) відкрито чимало МФО, готові прийти на допомогу і надати позику онлайн на карту миттєво.

Напевно Ви чули чимало негативних думок про звернення до мікрокредитних організацій. З’являються вони, найчастіше, тому, що люди звертаються в сумнівні компанії з поганою репутацією. Cashinsky вигідно виділяється серед них.

Про переваги позик онлайн в Cashinsky

Є кілька вигідних відмінностей Cashinsky від аналогічних мікрофінансових організацій. Причому плюси для себе тут знайдуть і нові, і постійні клієнти. Ось, які переваги позик онлайн на карту можна виділити для нових користувачів:

 1. Взяти позику онлайн зручно. Щоб взяти грошей до зарплати, не доведеться нікуди ходити – вся процедура проходить по інтернет-з’єднанню, а заявка генерується автоматично.
 2. Отримання грошей на картку миттєве. Завдяки тому, що взаємодія з сервісом проходить онлайн (за допомогою інтернету), заявка схвалюється оперативно, і гроші надходять на карту миттєво.
 3. Висока ймовірність схвалення. Навіть з поганою кредитною історією позику онлайн в Україні можна взяти з імовірністю 92%. Сервіс Cashinsky не перевіряє КІ, на відміну від банків.
 4. Мінімум необхідних документів. Вимог до позичальників небагато – взяти позику по інтернету можна з 18 років, і для цього буде потрібно тільки паспорт та ІПН, а також номер картки (адже гроші надійдуть саме на картку).
 5. Прозорість оформлення позики. Перейшовши на інтернет-сторінку Cashinsky і ввівши необхідні значення, Ви будете точно знати, коли і скільки грошей доведеться віддати.
 6. Позика онлайн під 0 відсотків. Нові клієнти можуть взяти першу позику на карту на особливо вигідних умовах – під 0 відсотків. Це означає, що за користування грошима Ви не переплатите ні копійки.

Незважаючи на те, що для постійних клієнтів багато переваг звернення в Cashinsky залишаються актуальними, компанії є, що їм запропонувати додатково.

 1. Заявки підтверджуються автоматично. Якщо у Вас вже є особистий кабінет, то складена знову заявка буде оброблятися автоматично – це дозволити взяти гроші на карту в Україні ще швидше.
 2. Сума онлайн-позики може бути збільшена. Для більшості клієнтів максимальна сума позики складе 10000 грн. Цього цілком вистачить, щоб спокійно дожити до зарплати. Але постійні клієнти можуть взяти і велику суму грошей.

Оформляйте позику онлайн без проблем

Процедура оформлення позики проста і складається з трьох етапів:

 • розрахунок кредиту та заповнення заявки на інтернет-сторінці Cashinsky;
 • надсилання запиту та отримання схвалення;
 • отримання грошей.

Погашення кредиту будь-яким доступним способом

Для вашої зручності погашення заборгованості в Cashinsky може відбуватися по-різному. Компанія пропонує три шляхи повернення позики:

 • через особистий кабінет – на це потрібно 2-3 хвилини;
 • у платіжних терміналах міста – iBox, EasyPay або ПриватБанк;
 • банківським переказом – реквізити компанії можна знайти в особистому кабінеті.

Як бачите, взяти позику онлайн в Cashinsky легко – компанія схвалює кредит особам з 18 років навіть з поганою кредитною історією, чим зазвичай не можуть зробити банки. Оформивши позику, вже протягом декількох хвилин Ви зможете отримати гроші на карту і почати користуватися ними. Залишиться тільки повернути кредит у зазначений термін в обсязі, про який Ви будете знати заздалегідь – ніяких прихованих платежів або комісій!