Позика на карту

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Гроші можуть знадобитися в будь-який момент. Не так давно багато українців воліли брати в борг до зарплати у знайомих і родичів. З розвитком мікрокредитування така необхідність відпала сама собою. Сьогодні щоб отримати гроші на картку, необхідно подати заявку на оформлення позики в МФО і отримати готівку буквально протягом декількох хвилин.

Переваги позик по інтернету

Позики онлайн на картку з’явилися на ринку кредитування України порівняно недавно. З часом попит на них зріс у рази, більшою мірою завдяки доступності та спрощеній процедурі оформлення. Тепер щоб перехопити 2000, 3000, 4000, а то й 10000 грн до зарплати достатньо заповнити нескладну форму на доброзичливому сервісі Cashinsky.

Онлайн позики на картку являють собою невеликі кредити, які можна взяти на термін від 5 днів до 1 місяця. Тому вони ідеально підходять у ситуації, коли потрібні гроші до зарплати на кілька днів. Оформивши інтернет позику на карту на тиждень, ви зможете вирішити свої фінансові проблеми, при цьому переплата за кілька днів користування буде незначна.

Отримати автоматичну позику на карту онлайн може будь-який громадянин України від 18 років, який має постійну реєстрацію. Такі позики по інтернету вигідні і доступні для всіх. Для оформлення достатньо паспорта та ІПН, на сайті не потребують застави, підтвердження доходу або додаткових документів. Отримати позику на картку в МФО можуть навіть клієнти з поганою кредитною історією.

Онлайн позики на карту від Cashinsky – це вигідно і зручно, тому що:

  • можна оформити, не виходячи з дому;
  • до позичальника пред’являються низькі вимоги;
  • мінімальна кількість відмов;
  • можна отримати особам з поганою кредитною історією;
  • не потрібні поручитель і застава;
  • для оформлення необхідний лише паспорт та ІПН;
  • при повторному кредитуванні пільгові умови.

Як оформити позику на карту через інтернет?

На відміну від банків, МФО надає можливість не тільки оформляти позики онлайн, а й отримувати їх без відвідування офісу компанії. Платіж на карту виконується миттєво. Позичальник може отримати кошти готівкою або здійснити оплату, використовуючи інтернет-банк.

Кредити онлайн зручні, з їх допомогою можна вирішити поточні фінансові проблеми. На подачу заявки піде не більше 5-10 хвилин, стільки ж – на її обробку. У нашої компанії низькі вимоги до кожного Аміго, тому відсоток схвалення заявок досягає 92%.

Cashinsky пропонує оформити позику на карту онлайн на будь-які цілі. Ми гарантуємо зручний сервіс, швидку обробку заявки і миттєве перерахування коштів. Просто подайте заявку і отримаєте гроші вже через 15 хвилин.

Зручність співпраці

Перед оформленням позики на картку по інтернету можна дізнатися суму, яку доведеться повернути в кінці кредитного терміну. Максимально простий калькулятор видасть миттєву відповідь. Cashinsky не проти, якщо Аміго зможе повернути кеш завчасно. Тут немає прихованих платежів і штрафів, що нерідко зустрічається навіть у серйозних банках.

Повернути гроші можна за допомогою терміналу в будь-який зручний час.