Позика цілодобово

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Як терміново отримати позику на картку будь-якого банку України

Сервіс, через який можна взяти позику онлайн на карту цілодобово, є дуже, популярним, пропонуючи прозорі правила і привабливі умови для клієнтів. Ситуацій, при яких може знадобитися термінова фінансова допомога, може бути безліч. Пройшовши реєстрацію, і підтвердивши свій телефон, ви зможете взяти онлайн позику на суму від 800 грн до 10 000 грн., з термінами погашення від 5 днів до 30 днів. Строковий кредит надається без дзвінків, необхідності оформлення довідок тощо.

Інструменти у цифрах

 • понад мільйон розглянутих заявок;
 • ставка 0% для першої позики;
 • 5 000 грн середня сума позики на карту, яка оформляється нашими клієнтами онлайн;
 • 10 днів. Середній період погашення (максимальний 30 днів, є можливість продовження).

Швидке оформлення позики онлайн цілодобово. Покрокова інструкція

Взяти онлайн позику цілодобово, з переказом коштів на картку, досить просто. Послідовність дій така:

 • відкрити персональний онлайн кабінет на сайті сервісу. Для цього необхідно вказати адресу своєї електронної пошти і придумати пароль;
 • у профілі заповнити необхідні поля, вказавши мінімум необхідної інформації, яка буде надійно захищена від доступу третіх осіб;
 • далі слід виконати перевірку нового телефону і додати кату будь-якого банку України, верифікувавши її;
 • подати заявку на кредит, зазначивши необхідну суму і період кредитування;
 • отримати повідомлення про рішення на Email і (або) в СМС;
 • у разі позитивного рішення, прийнятого системою в автоматичному режимі, вся сума за позикою буде переведена на зазначену карту.

Позику можна оформляти цілодобово – всі процеси максимально автоматизовані. Не потрібні довідки, без дзвінків оператора та іншої бюрократії. Отримати гроші цілодобово може будь-який громадянин України, який досяг віку 18 років, має паспорт з усіма вклеєними фото, або ID карту з не закінченим терміном дії.

Кошти перераховуються на картку також цілодобово, через кілька хвилин після схвалення онлайн заявки та підписання електронного договору. Відмінний варіант терміново закрити фінансовий пролом.

Нові клієнти можуть отримати термінову позику без дзвінків і перевірок, а також без відсотків. Достатньо лише уважно заповнити профіль і завантажити необхідні фото. Існуючі клієнти, які своєчасно вносили платежі за попередніми позиками. Можуть відкривати нові кредити цілодобово і миттєво, виконавши всього кілька кліків, вказавши суму і терміни. З кожною новою позикою умови надання стають більш вигідними.

Переваги сервісу

 • взяти позику цілодобово можна на вигідних умовах;
 • простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
 • потрібен тільки паспорт і карта будь-якого банку України;
 • позики оформлюються терміново, повністю онлайн і без дзвінків;
 • можна взяти позику без відсотків (тільки для нових клієнтів!);
 • великі ліміти;
 • можливість пролонгації договору без штрафних санкцій.

Підсумок

Взяти позику на карту цілодобово можна в будь-якому місті України. Всього кілька кліків і необхідна сума буде переведена на вашу карту. Сайт зі стильним і зручним інтерфейсом, а правила оформлення позик онлайн прості і повністю прозорі. Лояльне ставлення до позичальників, можливість пролонгації договору. Цілодобово працює служба технічної підтримки, оперативно реагуючи на запити, допомагаючи користувачам розібратися в роботі сервісу і взяти позику на необхідну суму. Сервером вже скористалися сотні тисяч українців, яким був необхідний кредит терміново, з можливістю отримати гроші на картку цілодобово. Прочитати реальні позитивні відгуки можна на профільних сайтах в інтернеті, форумах і в соціальних мережах.