Позика без дзвінків

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Отримати онлайн позику на карту без дзвінків

Взяти позику на картку будь-якого банку України без дзвінків можна онлайн. Сервіс має простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Щоб взяти позику потрібно зареєструватися і заповнити профіль. Після цього акаунт потрібно верифікувати і можна оформляти позику на необхідну суму. Відмінний варіант як вирішити тимчасові фінансові труднощі, скористатися яким може будь-який повнолітній громадянин України, що володіє дійсним паспортом і карткою будь-якого банку України.

Переваги сервісу

 • швидка позика онлайн;
 • можна взяти в кредит суму від 800 грн до 10 000 грн.;
 • більше мільйона оброблених онлайн заявок;
 • схвалено понад 90%;
 • мінімум перевірок і без дзвінків;
 • переказ на карту будь-яких банків України;
 • гнучкі умови погашення з можливістю пролонгації;
 • конфіденційність і гарантія захисту даних.

Компанія працює на ринку вже досить давно, видаючи онлайн позики на найбільш вигідних умовах, без дзвінків і надлишкових перевірок. Є безліч позитивних відгуків від клієнтів на профільних сайтах і форумах в інтернеті, соціальних мережах.

Як отримати позику на карту швидко і без дзвінків

Щоб успішно взяти позику на карту онлайн і без дзвінків, необхідно виконати наступні дії:

 • Відкрити сайт сервісу в браузері свого ПК або смартфона;
 • Зареєструвати особистий кабінет користувача;
 • Заповнити ПІБ, адресу проживання та інші персональні дані;
 • Вказати номер телефону і підтвердити його без дзвінків, просто вказавши код з отриманої СМС;
 • Ввести номер банківської картки будь-якого з банків України, верифікувати її;
 • Подати заявку на позику, вказавши необхідну суму та запланований період погашення;
 • Підписати електронний договір;
 • Отримати гроші на карту.

Нові клієнти можуть взяти онлайн позику без дзвінка, за умови, що профіль заповнений повністю коректно, в нього завантажені фото, всі скановані сторінки паспорта. Необхідно переконатися, що паспорт є дійсним, в нього вклеєні всі фото за віком. Якщо використовується ID карта, то її термін не повинен бути прострочений.

Щоб оформити позику без дзвінків, клієнт повинен мати верифіковану в сервісі карту. Для виконання перевірки в профілі потрібно ввести номер карти і CVV2 код. Після цього на рахунку буде тимчасово заблокована невелика сума, що не перевищує 1 гривні. У вікні перевірки в особистому кабінеті необхідно буде вказати її точне значення.

Після оформлення позики деталізована інформація по ньому буде відображена в особистому кабінеті, включаючи графік платежів, з датами і точними сумами.

Пропонується зручна система, з можливістю брати і повертати позики в будь-якій точці України. Вносити платежі за позикою можна через термінали Привату, iBox, Easypay, зі своїх електронних гаманців або готівкою через касу банку. Якщо виникли питання, то слід звертатися на підтримку, яка працює цілодобово.

У разі якщо є проблеми з фінансами на черговий платіж за графіком, позику можна пролонгувати онлайн, відмінний варіант взяти додатковий час, уникнувши штрафних санкцій. Своєчасні платежі – вірний спосіб уникнути дзвінків оператора, а також можливість отримати додаткові преференції.

Підсумки

Взяти онлайн позику на карту без дзвінків є відмінним варіантом, як терміново дозволити фінансові труднощі, позичити грошей для зарплати. Оформляється позика повністю онлайн. У перший раз потрібно витратити кілька хвилин на заповнення профілю, а всі інші заявки, у разі своєчасного погашення попередніх позик, будуть оброблятися автоматично, без будь-яких дзвінків оператора і перевірок. Використовуйте зручний сучасний сервіс, оформляючи позики так терміново, як це необхідно.