Позика без відсотків

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Чи реально отримати позики без відсотків в Україні? Розберемося, як це зробити і які існують умови, правила отримання. Найголовніше – всі оформлення проводяться строго з 18 років, без винятків. Це не правило нашого сервісу, а законодавча вимога, що діє в країні для всіх без винятків.

Як отримати позику без відсотків?

Є кілька простих загальних правил:

  • Взяти позику без відсотка за користування кредитними коштами можливо, якщо ви вперше звертаєтеся в компанію Cashinsky.
  • Нараховується позика онлайн на карту без відсотків після заповнення заявки.
  • Вам потрібно буде вказати свої персональні та банківські дані. Ми гарантуємо їх конфіденційність.
  • Видається терміново сума не більше 15000.
  • Вам не потрібно надавати довідку про доходи. Щоб оформити позику на карту без відсотків, потрібно тільки паспорт і ваш ІПН (ідентифікаційний код).
  • Ви повинні бути громадянином України.

Оформлення позики без додаткових відсотків займає у клієнта не більше 15 хвилин. За цей час ви заповнюєте невелику анкету, створюєте особистий кабінет. Далі дані по позиці без відсотків перевіряють наші фахівці. Все проходить онлайн, без дзвінків, відвідування офісу. Кошти надходять відразу на картку. Так що, якщо позика потрібна дуже терміново, вам не доведеться довго чекати.

Важлива деталь – видача коштів за позиками доступна всім категоріям клієнтів, незалежно від цілей. Наприклад, ви можете взяти бажану суму для покупки, оплати житла, навчання, поїздки. При першому оформленні додаткові відсотків комісії вам не нарахують, прихованих платежів немає.

В онлайн-формі від вас вимагається вказати наступну інформацію:

  • ПІБ, дата і місце народження. Де, коли і ким виданий паспорт. Громадянство.
  • Сімейний стан.
  • Дані про роботу. Хоча позика без відсотків може отримати навіть людина, яка не працює офіційно, важливо уточнити джерело доходів.
  • Враховуючи, що позика за програмою виплати без відсотків перераховується на картку вашого банку, її потрібно буде прикріпити до облікового запису. Верифікація займе пару хвилин.

Далі ви підтверджуєте всі введені дані і очікуєте рішення щодо онлайн-позики без відсотків. Інформація про те, що вам схвалено позику, надійде на електронну пошту, телефон. Також дані по виплаті позикових коштів без відсотків відобразиться у вашому особистому кабінеті. Там же ви зможете дізнатися, як віддавати позику без відсотків.

Плюси роботи з Cashinsky

Тут у вас є можливість взяти позику онлайн, не виплачуючи по ньому відсотки додаткових комісій. Термін, на який видається така позика, варіюється від 5 до 30 днів. Хочете взяти гроші на термінові потреби і швидко повернути – без проблем!

Щоб уточнити деталі, використовуйте онлайн-калькулятор позик на головній сторінці сервісу.

Ми гарантуємо, що взяти таку позику зможе навіть безробітний або працевлаштований неофіційно громадянин України з 18 років. Позикові кошти після схвалення надходять на картку без затримок. Середній час онлайн-транзакції не перевищує декількох хвилин.

Крім того, що ви отримуєте цю позику швидко, без відсотків з виплатою відразу на карту, віддавати її теж легко. Робити це можна онлайн (у кабінеті), через будь-який термінал на реквізити або банківським переказом.

Ще одна приємна новина: терміново взяти невелику позику з отриманням коштів на картку зможе навіть клієнт, який мав раніше проблеми в кредитній історії. Ваші проблеми з виплатами іншим організаціям ніяк не завадять взяти гроші в нашому онлайн-сервісі. Вам не доведеться платити вищі відсотки.

Відповіді на додаткові запитання є у відповідному розділі. Також ви можете написати на підтримку, і оператор відповість в онлайн-чаті.