Позика без поручителя

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Оформити позику без поручителя

Багато компаній, що пропонують населенню позики, вимагають гарантії. Однією з них є порука особи, яка виплачуватиме за вас борг за форс-мажорних обставин. Однак вихід є. Адже онлайн-сервіс Cashinsky пропонує клієнтам взяти позику на карту без поручителів, витративши на оформлення до 15 хвилин. Послуга діє по всій Україні, незалежно від місця вашої прописки та проживання в момент звернення за позикою.

Правила оформлення для нових клієнтів

Щоб ви могли взяти у нас позику онлайн на карту без поручителів, потрібно бути громадянином України, досягти повноліття, мати при собі діючий цивільний паспорт (або документ, що його замінює) і ваш ІПН. Якщо по всіх пунктах питань немає, позику на карту без поручителів вам видадуть з великою ймовірністю.

Після простої і швидкої реєстрації ви зможете отримати бажану позику без дзвінків і поручителів на карту будь-якого українського банку. Як це зробити:

  • Використовуйте онлайн-калькулятор для розрахунку позики із зазначенням терміну і суми. Побачите, скільки віддаєте. Якщо вигідно, переходьте до наступного пункту.
  • Створіть заявку на позику без поручителів, натиснувши відповідну кнопку.
  • Вигадайте пароль, вкажіть дані для входу до вашого особистого кабінету.

Тепер заповніть онлайн-форму. Щоб взяти позику на карту без поручителів. Потрібно вказати основні паспортні дані. Потім – сімейний стан і дані про роботу. Уточнимо, що позики на карту без поручителів видаються навіть якщо ви працевлаштовані не офіційно, працюєте сезонно або фрілансом. Зможе взяти позику на карту без поручителів тимчасово безробітний громадянин. У схемі нашої роботи немає підступу: ні застави, ні поручителів у цьому випадку від вас теж не вимагатимуть.

Оскільки позика нараховується на картку онлайн, ваші реквізити банку потрібно додати в систему, а саму картку верифікувати, прив’язати до облікового запису. Після того, як онлайн-заявка на оформлення позики без поручителя заповнена, відправте її і чекайте рішення.

Брали у нас гроші раніше? Тоді наступну позику зможете взяти без реєстрації, заощадивши значну частину часу. Потрібно буде лише вибрати термін і суму, відправити заявку на підтвердження і дочекатися відповідь. Інформація про статус відображається в кабінеті, надходить на електронну пошту, прив’язаний до акаунту телефон клієнта. Частіше кредитуєтеся у нас – отримуєте більш вигідні умови за процентними ставками.

Переваги компанії Cashinsky

Часто взяти онлайн-позики для жителів України проблематично. Особливо, якщо ви не маєте офіційної роботи або у вас є питання з кредитної історії. Банки нерідко відмовляють, вимагають заставне майно, гарантії поручителя або страхуються іншим чином. У МФО країни нерідко онлайн-позику видають за завідомо завищеною процентною ставкою. Однак наша компанія створила принципово новий сервіс. Швидко, комфортно, без дзвінків оператора, збору вороху документів, поручителів та інших складнощів, ви зможете взяти потрібну суму.

В особистому кабінеті можна відстежувати суму, платежі, отримувати онлайн-допомогу оператора. Там же є вся інформація про те, як повернути позику, видану без поручителів. Зробити це можна прямо з вашої картки через інтерфейс сайту (пункт “повернути кредит”), за допомогою терміналів на карту/банківським переказом (даємо реквізити). Тобто, як онлайн, так і офлайн. Повернули вчасно – зможете взяти велику суму. Також без дзвінків, застави і поручителів.

Зацікавила пропозиція? Тоді не втрачайте часу, заповнюйте заявку в Cashinsky і отримуйте гроші прямо зараз!