Позика без відмови

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Сучасний сервіс, який дозволяє взяти позику онлайн на карту без відмови всім повнолітнім громадянам України, які мають діючий паспорт і карту будь-якого з банків України. Зручний і функціональний інтерфейс, система інформування електронною поштою і через СМС.

Основні переваги сервісу

 • повне онлайн оформлення позики цілодобово;
 • низька ймовірність відмови;
 • мінімум перевірок;
 • не потрібні довідки про доходи;
 • автоматична система прийняття рішень, без дзвінків, протягом 15 хвилин;
 • можна взяти позику студентам і безробітним;
 • гроші приходять на карту протягом декількох хвилин;
 • першу позику можна отримати під 0 відсотків;
 • якщо прийшла відмова, можна через кілька днів оформити заявку повторно.

Сервіс з видачі позик онлайн працює на ринку досить давно. Оброблено понад мільйон онлайн заявок, за більш ніж 90% з яких були видані позики на карту. Є багато позитивних відгуків від клієнтів, прочитати які можна на профільних сайтах в інтернеті, форумах, а також соціальних мережах.

Прості правила отримання позики без відмови

Щоб взяти онлайн позику на карту без відмов миттєво, необхідно виконати ряд простих дій:

 • зареєструвати на сайті особистий кабінет, вказавши адресу електронної пошти та пароль;
 • уважно заповнити профіль, вказавши ПІБ, адресу проживання та іншу необхідну інформацію;
 • верифікувати номер свого телефону, а також карту, на яку буде здійснено переказ коштів;
 • оформити заявку, вказавши необхідну суму та строки;
 • дочекатися проходження перевірок;
 • у разі позитивного рішення, отримати переказ грошей на картку;
 • якщо прийшла відмова, почекати день-два і подати нову заявку, зменшивши суму.

Оформити позику онлайн без відмови можна цілодобово. Онлайн сервіс має простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Використовувати його можна з будь-якого комп’ютера з доступом до інтернету, а також смартфонів або планшетів.

Щоб відправити онлайн заявку на позику, потрібно вказати суму, яка може становити від 800 грн до 10 тис. грн., а також визначитися з терміном кредитування, вибравши період від 5 днів до місяця.

Першу позику можна взяти без відмови і без відсотків. Чим більше було оформлено онлайн кредитів, дотримані терміни їх погашення, тим більш вигідними стають умови для позичальника. Можна терміново взяти позику на більш великі суми без відмови, а нараховуваний відсоток буде нижчим.

Після того як позика буде оформлена, а кошти переведені на картку. Вся інформація з’явиться в особистому кабінеті. Вказана сума позики, є графік платежів, кнопка для відправки заявку на пролонгацію договору. Всі дані максимально деталізовані і оновлюються в режимі реального часу.

Вносити платежі можна через платіжні термінали Приват банку, Easypay, iBox та інші, а також через електронні платіжні системи, готівкою через касу банку. Щоб не отримати відмову на наступну позику на картку, слід своєчасно вносити поточні платежі. У разі виникнення проблем, щоб уникнути штрафних санкцій, слід скористатися пролонгацією, яка також оформляється в автоматичному режимі. Після повної виплати суми, договір буде закритий. При необхідності можна подавати нову заявку і гарантовано взяти позику на карту без відмови.

Підсумки

Взяти онлайн позику без відмов на карту можна з 18 років у будь-якому місті України. Сервіс працює 24 години на добу, дозволяючи терміново отримати гроші на будь-які потреби, з мінімумом перевірок і дзвінків. Клієнтоорієнтований підхід, цілодобово працююча служба підтримки. Сервіс дозволяє взяти позику без відмови на найбільш вигідних умовах, а також надає можливість пролонгації раніше оформлених договорів.