Позика без фото

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Отримати позику на карту без фото паспорта

Сучасний сервіс, в якому ви можете гарантовано отримати фінансову допомогу, і взяти онлайн позику без фото паспорта на суму від 800 грн до 10 000 грн. Ситуації, коли можуть терміново знадобитися гроші на карту можуть бути різні. Використовуючи простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, ви може оформити позику онлайн без фото з будь-якого комп’ютера з доступом до інтернету, а також смартфона або планшета. Відмінний варіант, як вирішити тимчасові фінансові труднощі і позичити грошей до зарплати. Першу позику можна оформити без відсотків (за ставкою 0% річних). Для наступних надаються привабливі умови, вся інформація зберігається в сервісі і не потрібні ніякі документи.

У чому переваги

 • взяти онлайн позику на картку будь-якого банку України можна цілодобово;
 • позику на картку без фото видають громадянам України віком від 18 років, які мають діючий паспорт і банківську картку;
 • не потрібно довідок і фото, мінімум перевірок;
 • середній час на оформлення позики не перевищує 15 хвилин;
 • гарантується захист персональної інформації;
 • оброблено понад мільйон заявок;
 • більше 90% підтверджень.

Сервісом, який дозволяє отримати позику на карту без фото, довідок та інших додаткових документів, вже скористалися сотні тисяч громадян України. Є безліч позитивних відгуків про роботу сервісу, прочитати які можна на профільних сайтах і форумах в інтернеті, а також соціальних мережах.

Як швидко і з гарантією отримати онлайн позику на карту без фото

Щоб взяти онлайн позику на карту без фото паспорта необхідно гранично уважно заповнювати анкету, вказуючи тільки актуальну інформацію, без помилок і неточностей.

Покрокова інструкція як отримати онлайн позики на карту:

 • перейти на сайт сервісу з будь-якого ПК з доступом до інтернету або свого смартфона;
 • пройти швидку онлайн реєстрацію, вказавши адресу електронної пошти та пароль;
 • заповнити профіль, вказавши ПІБ та адресу проживання, іншу необхідну інформацію;
 • підтвердити номер телефону, вказавши отриманий у смс код;
 • вказати, на картку якого банку України будуть переводитися кошти, її номер, термін дії та CVV2 код;
 • оформити заявку на онлайн позику, вказавши, яку суму хочете взяти і на який період;
 • дочекатися автоматичної обробки, результат якої прийде на пошту або в СМС;
 • у разі позитивного рішення про видачу позики, гроші надійдуть на карту протягом декількох хвилин.

Відразу після оформлення онлайн позики і переказу грошей на картку, вся інформація з’явиться в особистому кабінеті. Буде вказана повна сума заборгованості та деталізований графік платежів. Вносити оплату можна безліччю способів, включаючи платіжні термінали Привату, Easypay, iBox, онлайн платежі з електронних гаманців, готівкою через касу банку.

Взяти позику на карту без фото можна на період від 5 до 30 днів. Платежі слід погашати вчасно. Якщо ж виникли фінансові труднощі, то слід скористатися можливістю пролонгації договору. Оформити продовження позики можна через особистий кабінет. Це дасть можливість отримати додатковий час і уникнути прострочень і штрафних санкцій. Ті, хто своєчасно виконують зобов’язання за кредитами, отримують можливість оформити наступну позику без фото і заповнення анкет – у кілька кліків, вказавши тільки необхідну суму і термін погашення.

Підсумки

Взяти онлайн позику без фото на картку будь-якого банку України цілком реально. Для цього необхідно користуватися надійними і перевіреними часом сервісами. Щоб отримати позику на карту без фото, потрібно уважно заповнювати профіль, якщо автоматична перевірка буде пройдена, гроші тут же перерахують на карту.