Взяти позику онлайн

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

У житті кожної людини може статися складна ситуація, при якій терміново знадобляться гроші. Захворів вночі зуб, терміново знадобилася пральна машина або холодильник, не вистачає коштів на оплату весільного банкету – все це рядові ситуації, які вимагають фінансування. Далеко не всі банки України видають швидкі позики на споживчі витрати, часом чекати відповіді після збору документів доводиться кілька днів. Cashinsky – це вільний майданчик і друг для тих, кому терміново потрібно взяти позику з поганою історією або без офіційного місця роботи.

Чому варто звертатися відразу в Cashinsky

Тут можна взяти позику онлайн терміново і на банківську картку. Майданчик працює 24/7, сервіс доступний навіть вночі. Які переваги отримують клієнти:

 1. Економія часу – взяти позику можна перебуваючи в будь-якій точці України, достатньо мати стабільний доступ до інтернету, щоб заповнити онлайн заявку на сайті.
 2. Швидка транзакція – позику на карту онлайн можна отримати в день звернення.
 3. Немає нав’язливості – клієнт сам вирішує, скільки грошей йому необхідно для погашення особистих потреб.
 4. Не потрібно звітувати – в банках України часто просять вказати мету, на яку береться позика. Cashinsky – це друг, у якого можна позичити грошей до зарплати або стипендії.
 5. Низька ставка – мінімальна переплата за використання грошей, всього 0,001%.

Це лише невелика частина того, що може дати співпрацю з Cashinsky.

Як взяти позику з поганою історією

Банки, коли бачать негативну динаміку зі статистики повернень, відразу відмовляють клієнтам у видачі позик. Це пов’язано з тим, що присутня ймовірність збитків. Cashinsky видає невеликі суми під особисте використання, довіряючи клієнтам. З кожною співпрацею лімітне обмеження буде збільшуватися, споживач зможе взяти позику на карту навіть на покупку нового мотоцикла або дорогої техніки. Як отримати позику в Cashinsky, якщо погана кредитна історія:

 1. Одна з переваг Cashinsky – автоматична перевірка даних про клієнта. Система самостійно перевіряє відкриту інформацію про споживачів, який відправив онлайн заявку на отримання позики на карту, аналізує всі ризики і видає відповідь. Скоринг дозволяє уникнути людського фактора, коли менеджер самостійно приймає рішення, виходячи зі своїх принципів. Саме тому, в Cashinsky схвалення отримує 92% тих, хто звернувся.
 2. Щоб отримати гроші на картку онлайн, необхідно заповнити невелику анкету на головній сторінці. Тут також присутній зручний онлайн калькулятор, який допоможе розрахувати суму повернення і порівняти її з іншими пропозиціями.
 3. Cashinsky працює тільки на чесній основі, всі дані, включаючи договір та іншу юридичну інформацію, знаходяться в особистому кабінеті користувача.

Щоб взяти позику на карту через інтернет достатньо заповнити стандартну форму.

Як заповнити анкету на отримання онлайн позики в Cashinsky

Якщо в голові сплила фраза “хочу взяти позику через інтернет за адекватною ставкою до зарплати”, то відразу варто зайти на офіційний сайт Cashinsky. Як отримати гроші на картку протягом декількох хвилин:

 1. Розрахувати кінцеву суму на зручному онлайн калькуляторі позики – вводиться бажана сума і термін повернення.
 2. Далі необхідно натиснути кнопку “заповнити анкету”.
 3. Після користувача перенаправляють на нову сторінку, де потрібно ввести свою електронну адресу і придумати пароль для ЛК.
 4. Далі заповнюється профіль і подається заявка. Позику можна взяти тільки за паспортом, що дуже зручно.
 5. Відповідь надходить протягом 7 хвилин на номер мобільного телефону та електронним листом на пошту.

Щоб взяти онлайн позику необхідно ввести номер особистої банківської картки. Кошти за чужими ініціалами не приходять, це робиться для виключення шахрайства.

Умови отримання позики в Cashinsky

Взяти кредит у 1000 або 2000 гривень на 30 днів може будь-яка людина за паспортом від 20 років, навіть якщо вона перебуває без роботи в Україні або навчається в університеті. Які обов’язкові умови потрібно врахувати:

 1. Сума позики – до 10000 гривень.
 2. Термін – 30 днів.
 3. Ставка за кредитом – 0,001%.
 4. Документи – паспорт та ІПН.
 5. Довідка з місця роботи – не потрібна.

Кредитна історія не має значення, взяти гроші на картку онлайн можна за умови виконання стандартних вимог, гроші прийдуть миттєво.