Взяти кредит онлайн

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

У більшості випадків ті, хто хоче взяти кредит онлайн, стикається з проблемою. Люди звертаються в банк, але випуск кредитної картки вимагає час, а гроші потрібні терміново. У кредиті просто відмовлять на тій підставі, що ви офіційно не працевлаштовані. Клеркам байдуже, що навіть без роботи ви зможете повернути борг. Вони працюють як машини, бездушно. Але, кредит взяти все-таки можна, тільки не потрібно витрачати час.

Чи можна в Україні взяти кредит онлайн без роботи, застави і поручителів?

У Дніпрі, та й у будь-якому місті України є безліч відділень банків, які зазивають потенційних клієнтів, обіцяючи, що у них можна взяти кредит. Але, коли ви прийдете в офіс, вам скажуть, що:

 1. Кредити видаються тільки повнолітнім за пред’явленням паспорта.
 2. Кредит у 10000 тисяч не дадуть, якщо ви раптово залишилися без роботи.
 3. Щоб взяти кредит від 10000 гривень, вам потрібно надати заставне забезпечення.
 4. Якщо немає застави, кредит можна взяти тільки за наявності поручителя.
 5. Мінімальний термін кредиту – півроку, а то й рік (на менший термін кредит не вийде взяти).

Де ж тоді шукати гроші, куди звертатися, якщо позика термінова, і ви плануєте повернути борг протягом місяця? Банк не дозволить взяти кредит, друзі самі без грошей або повертають свої кредити, родичі допомогти не можуть. А вихід насправді простий – МФО. Все, що потрібно від вас – паспорт, і ходити нікуди не доведеться. “Кешинський” дає можливо взяти кредит на картку за 10 хвилин.

Як взяти кредит онлайн без роботи, поручителів і застави?

Звернутися до мікрофінансової організації можна через інтернет. Заявка на кредит також подається через інтернет. Гроші приходять на карту протягом півгодини, навіть якщо ви перебуваєте за межами України. Цим користуються ті, хто зараз відпочиває, і вирішив взяти кредит на картку, щоб ні в чому собі не відмовляти. Не має значення, на які потреби ви бере позику. Якщо сума не перевищує позначку в 1000 грн, “Кешинський” не відмовляє, навіть якщо звернувся позичальник з поганою кредитною історією.

Щоб подати онлайн-заявку не потрібен навіть паспорт. Достатньо пам’ятати паспортні дані (серія, номер, дату і місце видачі, ІПН). Онлайн-кредит можна оформити за допомогою будь-якого пристрою, підключеного до мережі Інтернет (комп’ютер, ноутбук, смартфон, планшет). Щоб взяти кредит на картку, просто слідуйте покроковій інструкції:

 1. Переходьте за посиланням cashinsky.ua.
 2. Зареєструйтеся в системі під власним логіном.
 3. Зайдіть в особистий кабінет за допомогою пароля.
 4. Заповніть форму онлайн-заявки на кредит, вказавши суму.
 5. Дочекайтеся підтвердження готовності видати кредит (10-15 хвилин).
 6. Отримайте кошти на картку.

Взяти кредит через інтернет зможе будь-який охочий громадянин України, який досяг повноліття. Підтвердження доходів і довідка з місця роботи не потрібно. Заставне майно і поручителі не потрібні. Кредитна історія – формальність. Отриману на карту позику ви витрачаєте на власний розсуд: оплачуєте товари, розраховуєтеся готівкою, використовуєте на що завгодно.

Термін повернення ви визначаєте самі. Навіть якщо кредит потрібен на один день, вам не відмовлять. Головне повернути позику протягом місяця. А значить, кредит в МФО – кращий спосіб позичити гроші до зарплати. А, якщо ви не працевлаштовані, відсутність довідки ніяк не вплине на рішення видати кредит до 10 000 грн. Оперативність, лояльність, вигідні умови і прагнення виручити у важку хвилину – головні характеристики “Кешинського”.

З часом ви зможете взяти терміновий кредит на картку за пільговою ставкою, а кредитна історія покращиться, щоб ви могли звернутися в банк за більшою сумою.