Термінова позика

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Наша компанія Cashinsky дає термінові позики на дуже вигідних умовах. У нас існує багато привілеїв для постійних і нових клієнтів. Отримати позику онлайн терміново в нашій компанії зможе будь-яка охоча людина, яка не має надто несприятливої кредитної історії або прострочень по виплатах. Для того, щоб оформити виплату на картку онлайн, необхідно мати документ, що підтверджує особу та ІПН.

Наш сайт створений дуже просто і зайвий час на вивчення важких функцій не знадобиться. Взяти позику і отримати її протягом декількох хвилин на карту буде дуже зручно.

Як швидко отримати термінову позику на карту?

Для того, щоб здійснити позику терміново на карту, необхідно на нашому сайті вказати бажану суму до 10000 гривень і оформити заявку на отримання. Далі після виконаної процедури слід створити особистий кабінет, вказавши всі дані, які необхідні при оформленні. Після заповнення заявки потрібно підтвердити дані банківської картки, на яку потім прийде вся сума позики. Відразу ж після того, як дані будуть перевірені і затверджені, на зазначену картку надійдуть грошові кошти в повному розмірі.

Важливі правила отримання позик в нашій компанії

Багато компаній за видачами кредитів часто вимагають від людей збір різних документів. На це може знадобитися дуже багато часу. Однак у разі сильної потреби отримати гроші найближчим часом це може вся документація може сильно порушити плани.

Саме тому наша компанія вважає за краще не витрачати час своїх клієнтів, а давати швидкі кредити за максимально зручними умовами. Однак у нас теж існує кілька правил, яким потрібно слідувати:

  1. Отримати термінову позику на карту в нашій компанії зможуть тільки ті, кому є 18 років.
  2. Щоб подати заявку, необхідно мати два обов’язкові документи: паспорт та ІПН.
  3. Необхідно володіти картою, яка підтверджена в кабінеті на нашому сайті.

Мінімальний термін оформлення кредиту становить 30 днів. У нашій компанії дуже високий відсоток заявок, які були схвалені. Відсоток становить 92% і є повною мірою сприятливим для всіх наших клієнтів.

Для того, щоб повернути кредит, необхідно дотримуватися деяких важливих правил. Потрібно при можливості не мати прострочення по виплатах. У разі, якщо виплатити суму кредиту в зазначений день не представляється можливим, то можна зв’язатися з нами і ми вирішимо цю ситуацію в індивідуальному порядку. Також можливо виплачувати кредит по частинах.

Повернути всю суму позики можливо трьома способами, кожен з яких є доступним для кожного нашого клієнта. Найпростішим варіантом є виплата всієї суми за допомогою свого особистого кабінету. Необхідно зайти в свій особистий кабінет і в потрібному полі ввести дані карти, після чого здійснити виплату. Також виплату можна відправити в будь-якому банківському відділенні. Наші реквізити можливо завантажити також в особистому кабінеті. Третім способом є погашення кредиту за допомогою “Приват 24”. Необхідно зайти в особистий кабінет і вибрати характерний спосіб оплати, а потім погасити всю суму кредиту.

Кому ми готові видати термінові позики?

Наша компанія Cashinsky готова видати кредити всім охочим громадянам у терміновому порядку. Ми прекрасно розуміємо, що бувають ситуації, коли гроші дуже сильно потрібні. Саме тому ми видамо позики з будь-яких грошових сум через кілька хвилин після оформлення.

Ми видаємо кредити різним категоріям громадян України: студентам вищих навчальних закладів, громадяни з малозабезпечених сімей, люди, які не мають постійного місця роботи або є не працевлаштованими, пенсіонерам. Також ми готові видати суму позики тим, у кого присутня несприятлива кредитна історія.

Позику на карту терміново можна отримати в нашій компанії на дуже зручних умовах. Ми виплатимо всю необхідну суму через кілька хвилин на карту онлайн.