Терміновий кредит

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Вам потрібен кредит на невідкладні потреби? Хочете його отримати терміново, без зайвих перевірок і довідок? Пропонуємо скористатися послугами нашого сервісу мікрокредитування! У нас ви можете отримати кредит онлайн, не виходячи з дому на суму до 10 тис. гривень і до 30 днів.

Як отримати терміновий кредит?

Якщо вам терміново потрібні гроші на карту, то з нашим сервісом необхідна сума на ній буде вже через кілька хвилин. Щоб отримати кредит на картку терміново, вам буде потрібно:

 1. Вказати, скільки потрібно грошей і термін планованого повернення. Ми готові оформити кредит на суму до 10 тис. гривень, максимальний термін – 30 днів.
 2. Перейти до оформлення заявки і створення особистого кабінету. Будуть потрібні дані паспорти та ІПН, банківська картка та електронна пошта з номером телефону.
 3. Відправити заявку на кредит і дочекатися рішення. Наші фахівці намагаються максимально швидко розглядати анкети. Після схвалення гроші зараховуються на зазначену вами банківську картку.

Зверніть увагу, що отримати кредит терміново онлайн можна навіть з поганою кредитною історією і без надання довідок. За статистикою, 92% клієнтів отримують схвалення.

Які умови по кредиту онлайн?

Ми намагаємося лояльно ставитися до клієнтів сервісу. Тому пропонуємо взяти кредит на вигідних умовах:

 • Без довідки про доходи та підтвердження зайнятості;
 • Без необхідності оформлення додаткових послуг;
 • Зі зручною можливістю отримання на карту в будь-якому регіоні України.

Якщо вас цікавить кредит онлайн терміново, то отримати його ви можете без візиту в офіс, прямо з сайту в цілодобовому режимі. Грошові кошти потрібно буде повернути в той термін, який ви вказали при оформленні заявки. На сайті є кредитний калькулятор. Потрібно тільки вказати суму і термін, щоб автоматично розрахувати потрібну суму до повернення. Максимальний ліміт кредиту на картку – 10 тис. гривень.

Як повернути кредит?

Після того як ви отримали кредит онлайн на картку терміново, ви можете його витрачати на будь-які потреби. Ви можете оплатити ними покупки прямо з картки або зняти з неї готівку. До раніше обраного терміну кредит потрібно буде повернути. Зробити це можна наступними способами:

 1. Через особистий кабінет на сайті. З використанням логіну і паролю вам потрібно зайти в особистий кабінет і перейти в розділ погашення кредиту. Потрібно буде ввести дані картки і підтвердити платіж.
 2. Через платіжний термінал. Зверніть увагу, що при цьому способі переведення може стягуватися комісія.
 3. Через банківський переказ. В особистому кабінеті ви можете отримати реквізити для перекладу. Як тільки кошти надійдуть на рахунок, ваш кредит перейде в статус “закритий”.

Зверніть увагу, що при видачі та погашенні кредиту регіон вашого проживання на території України не має значення. Ви можете бути прописані в Харкові, Києві або будь-якому іншому місті.

Які переваги кредиту онлайн?

Строковий кредит на картку має такі переваги:

 1. Немає необхідності їхати в офіс, збирати довідки і тривало очікувати рішення по заявці. Все робиться дистанційно, щоб ви могли взяти гроші терміново на будь-які цілі.
 2. Сервіс працює цілодобово. Щоб отримати гроші, потрібен тільки телефон або комп’ютер під рукою.
 3. Взяти можна будь-яку суму – від 800 до 10 тис. гривень. Постійним клієнтам пропонується взяти гроші ще на більш вигідних умовах.
 4. Шанси на схвалення є навіть у клієнтів з поганою кредитною історією.

Якщо ви хочете оформити кредит терміново без довідок і зайвих перевірок, то наш сервіс підходить для вас якнайкраще. У нас ви можете отримати гроші за наявності прописки в будь-якому місті України. Гроші видаються на карту після схвалення заявки. Розгляд заявки відбувається швидко і не вимагає візиту в офіс.