Отримати позику на карту

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Швидко отримати позику на вигідних умовах

Мікрокредитування міцно увійшло в життя сучасних людей. Кредити в банку отримати досить складно, просити гроші у родичів – не завжди комфортно. Тому оптимальним варіантом є звернення до мікрофінансових організацій. Компанія Cashinsky дає можливість отримати гроші в борг для всіх бажаючих, не залежно від рівня доходів і наявності заборгованостей.

МФО Cashinsky працює з 2017 року. Тут можна отримати позику на карту за паспортом у день звернення. Гроші переводяться на карту, і ви їх можете використовувати на свій розсуд. Навіть якщо у вас погана кредитна історія, висока ймовірність позитивного розгляду заявки. Своєчасне погашення позики допоможе вам виправити свою репутацію, і надалі отримати кредит на велику суму.

Подача заявки, не виходячи з дому

Отримати гроші в борг досить просто. Вас необхідно пройти реєстрацію на сайті і вибрати оптимальний варіант позики. На сайті компанії детально описані умови надання грошей. Тому перед реєстрацією необхідно ознайомитися з ними. Це дозволить уникнути несподіваних ситуацій.

Після заповнення анкети та підтвердження згоди на обробку персональних даних, почнеться розгляд в автоматичному режимі. Через деякий час вам прийде СМС-повідомлення з рішенням. При позитивному результаті, вам залишиться верифікувати банківську картку і підписати договір в режимі онлайн. Для верифікації необхідна карта з позитивним балансом. Для підтвердження працездатності буде знята невелика сума. Після завершення всіх процедур, вам миттєво будуть переведені гроші.

Якщо вам потрібно отримати позику повторно, достатньо увійти в особистий кабінет і оформити заявку. Для постійних клієнтів надаються вигідні умови та гарантоване схвалення. Під час реєстрації рекомендується підписатися на розсилку. Це дозволить вам бути в курсі всіх проведених акцій.

Чому варто отримати позику онлайн в Cashinsky

Клієнти з усієї України довіряють МФО Cashinsky. Це основний показник надійності організації та чесності всіх платежів. Клієнти отримують такі переваги:

  • 92% схвалення заявок;
  • відсутність комісій і прихованих платежів;
  • регулярні акції та вигідні пропозиції при повторному отриманні;
  • можливість оформлення позики онлайн

На відміну від більшості конкурентів, Cashinsky завжди йде назустріч клієнтам. Навіть якщо ви потрапили у важку життєву ситуацію і не можете своєчасно погасити позику, організація готова допомогти вам. Для будь-якої позики діє пролонгація. Вона дозволяє продовжити термін кредитування. При своєчасному оформленні пролонгації, клієнт уникає штрафів і псування кредитної історії.

Для погашення позики, вам не потрібно відвідувати офіси компанії. Переказати гроші можна в особистому кабінеті. Також можлива оплата в будь-якому відділенні банку або за допомогою системи “Приват 24”.

МФО Cashinsky пропонує максимально вигідні умови мікрокредитування. Отримання грошей доступне навіть студентам і пенсіонерам. Всі угоди чисті і прозорі, що дозволяє відстежити всі перерахування і витрати.