Онлайн позика

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Онлайн позика на картку – це своєрідна форма кредиту, скориставшись якою клієнт може взяти гроші в борг через інтернет. Щоб отримати потрібну суму (до 10000 гривень), не потрібно буде йти в банк, збирати величезний пакет документів і шукати поручителів, оскільки процедура видачі помітно спрощена і проходить в автоматичному режимі. Більш того, миттєвий онлайн позика доступний всім людям з 18 років, навіть якщо у них раніше виникали труднощі, пов’язані з поганою кредитною історією.

Де взяти онлайн позику на картку в Україні?

В інтернеті є багато різних МФО, кожна з яких готова видати гроші до зарплати на вигідних умовах. Однак, незважаючи на величезну конкуренцію, сервіс cashinsky продовжує займати лідируючі позиції на ринку. Компанія успішно приваблює нових клієнтів, пропонуючи скористатися наступними перевагами:

  1. Цілодобовий розгляд заявок на онлайн позику. На сервісі працює автоматична система, що обробляє інформацію за лічені хвилини, тому отримати гроші можна в будь-який момент, коли виникне така необхідність. Якщо ж звертатися в звичайний банк, то навряд чи вийти взяти позику практично моментально.
  2. Максимальна безпека даних. Немає нічого дивно в тому, що компанія, яка масово видає онлайн позики на карту, дбає про безпеку своїх клієнтів. Отже, будь-яка людина, яка бажає взяти гроші в борг, може не переживати за те, що його персональна інформація якимось незбагненним чином потрапить в інтернет. Звичайно, щоб отримати онлайн позику, доведеться заповнити коротку анкету, але ця процедура пройде абсолютно конфіденційно. Більше того, ніхто навіть не дізнається, що людина намагалася взяти кредит, адже для подачі заявки поручителі не потрібні.
  3. Мінімальний пакет документів. Потенційному користувачеві сервісу потрібно надати при реєстрації (процес створення особистого кабінету) ІПН та копію паспорта. Цих документів буде цілком достатньо для того, щоб миттєву онлайн позику було переведено на карту за лічені хвилини. У багатьох великих банках України зазвичай ще вимагають довідку про доходи, але тут вона не потрібна.
  4. Низька ймовірність відмови. Отримати миттєву онлайн позику в МФО можуть практично всі бажаючі, так як перелік вимог дійсно мінімальний. До того ж, для виконання всіх обов’язкових умов не потрібно багато часу.

Якщо є бажання оформити швидку онлайн позику, то зробити це можна на офіційному сайті компанії, діючи за наданою інструкцією.

Як повернути позику?

Повернути суму можна частково (в період відведеного часового проміжку) або в повному обсязі. Зробити це можна різними способами, в тому числі:

  1. В особистому кабінеті, який створюється автоматично, коли здійснюється процедура реєстрації.
  2. Через систему онлайн банкінгу в інтернеті. Як правило, у клієнтів користуються популярністю такі сервіс, як Приват 24, хоча фактично зробити грошовий переказ можна в будь-якому банку. Головне – вказати точні реквізити, щоб оплата вчасно дійшла до адресата.
  3. За допомогою терміналів самообслуговування. Щоб закрити онлайн позику цим способом, знадобляться готівкові гроші.

Якщо вчасно повернути борг не виходить, у зв’язку зі складними життєвими обставинами, то завжди є можливість скористатися послугою пролонгації. Вона передбачає невелику оплату, але зате загальний термін позики збільшиться на кілька тижнів або місяців. Це дуже зручно, оскільки не доведеться виплачувати підвищені відсотки за прострочений кредит, або шукати гроші в терміновому порядку.