Онлайн кредит

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Багато людей досі не скористалися можливістю отримати онлайн кредит на картку, оскільки мають трохи спотворене уявлення про процедуру оформлення позики під 0 відсотків. Деяким потенційним клієнтам помилково здається, що перш ніж взяти гроші в борг доведеться довго пояснювати, навіщо знадобилися додаткові фінанси, або збирати повний пакет документів. Однак, насправді, весь процес: від подачі заявки до переказу потрібної суми (до 10000 гривень) на карту, проходить в онлайн режимі, а гроші видають усім, навіть людям з поганою кредитною історією.

Не дивно, що в Україні, в тому числі, в Києві, Харкові та інших великих містах, онлайн кредити на картку поступово стають все більш популярними. Вони виграють конкуренцію у звичних банківських позик, які мають ряд недоліків, обумовлених суб’єктивними та об’єктивними причинами. Зокрема, неможливістю надавати послуги онлайн. Цілком логічно, що людина, яка бажає взяти гроші в борг, завжди буде шукати більш вигідні умови, серед яких на перший план іноді виходить шанс отримати онлайн кредит миттєво.

У чому перевага онлайн-кредитування Cashinsky?

Серед безлічі вигідних пропозицій від різних МФО важко відшукати відповідний варіант для вирішення фінансових проблем. Однак новий сервіс Cashinsky максимально орієнтований на співпрацю з клієнтами, тому працює цілодобово – 24 години, без вихідних і свят, надаючи онлайн кредити на картку в автоматичному режимі. Іншими словами, кожен клієнт, який зможе виконати мінімальні вимоги, слідуючи поданим інструкціям, отримає онлайн позику на рахунок вже через 15 хвилин після подачі заявки. При цьому загальний кредитний рейтинг позичальника не матиме вирішального значення, оскільки відсоток від’ємних рішень за кредитами – мінімальний.

Як взяти онлайн кредит?

Онлайн кредити в Україні можуть видаватися на різних умовах, але сервіс cashinsky працює таким чином, що процедура оформлення і отримання позики автоматично спрощується до межі. По суті, клієнту потрібно лише зробити кілька простих кроків:

  1. Вибрати відповідну суму кредиту. На сайті працює спеціальний кредитний калькулятор, за допомогою якого можна задати потрібне цифрове значення. Правда, сума 10000 гривень є своєрідним лімітом, але це навряд чи стане серйозною проблемою, адже завжди є можливість подати повторну заявку на новий онлайн кредит, коли старий борг буде повністю погашений.
  2. Створення особистого кабінету. Натискаючи кнопку “Оформлення заявки”, клієнт практично погоджується з тим, що йому доведеться заповнити коротку анкету, надавши деякі особисті дані. Звичайно, онлайн кредит на картку видається за паспортом, але і контактну інформацію надати також необхідно. Це одноразова процедура, оскільки при повторному зверненні потрібно буде тільки зайти в особистий кабінет.
  3. Схвалення заявки. Відштовхуючись від наданих даних, система перевірки клієнтів розгляне можливість надання кредиту на певних умовах. З високою часткою ймовірності можна припустити, що рішення буде позитивним, а клієнт моментально отримає відповідне повідомлення в онлайн режимі.
  4. Верифікація банківської картки. Ця процедура не викличе жодних труднощів у людей, які звикли оплачувати покупки в режимі онлайн. Всі дії стандартні, але головне, щоб на картці були грошові кошти (до 1 грн). Ця сума буде заблокована системою в процесі підтвердження вихідного платежу.

Що стосується повернення кредиту, то він здійснюється після закінчення терміну в заявці (до 30 днів). Гроші можна вносити різними способами, але найшвидший варіант – через особистий кабінет, де є необхідний функціонал для здійснення онлайн операцій.