Оформити кредит онлайн

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Необхідність оформити кредит може виникнути у кожного: у скрутному фінансовому становищі не завжди можуть знайтися друзі або знайомі, які будуть готові довірити свої кошти. Але і банки не завжди будуть готові видати кредит: наприклад, відсутність працевлаштування не дасть можливість отримати гроші.

У тому випадку, якщо терміново потрібна некрупна сума грошей, звернутися за послугами надійної мікрофінансової організації – відмінний вихід з важкої життєвої ситуації. Співробітники МФО “Cashinsky” готові прийти на допомогу і оформити позику через інтернет. У нас можна оформити онлайн кредит на вигідних умовах. Численні позитивні відгуки наших клієнтів підтверджують зручність користування нашим сервісом, швидкість видачі позик і вкрай рідкісні відмови у видачі кредиту.

Чому кредит зручніше оформити онлайн

Відповідь проста – Вам не доведеться витрачати багато часу на поїздку в банк або МФО, відсиджувати довгу чергу і заповнювати кіпу паперів. Звертаючись до онлайн-сервісів з видачі позик за телефоном, Ви отримаєте потрібну Вам суму швидко і не виходячи з дому.

Оформлення кредиту онлайн в Україні

У “Cashinsky” клієнту пропонуються найвигідніші умови видачі кредитів за паспортом. Для новоприбулих позичальників діють такі обмеження:

 1. Максимальна сума позики становитиме 10000 гривень.
 2. Кредити видаються під 1,9%.
 3. Термін погашення боргу – до 30 днів.

Для клієнтів, які завжди повертають позики в строк, пропонуються ще більш лояльні умови співпраці!

Чому ми

 • Інтерфейс нашого сайту і система подачі заявок гранично прості: у них без зусиль розберуться навіть ті, хто має труднощі у використанні гаджетів. У разі будь-яких труднощів наші співробітники із задоволенням допоможуть Вам!
 • Ви зможете оформити кредит онлайн протягом 14 хвилин. Ми розуміємо, що у важких ситуаціях гроші потрібно отримати якомога швидше, і наші фахівці оперативно розглядають подані заявки протягом усього дня.
 • Погасити борг можна будь-яким зручним способом: через онлайн-сервіси, через банкомат або банківський переказ. Відразу після того, як потрібна сума потрапляє нам на карту, платіж вважається закритим.
 • Сума, яку Вам підкаже наш калькулятор, не зміниться після оформлення кредиту: у нас немає прихованих відсотків, початкового внеску або комісій.
 • Нам довіряють клієнти: відгуки, які можна знайти на нашому сайті, підтверджують зручність використання сайту і оперативність нашої допомоги.
 • Ми працюємо по всій території України!

Хто може оформити кредит на нашому сайті

Оформити кредит на картку на нашому сайті можуть навіть громадяни з поганою кредитною історією. Ми не відмовимо Вам навіть у тому випадку, якщо:

 • Ви студент;
 • У Вас немає офіційного працевлаштування;
 • Ви тимчасово ніде не працюєте.

Тим не менш, у видачі кредиту ми можемо відмовити при порушенні правил використання нашого сервісу. Оформлення кредиту через інтернет буде скрутним у тому випадку, якщо:

 1. Кредит оформляється занадто часто.
 2. Ви неодноразово допускали прострочення оплати (одна невелика помилка – не проблема!).
 3. Анкета була заповнена неправильно, з зазначенням некоректних даних.
 4. Не відбувається підтвердження банківської картки.

У разі наявності подібних проблем Ви завжди можете звернутися до наших співробітників: ми відкриті для діалогу і підемо Вам назустріч, якщо Ви поясните ситуацію.

Важливо! Перед подачею заявки переконайтеся, що Ви здатні повернути суму кредиту в призначений термін. Несвоєчасне погашення боргу може призвести до того, що надалі ми відмовимося від співпраці з Вами.

Порядок оформлення кредиту онлайн або за телефоном

Якщо Ви хочете оформити онлайн кредит, слідуйте простому алгоритму:

 1. Розрахуйте суму, що підлягає виплаті. Це можна зробити за допомогою калькулятора на нашому сайті.
 2. Оформіть заявку, створивши особистий кабінет.
 3. Отримайте потрібну Вам суму на карту. Ми намагаємося розглянути всі заявки якомога швидше.

Спасибі, що вибрали нас!