Моментальний займ

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Отримати моментальну позику в Україні

Наскільки реально отримати рішення щодо позики за 14 хвилин, без відмов і складних умов? Якщо ви подаєте заявку в онлайн-сервіс Cashinsky, то рівно стільки часу буде потрібно, щоб отримати моментальну позику на карту онлайн на термін до 30 днів.

Основні правила та вимоги до клієнтів

Отже, вам терміново знадобилися гроші, і ви шукаєте, де видають моментальну позику на карту без збору паперів, без відмов при проблемній КІ та інших складнощів. Потрапивши на наш сайт, клієнт повинен відповідати всього кільком вимогам:

 • Бути громадянином України від 18 років і старше. Ми не видаємо позики неповнолітнім.
 • Мати актуальний цивільний паспорт та код платника податків (ІПН).
 • Мати джерело доходу, що дозволяє повернути моментальну позику за умовами договору. Тобто, не пізніше обраної дати.
 • Мати доступ до мережі з будь-якого пристрою. Оскільки оформлення проводяться онлайн.
 • Бути клієнтом одного з банків України. Адже виплата моментальної позики здійснюється на карту в системі VISA, MasterCard.

Щоб взяти онлайн позику моментально, вам знадобиться на головній сторінці нашого сайту вказати суму і термін. Далі натисніть кнопку “оформити заявку”. Наступний пункт – створення особистого кабінету з прив’язкою до електронної пошти. Далі потрібно буде заповнити онлайн-форму.

Щоб отримати гроші з моментальною виплатою на картку, прив’язану в особистому кабінеті, вам потрібно вказати такі дані:

 • ПІБ, місце і дата народження. Місце проживання. Громадянство. Паспортні дані, ІПН та телефон.
 • Інформація про сім’ю (шлюб, діти). Родичі, які можуть у разі необхідності поручитися за вас або повернути моментальну позику при форс-мажорах.
 • Дані про роботу. Взяти у нас моментальну позику без відмов можна навіть без офіційного працевлаштування.

Оскільки онлайн позика виплачується на карту, її потрібно додати через інтерфейс сайту, вказавши номер, термін дії і CVV-код. Після верифікації ви зможете отримувати на неї кошти і робити виплати для погашення позики в строк. Фінальний етап – підтвердження. Далі ваші дані перевіряються, і ви отримуєте рішення про видачу моментальної позики на введені раніше реквізити.

Варіант з виплатою на карту є найбільш універсальним. Адже час транзакції рідко перевищує 2-5 хвилин, за винятком пікових навантажень на банківські сервери. Для моментального формату це оптимально. Щоб взяти потрібну суму онлайн на карту, не потрібно нікуди їхати, а перевести її в готівку ви зможете в будь-якому банкоматі країни і за її межами.

Важлива інформація для користувачів

Наша система швидкого схвалення та оформлення налагоджена. Вона дозволяє цілодобово і без перевірок отримати гроші на будь-які цілі – оплату оренди житла, навчання, лікування, вирішення термінових питань. У нас можна взяти від 800 до 10 тисяч гривень. Однак після успішного повернення ви зможете отримати більше.

Ми дійсно працюємо цілодобово, навіть у вихідні, у святкові дні. Тому, якщо у вас терміновий випадок, взяти у нас моментальну позику без перевірок реально в будь-який день тижня і час доби.

Тут немає прихованих комісій і додаткових платежів. Договір простий і зрозумілий. У ньому відсутні незручні умови видачі моментальних позик, написані дрібним шрифтом.

Взяти гроші у форматі короткострокової позики з моментальним оформленням зможуть студенти, пенсіонери та безробітні. Навіть якщо ви користувалися послугами банків і МФО в Україні, і у вас були проблеми з кредитною історією, це не завадить отримати гроші в Cashinsky.

Як взяти термінову позику на карту онлайн, так і повернути, його однаково легко і зручно. Для повернення коштів ми пропонуємо кілька зручних способів:

 • Якщо ви вважаєте за краще платити онлайн, не виходячи з дому, то зробити це можна прямо через особистий кабінет.
 • Підтримуються платежі через банкінг Privat 24.
 • Можна взяти реквізити для повернення грошей через будь-який термінал.
 • Приймаємо банківські перекази.

Якщо терміново потрібні гроші на картку, не втрачайте часу і заповнюйте заявку в Cashinsky. Вам точно не відмовлять!