Мікропозика

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Не вдалося відкласти гроші на оплату навчання, і тепер загрожує відрахування посеред навчального року? На потрібний товар хороша знижка, але трохи не вистачає до бажаної покупки? Терміново знадобилися кошти на лікування? Застала зненацька поломка техніки? Подібні ситуації трапляються досить часто. І завжди в самий невідповідний момент. І завжди родичі з друзями теж на мілині. Що ж робити? Взяти мікропозику на карту онлайн у Кешинського!

Cashinsky – це мікрофінансова організація, яка працює по всій Україні і видає мікропозики онлайн в сумі до 10000 тисяч гривень на термін до 30 днів за спрощеною схемою. Без прихованих відсотків і паперової тяганини! Без відмови! Нові клієнти можуть отримати через інтернет-мікропозику на карту під 0%. Для постійних клієнтів свої плюшки – збільшена сума кредиту і автоматичне підтвердження заявки. У будь-якому випадку взяти мікропозику на карту можна менш ніж за 15 хвилин.

Мікропозика і кредит: різниця

На перший погляд мікропозика і кредит – одне і те ж. Але це не так.

Мікропозика на карту являє собою невелику суму грошей. Він видається МФО – юридичними особами з відповідною ліцензією. Всі операції можуть бути проведені онлайн. Заявка на мікропоизку розглядається дуже швидко. МФО працюють без відмови (наприклад, у нас відсоток відмов становить 8%). Мікрозайм онлайн ще називають “грошима до зарплати”.

Кредит же видається виключно банками. Вони не мають справу з дрібними сумами грошей. У банку можна взяти іпотеку, автокредит, овердрафт. Банки дуже ретельно перевіряють кредитну історію клієнта. Цей процес може зайняти кілька днів. І досить часто закінчується відмовою. Невиплата кредиту родичем або відсутність офіційної роботи – для банку це вагомі причини для відмови. Щоб оформити кредит, необхідно надати безліч документів. Крім того, особиста явка обов’язкова, жоден етап не здійснюється онлайн.

Переваги мікропозик

Підсумовуючи вищесказане, можна зробити висновок, що взяти мікропозику на карту в Україні вигідно з наступних причин:

  • отримати фінанси можна без перевірки – ми даємо гроші всім особам з 18 років, включаючи студентів, безробітних і пенсіонерів;
  • не потрібно надавати жодних документів, крім паспорта та ІПН;
  • оформити заявку можна онлайн;
  • почати розпоряджатися прийшли на карту коштами можливо вже через 14 хвилин після відправки запиту.

Особливості отримання мікропозик на карту в компанії “Кешинський”

“Кешинський” намагається створити максимально комфортні умови для своїх клієнтів. Так, наша процентна ставка дорівнює всього 0,01%, а комісія не перевищує 1,9% на день. Люди, які вперше користуються нашими послугами, можуть отримати мікрозайм онлайн без відсотків. Взяти мікропозику онлайн можуть громадяни України, які проживають у будь-якому місті – від Києва до Харкова.

Ми даємо мікрозайм онлайн без відмови. Заявки відхиляються тільки в разі неправильного заповнення анкети, відсутності підтвердження банківської картки і регулярних прострочень.

Як взяти мікрозайм на cashinsky.ua?

Щоб взяти мікропозику онлайн на карту, слід дотримуватися наступного алгоритму:

  1. визначення за допомогою кредитного калькулятора суми, яку потрібно взяти онлайн і віддати, а також термінів повернення боргу;
  2. створення особистого кабінету (при реєстрації потрібно вказати тільки електронну пошту і пароль);
  3. відправлення запиту на мікрозайм через Інтернет (запросити мікрозайм онлайн на карту можна цілодобово);
  4. очікування, поки наші фахівці розглянуть анкету і надішлють відповідь на заявку через SMS або e-mail;
  5. надходження грошей протягом декількох хвилин;
  6. погашення кредиту онлайн (через особистий кабінет), банківським переказом або через платіжний термінал.

Вибираючи професіоналів зараз, ви позбавляєте себе від непотрібних фінансових і тимчасових витрат у майбутньому. Беріть мікропозику в “Кешинського” – отримуйте гроші швидко і надійно!