Мікропозика / мікрокредит на твою карту

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн3000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Береш
Повертаєш
року

А що, якщо я не встигаю вчасно повернути гроші за кредитом?

Донт воррі, ти завжди можеш продовжити термін погашення

Отримати кеш онлайн - це просто!

unicorn-logi

1. Створи кабінет

Це займе 2 хвилини

make_a_request

2. Оформи заявку

Це займе 14 хвилин

moneymmm_icon

3. Отримай гроші

Миттєво

Чому зі мною вигідно мати справу?

devices

Мої послуги доступні з будь-якого пристрою

Ти можеш взяти кредит використовуючи комп'ютер, планшет або телефон

hands

Швидке схвалення заявок

Ти отримаєш схвалення своєї заявки через лічені хвилини

clock

Я приймаю заявки цілодобово

Сервіс працює 24 години на добу, навіть у свята і вихідні

lock

Конфіденційність

Я гарантую збереження особистих даних

Що потрібно для отримання кредиту

Ваш вік
від 18-ти років

Мати паспорт
громадянина України та ІПН

Банківську карту

Чому мене звати Cashinsky?

Відгуки моїх клієнтів

Мікропозика / Мікрокредит

Коли необхідний мікрокредит?

Безумовно, кожен з нас намагається якомога точніше спланувати свій бюджет, але непередбачені ситуації трапляються у кожного. Тобі можуть терміново знадобитися гроші на лікування домашньої тварини, на заміну важливою автозапчастини в автомобілі чи ти вирішив здійснити давню мрію близької людини. Всі статті витрат передбачити просто неможливо, але потрібно знати, куди можна звернутися, коли гроші потрібні швидко.

Всі банки приймають рішення про видачі онлайн кредиту досить довго, але, що якщо немає часу чекати? А якщо у тебе немає офіційної роботи або зарплата мінімальна, тоді шанси, що кредит схвалять – мінімальні. Але не час засмучуватися, адже вихід завжди є. Кошти можна завжди взяти в мікропозику у твого друга Кешинського.

Оформити мікропозику так просто!

Кешинський піклується про те, щоб ти міг отримати кошти терміново, безпечно і максимально комфортно. Все, що тобі потрібно, щоб отримати гроші в найкоротші терміни – це вихід в Інтернет. Просто зайди на сайт Кешинського і зареєструй особистий кабінет. Після чого, потрібно заповнити коротку онлайн анкету. З необхідних документів, при собі потрібно мати лише паспорт та ідентифікаційний код. Суму кредиту ти визначаєш самостійно. При першому зверненні, ти зможеш отримати кредит до 3000 гривень.

Тобі не потрібно готувати документи з місця роботи або рух грошей по банківській карті. Можна забути і про поручителів, застави та страховку для мікрокредиту. Після заповнення анкети, протягом декількох хвилин менеджер обробить заявку і зв’яжеться з тобою. Всього до 15 хвилин і гроші будуть перераховані на карту.

Чи можу я отримати мікрокредит?

Взяти гроші в мікрокредит може кожен громадянин України, чий вік від 18 до 60 років. Кешинський не вимагає довідку з місця роботи або виписку з банківського рахунку. Все організовано так, щоб ти міг швидко отримати потрібну суму грошей. Заявка буде розглянута максимально оперативно, і ніхто навіть не запитає, навіщо тобі знадобилися гроші. Ти в телефонному режимі отримаєш відповідь від менеджера про схвалення мікропозик і через пару хвилин, кошти будуть зараховані на твою банківську карту. Можна не перейматися і про конфіденційність документів, вони надійно захищені.

Лояльність до постійних клієнтів

Кешінскій високо цінує кожного клієнта, тому ми зараз розробляємо систему під назвою “Довіра”, яка дозволить тобі при повторних зверненнях до Кешинського за грошима, отримувати великі суми і під менші відсотки.

Що робити, якщо я не можу виплатити позику вчасно?

Якщо твоє фінансове становище на даний момент не дозволяє виплатити кредит в строк, тоді ти можеш самостійно відтермінувати виплати. Кешінскій завжди піде тобі назустріч.

Мікрокредит від Кешинського – це швидкий, безпечний і дуже комфортний спосіб отримати гроші, коли вони так потрібні. Можна забути про те, щоб збирати у всіх друзів кошти по крихтах або нести свою улюблену річ в ломбард. Більше не потрібно похапцем збирати довідки і шукати поручителя, щоб отримати кредит в банку. Все стало набагато простіше з Кешинським, кошти прийдуть на карту всього через кілька хвилин після оформлення онлайн заявки. Використовуй гроші на свій розсуд і забудь про фінансову скруту.

Кешинський – отримати мікрокредит тепер так просто!

Відсоткова ставка:

Стандартна відсоткова ставка становить от 0.01% в день від залишку по позиці. Фіксована комісія за користування позикою - 1.9% в день від суми початкової позики. Річна відсоткова ставка по позиці (ARR) становить 697.15%. Приклад розрахунку стандартної відсоткової ставки: для позики в 1000 грн на 1 день: сукупна вартість позики з урахуванням відсоткової ставки та фіксованої комісії по позиці, становить 1.91% в день, що у грошовому еквіваленті становить 19 гривень 10 копійок. Вартості всіх послуг, пов'язаних з отриманням позики та укладенням договору позики становить 0 гривень.

Прострочка:

У разі порушення клієнтом термінів оплати позики і невиконання своїх зобов'язань за договором, відсоткова ставка по позиці буде збільшена до 3% в день на весь період прострочки.

Наслідки невиплати:

У разі несвоєчасного виконання зобов'язань клієнтом компанія може почати процес стягнення заборгованості і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію і в подальшому може стати причиною відмови в кредиті.

ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ГЕЛЕКСІ», Код ЄДРПОУ 41229318, Р/р UA063206270000026507013072392 в ПАТ «ПУМБ», МФО 334851
03083, м Київ, проспект Науки, буд. 50
"Додаткова юридична інформація"