Мікрокредит онлайн на карту

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

👉Коли може знадобитись мікропозика онлайн?

Безумовно, кожен з нас намагається якомога точніше спланувати свій бюджет, але непередбачені ситуації трапляються у кожного. Тобі можуть терміново знадобитися гроші на лікування домашньої тварини, на заміну важливої автозапчастини в автомобілі, ти вирішив здійснити давню мрію близької людини. Всі статті витрат передбачити просто неможливо, але потрібно знати, куди можна звернутися, коли гроші потрібні швидко та без відмови.

Всі банки приймають рішення про видачу онлайн кредиту досить довго, але, що якщо немає часу чекати? А якщо у тебе немає офіційної роботи або зарплата мінімальна, тоді шанси, що мікрокредит схвалять – мінімальні. Але не час засмучуватися, адже вихід завжди є. Адже можна оформити мікропозику в твого друга Кешинського.

Оформити мікрокредит на карту в Україні так просто!

Кешинський піклується про те, щоб ти міг отримати кошти без відмови, безпечно і максимально комфортно. Все, що тобі потрібно, щоб отримати гроші в найкоротші терміни – це вихід в онлайн. Просто зайди на сайт Кешинського і зареєструй особистий кабінет. Після чого, потрібно заповнити коротку онлайн анкету. З необхідних документів, при собі необхідно мати лише паспорт та ідентифікаційний код. Суму мікропозики ти визначаєш самостійно. При першому зверненні, ти зможеш отримати мікрокредит до 3000 гривень.

Тобі не потрібно готувати документи з місця роботи або рух грошей по банківській карті. Можна забути і про поручителів, застави і страховки для мікропозик онлайн. Після заповнення анкети, протягом декількох хвилин менеджер обробить заявку і зв’яжеться з тобою. Всього до 15 хвилин і гроші будуть перераховані на карту.

👉Чи можу я отримати мікрокредит на карту онлайн?

Оформити мікрокредит на карту може кожен громадянин України, чий вік від 18 до 60 років. Кешинський не вимагає довідку з місця роботи або виписку з банківського рахунку. Все організовано так, щоб ти міг швидко отримати потрібну суму грошей. Заявка буде розглянута максимально оперативно, і ніхто навіть не запитає, навіщо тобі знадобилися гроші. Ти в телефонному режимі отримаєш відповідь від менеджера про схвалення мікропозики і через пару хвилин, кошти будуть зараховані на твою банківську карту. Можна не турбуватися і про конфіденційність документів, вони надійно захищені.

Лояльність до постійних клієнтів

Кешинський високо цінує кожного клієнта, тому ми зараз розробляємо систему під назвою “Довіра”, яка дозволить тобі при повторних зверненнях до Кешинського за мікропозикою, отримувати великі суми та під менші відсотки.

👉Що робити, якщо я не можу виплатити мікрокредит у термін?

Якщо твоє фінансове становище зараз не дозволяє виплатити мікропозику в термін, тоді ти можеш самостійно відстрочити виплати. Кешинський завжди піде тобі назустріч.

Мікрокредит в Україні від Кешинського – це швидкий, безпечний і дуже комфортний спосіб отримати гроші на карту, коли вони так потрібні. Можна забути про те, щоб збирати у всіх друзів гроші по крупицях або нести свою улюблену річ в ломбард. Більше не потрібно поспішно збирати довідки і шукати поручителя, щоб отримати кредит в банку. Все стало набагато простіше з Кешинським, кошти прийдуть на карту всього через кілька хвилин після оформлення онлайн заявки. Використовуй гроші на свій розсуд і забудь про фінансові ускладнення.

Кешинський – отримати мікропозику в Україні тепер так просто!

Відсоткова ставка:

Стандартна відсоткова ставка становить от 0.01% в день від залишку по позиці. Фіксована комісія за користування позикою - 1.9% в день від суми початкової позики. Річна відсоткова ставка по позиці (ARR) становить 697.15%. Приклад розрахунку стандартної відсоткової ставки: для позики в 1000 грн на 1 день: сукупна вартість позики з урахуванням відсоткової ставки та фіксованої комісії по позиці, становить 1.91% в день, що у грошовому еквіваленті становить 19 гривень 10 копійок. Вартості всіх послуг, пов'язаних з отриманням позики та укладенням договору позики становить 0 гривень.

Прострочка:

У разі порушення клієнтом термінів оплати позики і невиконання своїх зобов'язань за договором, відсоткова ставка по позиці буде збільшена до 3% в день на весь період прострочки.

Наслідки невиплати:

У разі несвоєчасного виконання зобов'язань клієнтом компанія може почати процес стягнення заборгованості і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію і в подальшому може стати причиною відмови в кредиті.

ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ГЕЛЕКСІ», Код ЄДРПОУ 41229318, Р/р 133226690000026505300989686 АТ «Ощадбанк» ГУ по м. Києву та Київській області МФО 322669
03083, м Київ, проспект Науки, буд. 50
"Додаткова юридична інформація"