МФО онлайн

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

МФО (мікрофінансова організація) – це зручна система мікрозаймів, за допомогою якої клієнт може швидко отримати на карту необхідну суму грошей. До послуг МФО онлайн можна звернутися в тому випадку, якщо в скрутному фінансовому становищі немає можливості звернутися за допомогою до знайомих або взяти кредит у банку. Оформити в МФО позику на карту онлайн – відмінний вихід зі складних ситуацій для тих, кому терміново знадобилася невелика сума грошей. У МФО “Cashinsky” можна оформити позику онлайн без відмови – численні позитивні відгуки клієнтів підтверджують зручність і безпеку нашого сервісу.

Як працює МФО онлайн

Всі МФО онлайн працюють приблизно за одним і тим же принципом:

 1. Клієнт розраховує позику, ввівши суму і плановану дату її погашення. За допомогою онлайн-калькулятора позичальник відразу бачить, яку суму повинен буде повернути.
 2. Якщо позичальника влаштовує сума, що підлягає поверненню, він оформляє заявку. Якщо клієнт вперше вдається до послуг МФО, йому доведеться оформити особистий кабінет. Це займає всього кілька хвилин.
 3. Після схвалення заявки клієнт протягом декількох хвилин отримує кошти на карту.

Де взяти позику в МФО в Україні?

У МФО “Cashinsky”, що працює по всій території України, Ви можете оформити позику не виходячи з дому! Ми пропонуємо найбільш швидку і зручну схему оформлення кредиту.

Чому ми:

 • Оформлення позики не займе у Вас більше, ніж 14 хвилин! Ми розуміємо, як важливо в екстреній ситуації отримати гроші на карту потрібно в найкоротші терміни, тому обробляємо заявки, що надходять в будь-який час доби.
 • У нас проста і зрозуміла система видачі позики, в якій не доведеться довго розбиратися. Всі інструкції дають гранично ясне уявлення про те, що потрібно робити для швидкого отримання коштів.
 • Нам довіряють: безліч користувачів, задоволених оперативною і стабільною роботою сервісу, залишили на нашому сайті позитивні відгуки про нашу роботу.
 • Повернути борг можна будь-яким зручним способом: онлайн, через платіжний термінал або банківський переказ. Позика закривається відразу після погашення заборгованості.
 • Ми обходимося без початкових внесків, комісій і прихованих відсотків: сума, яку калькулятор призначить до повернення, залишиться незмінною.

Кому схвалюють позику в МФО “Cashinsky”

Шукаєте МФО без відмови? Ви прийшли за адресою! “Cashinsky” схвалює позики всім, хто подав заявку, в тому числі:

 • тимчасово безробітним;
 • гроші можна взяти студентам;
 • працюючим неофіційно.

Достатньо мати при собі паспорт та ІПН. У нас вкрай високий відсоток схвалених заявок: 92% тих, хто звернувся, отримали гроші на карту!

Ми можемо відмовити у видачі позики лише в декількох випадках:

 1. Анкета заповнена неправильно.
 2. Відбувалося прострочення повернення грошей (одне невелике прострочення – не страшно!).
 3. Неможливо підтвердити банківську картку.
 4. Позики беруться один за одним, без перерв.

Але навіть у цих випадках Ви можете пояснити ситуацію нашим співробітникам, щоб взяти гроші. Ми відкриті до діалогу і завжди готові піти назустріч, щоб ви змогли взяти кредит в МФО.

Що потрібно пам’ятати при отриманні позики онлайн

Перед тим, як подати заявку на позику онлайн, будь ласка, переконайтеся в тому, що Ви зможете повернути гроші на карту в призначений термін. Регулярні прострочення призведуть до того, що ми будемо змушені відмовити Вам у допомозі.

Наші умови

Ми пропонуємо нашим клієнтам вигідні умови співпраці:

 • Працюємо по всій території України.
 • Максимальна сума позики: 10000 гривень.
 • Взяти позику можна під 1,9%.
 • Термін повернення грошей на картку: до 30 днів.

Ми раді постійним клієнтам нашого МФО позику на карту для яких став регулярним, і в разі, якщо Ви стабільно виплачує позику в призначений термін, Вам будуть доступні ще більш вигідні умови. Звертайтеся до нас: ми допоможемо у важкій ситуації!