Кредит за пару хвилин

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Кредит на картку будь-якого банку України за 5 хвилин

Якщо знадобилися термінові фінанси, то отримати позику можна онлайн. Кредит онлайн на картку за 5 хвилин – доступна реальність, скористатися якою може кожен. Зручний і зрозумілий інтерфейс, мінімум необхідної інформації та перевірок. Індивідуальний підхід і лояльне ставлення до кожного клієнта. Сучасні кредити від перевірених фінансових організацій швидко оформляються і гроші приходять на картку протягом декількох хвилин.

Сервіс онлайн кредитування працює на ринку вже довгі роки. Взяти кредит можна за 10 хвилин або менше, якщо вже є зареєстрований акаунт і верифікована карта.

Цифри:

 • понад мільйон поданих заявок;
 • 90% схвалених кредитів;
 • взяти кредит на картку можна на суму від 800 грн до 10000 грн.;
 • період погашення від 5 до 30 днів;
 • процентна ставка за кредитами від 0%;
 • термін видачі 1-10 хвилин.

Переваги

 • кредит онлайн за 5 хвилин;
 • автоматичне схвалення;
 • можна отримати кредит у будь-якому місті України;
 • взяти кредит на картку можна без відсотків (для нових клієнтів);
 • зручне погашення;
 • повний контроль над рахунком в особистому кабінеті;
 • можливість пролонгації.

Сервіс займає найвищі місця в рейтингах фінансових організацій в Україні. Експерти відзначають чесність і прозорість правил, вигідні умови для клієнтів, відсутність додаткових і прихованих платежів. Маємо велику кількість відгуків від реальних клієнтів з усіх міст України. Прочитати їх можна на профільних сайтах, форумах і в соціальних мережах.

Як оформити кредит за 15 хвилин

Вже існуючі користувачі системи можуть отримати кредит на картку за 5 хвилин, просто вказавши необхідну суму і період. Для новачків же необхідно виконати кілька простих кроків:

 • створити за кілька хвилин особистий кабінет на сайті;
 • вказати необхідну персональну інформацію;
 • додати картку будь-якого банку України;
 • пройти верифікацію і вказавши заблоковану суму (в копійках, що не перевищує одну гривню) в спеціальному вікні.

Пройти перевірку картки і номера телефону можна за 3 хвилини, після чого оформляти заявку на кредит. Можна взяти суму від 800 грн до 10 000 грн на терміни від 5 днів до 30 днів. Взяти гроші в борг без відсотків може будь-який новий користувач системи. Отримати схвалення на кредит і взяти гроші в борг можуть всі повнолітні громадяни України.

Сервіс має простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Використовувати його можна з будь-якого комп’ютера з доступом до інтернету або смартфону. Приблизно за 2 хвилини після розгляду заявки, вона буде розглянута системою. На електронну пошту або СМС прийде оповіщення про результати. При схваленні кредиту гроші будуть зараховані на картку банку за кілька хвилин, про що також прийде повідомлення. В особистому кабінеті з’явиться сума до оплати, дати платежів і суми, які потрібно вносити. Вся інформація оновлюється в режимі реального часу. При будь-яких питаннях і труднощах слід звертатися до служби підтримки, яка працює цілодобово.

Підсумки

Онлайн кредит за 5 хвилин на картку будь-якого банку – дуже вигідна пропозиція. Ви можете використовувати фінансову допомогу в будь-яких складних ситуаціях, а з кожним подальшим кредитом умови будуть ставати все більш і більш привабливими. Довірені користувачі можуть отримувати кредит онлайн на картку за 1 хвилину, тобто практично миттєво.

На сервісі можна взяти кредит вигідно і погашати зручним способом з електронних гаманців, через термінали Привату, EasyPay, iBox та інші, каси банків. Весь рух коштів миттєво відображається в особистому кабінеті. При виникненні труднощів завжди можна скористатися пролонгацією договору і уникнути штрафних санкцій.