Кредит студентам

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Сервіс CASHINSKY – максимально вигідний майданчик для отримання кредиту студентам

Мікрофінансова організація CASHINSKY – молодий, але досить перспективний сервіс, де кожен студент може розраховувати на можливість взяти кредит на картку онлайн навіть без роботи. Адміністрація МФО розробила особливі умови надання позик, тому кредит студентам на картку доступний ще більше, а тому будь-які короткочасні проблеми з фінансами можна вирішити без будь-якої праці.

За допомогою МФО всі бажаючі можуть швидко отримати необхідну суму грошей на лагодження комп’ютера, придбання подарунка друзям або близьким – кредит студентам онлайн на картку в Україні пропонується швидко, без довідок, дзвінків тощо.

Основні причини того, чому студентам краще взяти кредит онлайн на картку саме у нас

Ми організували максимально комфортні та вигідні умови для студентів, які хочуть взяти кредит онлайн на картку в Україні. Про це свідчать такі моменти:

  • висока швидкість оформлення та отримання відповідного рішення щодо видачі позики – для цього потрібно всього 14 хвилин;
  • мінімальна процентна ставка – кредит студентам онлайн на картку видається всього під 1, 9%, завдяки чому студент чітко знає, скільки і коли потрібно погашати заборгованість;
  • прозорість, чесність і легальність – у нас відсутні будь-які приховані платежі за кредитом, пропонованим онлайн на картку, як студентам, так і іншим категоріям громадян;
  • простота і легкість у заповненні заявки на отримання кредиту студентами на картку – щоб взяти позику, необхідно надати всього лише паспорт та ідентифікаційний код.

Крім цього, слід відзначити ряд і інших важливих достоїнств нашого сервісу. У першу чергу потрібно сказати про можливість взяти кредит студентам на картку онлайн навіть без роботи, що дуже важливо для молодих людей, які проходять навчання. Також оформлення кредиту передбачає наявність можливості відстрочки (студенти можуть зіткнутися із затримкою виплати), функція дострокового погашення кредиту, взятого онлайн на картку.

І ще однією незаперечною нашою перевагою є повна безпека. Надаємо повну гарантію захисту персональних даних, оскільки в процесі роботи використовуємо банківські технології шифрування інформації, що передається. Тому студенти без роботи, які вирішили взяти кредит онлайн на картку в Україні, можуть бути абсолютно впевнені в надійності та безпеці співпраці з нами.

Кредит онлайн для студентів: Ключові умови оформлення позики

  • процентна ставка за кредитом студентам може варіюватися в межах від 0, 01 до 1, 9% (можливість взяти гроші з мінімальною переплатою);
  • максимально доступна сума кредиту студентам може доходити до 10 000 грн. (межа першої позики встановлена на рівні 3 000 грн.);
  • час розгляду заявки на кредит – до 15 хвилин (студенти можуть взяти гроші в найкоротший час, що допоможе вирішити термінові питання).

Ми лояльно ставимося до своїх клієнтів, тому, взятий кредит онлайн для студентів, слід поетапно виплачувати у встановлені договором терміни, щоб уникнути можливого ускладнення ситуації. Йдемо на зустріч і надаємо відстрочку для погашення заборгованості.

Звернувшись до сервісу CASHINSKY, кожен студент, незалежно від навчального закладу, може розраховувати на швидке оформлення кредиту онлайн на найвигідніших умовах. Пропоновані умови кредитування є одними з найбільш комфортних в Україні, що і зумовлює стрімке зростання популярності і довіри нашої мікрофінансової організації.