Кредит під 0

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Оформляючи кредит, позичальник думає про те, як взяти гроші на картку під мінімальний відсоток. Дуже часто в оголошеннях трапляються пропозиції “кредит під 0”. Однак насправді виявляється, що є різні комісії, додаткові платні послуги.

Однак в онлайн-сервісі Cashinsky є пропозиція отримати кредит під 0 відсотків без підступу. У чому секрет? Такий вид кредитів онлайн доступний тільки одній категорії – новим клієнтам. Тобто, кредит під 0 відсотків на картку – сума позикових коштів, які отримує людина, що звертається в нашу компанію в перший раз. Наступні пропозиції будуть вже на інших умовах.

Кредит під 0: вимоги до клієнтів

Отже, ми уточнили, що кредит онлайн під 0% доступний конкретним людям. Тим, хто раніше його саме у нас не оформляв. Однак при оформленні кредитів, що видаються під 0%, є кілька правил і критеріїв:

  • Будь-який новий клієнт, який бажає взяти у нас кредит під 0%, повинен бути повнолітнім.
  • Також отримати гроші можна тільки на карту одного з українських банків.
  • Позичальник, який хоче взяти онлайн-кредит під 0% з виплатою на карту VISA/MasterCard, повинен бути громадянином України, мати діючий паспорт та ІПН код.
  • Хоча кредити з умовою нарахування під 0% видаються навіть безробітним, ви повинні мати джерело отримання коштів для їх повернення в зазначені терміни.

Відсоток відмов за кредитами на картку в нашій компанії залишається мінімальним. Ви зможете взяти онлайн-кредит на суму до 10 тисяч гривень. Якщо кошти будуть повернуті своєчасно, то ніяких додаткових платежів, відсотків не буде. Всі наступні кредити в Cashinsky можна буде взяти на більшу суму.

Як оформити кредит під 0 відсотків?

Взяти кредит під 0% з платежем на картку дуже легко. Вся процедура оформлення займає близько 15 хвилин з моменту входу на сайт. Найважливіше – ніяких дзвінків і відвідування офісу не потрібно. Кожна дія, включаючи підписання договору, проводиться онлайн.

Перш, ніж отримати гроші на картку під 0 річних відсотків, потрібно буде зареєструватися, створити особистий кабінет в онлайн-сервісі швидких кредитів Cashinsky. Тепер від вас потрібно заповнити невелику онлайн-форму виплати під 0% у вигляді анкети. Вона містить декілька розділів:

  • Особисті та паспортні дані.
  • Відомості про сім’ю.
  • Робота, джерела доходів.

Також новим клієнтам, щоб взяти кредит з умовою видачі під 0%, потрібно буде додати в акаунт свою картку. Кошти будуть виплачені під 0 відсотків онлайн на картку, дані якої ви верифікували на сайті. Повертати позикові гроші, взяті у нас під 0 відсотків можна прямо з неї, виплачуючи борг на зазначені реквізити. Також внести їх ви зможете через один з численних терміналів – iBox, Приватбанку, інших організацій у будь-якому регіоні України. Якщо вам зручніше платити на картку через Приват24 або будь-який онлайн-банкінг, така можливість передбачена. Приймаємо банківські перекази.

Після того, як ви все заповните, залишиться дочекатися рішення. Якщо все в порядку ваш перший досвід отримання грошей під 0 відсотків на карту будь-якого банку України буде приємним. Кошти надходять моментально. Вердикт ви бачите в особистому кабінеті, на пошті, в телефоні. Ми відразу ж сповіщаємо клієнта про рішення. У більшості випадків воно буде позитивним.

У Cashinsky взяти першу кредитну суму під 0% можуть тимчасово безробітні, працюючі неофіційно, студенти, пенсіонери. Якщо ви чогось не зрозуміли, детальну інформацію, що містить всі умови, вам нададуть наші консультанти. Задайте питання про отримання грошей під 0% в чат або по телефону. Будемо раді допомогти.