Кредит пенсіонерам

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

У житті бувають різні ситуації, гроші можуть знадобитися в найбільш непередбачуваний момент. І така історія можлива не тільки у працюючих людей, а й у пенсіонерів. Часто, саме ця категорія людей потрапляє під санкції банку і їм відмовляють у кредиті. Що ж робити, якщо вам потрібні гроші, а на карті немає потрібної суми? На допомогу готові прийти ми!

Наша компанія надає кредит пенсіонерам на картку онлайн з будь-яким типом пенсії і на вигідних умовах.

Чому ми працюємо з пенсіонерами

В першу чергу тому, що кожен пенсіонер в Україні отримує пенсію, а пенсія – це щомісячний, стабільний і повністю офіційний дохід, який дозволяє впоратися з борговими зобов’язаннями.

Крім того, багато пенсіонерів не сидять без діла, більшість продовжують ходити на роботу, отримуючи додатковий заробіток.

У порівнянні з іншими категоріями громадян, літні люди більш відповідальні, вони уважніше ставляться до погашення кредитів та інших боргових зобов’язань.

Так само варто враховувати, що пенсіонер – це людина у якої є майно, наприклад квартира або машина, які виступають гарантом виплати за позикою онлайн.

Всі ці фактори дозволяють нам видавати кредит на карту пенсіонерам.

Кредит пенсіонерам на картку з вигідними умовами

Ми надаємо кредит онлайн пенсіонерам на картку по всій Україні. Вам буде потрібно не більше 14 хвилин, для оформлення і отримання позики на карту.

Все, що від вас вимагається, це завести особистий кабінет на нашому сайті, оформити заявку на кредит для пенсіонерів, надавши дані паспорти та ідентифікаційний код. Далі очікувати перерахування грошових коштів на картку. Повідомлення про схвалення заявки приходить у смс або на електронну пошту.

Пенсіонер може оформити кредит у будь-який зручний час. Щоб не змушувати вас чекати, наші оператори працюють цілодобово, обробляючи всі заявки, що надходять.

Умови для оформлення кредиту онлайн максимально вигідні. Середня щоденна процентна ставка становить 0,01% від отриманої суми.

Для тих клієнтів, які регулярно співпрацюють з нами і дотримуються всіх боргових зобов’язань, ми надаємо кредит онлайн на спеціальних умовах. Наприклад, максимальна сума яку можна оформити на карту становить 10000 гривень, але для постійних клієнтів ми готові її збільшити.

Як погасити кредит

Щоб спростити процес погашення кредиту на картку для пенсіонерів онлайн ми надаємо кілька варіантів внесення коштів на рахунок:

  • Онлайн в особистому кабінеті. Пенсіонеру потрібно просто вказати дані картки і, дотримуючись інструкцій, оформити переказ коштів для погашення кредиту.
  • Через термінали оплати. Даний спосіб зручний, але потрібно враховувати, що платіжні системи утримають з вас відсоток за переказ.
  • Переказ на банківські реквізити. Щоб внести заборгованість за кредитом, достатньо відвідати одне з відділень банку в Україні. Всі необхідні дані вказані в особистому кабінеті на сайті.

Як бачите, співпраця з нашою командою не тільки фінансово вигідна, але ще й максимально зручна не тільки в онлайн, а й офлайн просторі.

З вдячністю за довіру

Ми раді, що можемо надати фінансову допомогу, надаючи кредит для пенсіонерів на картку в рекордно швидкі терміни позбавляючи вас від непотрібної паперової тяганини.

Всі дії з оформлення та отримання кредиту пенсіонерам на картку відбуваються в онлайн форматі для вашого комфорту і зручності. Умови кредиту прозорі і зрозумілі, без підводних каменів і початкових внесків.

Особистий кабінет простий у використанні, розібратися з ним літній людині, пенсіонеру не складе труднощів.

У підтвердженні наших слів, пропонуємо скористатися калькулятором кредиту та оформити заявку на отримання грошових коштів і особисто переконається у всьому вищесказаному.