Кредит онлайн в Одесі

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Для більшості українських громадян життя від зарплати до зарплати вже давно стало нормою. У надзвичайних ситуаціях доводиться турбувати родичів та друзів, брати кредит на невигідних умовах, закладати в ломбард цінне майно. У МФО «Кешинський» ви можете знайти кошти для розв’язання фінансових проблем за 14 хвилин.

Переваги оформлення кредиту в Одесі на сервісі Cashinsky

Ми створили сервіс з метою допомогти взяти гроші в борг тим людям, які не хочуть або не можуть оформити позику в банківській установі. У нас вигідні умови та мінімум вимог до позичальників, тому будь-який житель Одеси може без проблем отримати позику на суму до 10 000 гривень.

В нашій мікрофінансовій організації немає первинних внесків та прихованих відсотків. Переплату можна розрахувати ще до оформлення кредиту онлайн на карту. Для розрахунку потрібно на кредитному калькуляторі вибрати суму та терміни, після чого автоматично відобразиться займ з урахуванням відсотків за обраний період.

Відкритість перед позичальниками – це не єдина причина оформити кредит в Одесі на сервісі Cashinsky. Клієнти виділяють 6 ключових переваг:

 • Висока швидкість. Процес розгляду заявки займає максимум 14 хвилин.
 • Взаємодія в інтернеті. Ви можете взяти кредит в Одесі онлайн, що допоможе уникнути поїздок в офіс та черг.
 • Робота 24/7. Ми працюємо 24 години 7 днів на тиждень, включаючи свята. У нас немає перерв та восьмигодинного робочого дня, на відміну від тих же банківських установ Одеси.
 • Відсутність прив’язки до місцеперебування. Немає відділень – немає залежності від конкретного місця. На сервісі можна взяти кредит на карту з будь-якої точки світу.
 • Легкість інтерфейсу. На нашому сервісі тільки корисна інформація, тому ви зможете самостійно оформити кредит в Одесі.
 • Служба підтримки. Якщо навіть виникли труднощі, то наша команда миттєво прийде на допомогу. Для зв’язку зі службою підтримки можна скористатися чатом. Є альтернативні способи зв’язку, враховуючи електронну пошту та мобільний.

Оформлення кредиту в Одесі на сервісі Cashinsky допоможе повністю розв’язати невеликі фінансові проблеми. Позики достатньо для покупки лікарських препаратів, оплати лікування, ремонту техніки, придбання меблів.

Чим умови видачі кредиту в Cashinsky відрізняються від інших МФО?

Український ринок мікрокредитування вже кілька років поспіль показує зростання. Нові мікрофінансові організації продовжують з’являтися, надаючи повну свободу вибору. Проблема в тому, що на пошуки конкретної компанії може піти чимало часу, якого у позичальників немає.

Ми пропонуємо своїм клієнтам кредити в Одесі на таких умовах:

 • сума – 800-10000 гривень;
 • терміни – 5-30 днів;
 • ставка – від 0,01%.

Тобто жителі Одеси в будь-який час доби можуть оформити онлайн кредит на карту практично без переплат. Ми беремо додаткову комісію за дострокове закриття позики, тому можна повернути позикові кошти раніше встановленого терміну.

Чи можна оформити кредит в Одесі з поганою кредитною історією?

Низький кредитний рейтинг – одна з найпоширеніших причин відмови в банківських установах. Причиною наявності прострочень може бути навіть проста затримка при обробці переказу коштів на рахунок компанії.

Ми завжди намагаємося йти назустріч потенційним клієнтам, тому видаємо кредити в Одесі людям з поганою кредитною історією. Саме подібні невеликі позики на карту допоможуть перекрити попередні прострочення, поліпшити рейтинг.

Кредит онлайн на карту буде корисним також жителям Одеси, які ще не брали позики. Банки можуть видати гроші в борг таким людям, але умови будуть набагато гірше стандартних. Кілька оформлених та своєчасно закритих кредитів на сервісі Cashinsky допоможуть сформувати хорошу кредитну історію.

Чи дійсно так легко оформити кредит у МФО «Кешинський»?

Процедура набагато простіше, ніж багато хто думає. Для подачі заявки позичальник повинен бути повнолітнім, мати паспорт громадянина України та ІПН. Обов’язково потрібна банківська карта, телефон та електронна пошта.

Для отримання кредиту в Одесі новим клієнтам потрібно:

 1. Створити особистий кабінет. На цьому етапі потрібно вказати тільки електронну пошту та пароль.
 2. Заповнити анкету. У відповідні поля потрібно вписати ПІБ, дату народження та іншу подібну інформацію.
 3. Верифікувати карту. Ми хочемо бути впевнені, що гроші надійдуть саме на банківську карту клієнта, тому її потрібно підтвердити в особистому кабінеті.
 4. Подати заявку. Клієнт вказує суму та терміни кредиту, а потім відправляє заявку на розгляд. Відповідь прийде на зазначені в анкеті контактні дані.
 5. Отримати гроші. Якщо заявку на отримання кредиту в Одесі схвалять, ми відправимо кошти на карту протягом 3-5 хвилин.

Такий шлях для оформлення позики потрібно пройти всього один раз. Зареєстрованим позичальникам для отримання онлайн кредиту потрібно тільки перейти в особистий кабінет, подати заявку, дочекатися надходження грошових коштів. Тобто 14 хвилин, доступ в інтернет та два документи – це все, що вам буде потрібно для вирішення фінансових проблем.

Умови на кредит онлайн