Кредит у Львові

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Коли техніка вийшла з ладу або терміново потрібно купити лікарські препарати, немає ніякого сенсу звертатися в банк. Для отримання кредиту у Львові розміром 2-3 тисячі гривень доведеться зібрати пакет документів, мінімум два рази з’їздити в відділення та витратити час на очікування в чергах. Компанія «Кешинський» пропонує взяти позику на карту всього за 14 хвилин, при цьому вам навіть не потрібно виходити з дому.

Позбавтеся від скрути з кредитом онлайн у місті Львів

Наша мікрофінансова організація створена для миттєвої матеріальної допомоги громадянам України. Для отримання кредиту у Львові вам не потрібно відкладати свої справи та їхати в офіс. Ми допомагаємо клієнтам пройти процедуру онлайн та отримати гроші прямо на карту.

Для отримання кредиту онлайн на карту буде потрібен доступ в інтернет, паспорт та ідентифікаційний код, мобільний та електронна пошта. Жителі Львова можуть отримати позику розміром від 800 до 10 000 гривень під 0,01%. Гроші видаються в борг на термін 5-30 днів, тому переплата вийде неймовірно маленькою.

Вигідні умови видачі кредиту у Львові – це не єдина причина звернутися у МФО Cashinsky. Наші клієнти виділили кілька ключових переваг:

 • понад 92% клієнтів отримують схвалення заявок;
 • максимальний час обробки запиту складає 14 хвилин, при цьому заявки постійних позичальників система обробляє набагато швидше;
 • відсутність прихованих відсотків та комісій;
 • зручний сервіс для отримання онлайн кредиту на карту з описом процедури реєстрації, відповідями на поширені питання та власним кредитним калькулятором;
 • наявність можливості закрити кредит без додаткових комісій за дострокове погашення;
 • наявність функції пролонгація, яка дозволяє продовжити термін повернення позикових коштів.

Ми видаємо нецільові кредити у Львові, тому ви можете витратити гроші на свій розсуд. Такі позики особливо вигідно брати, коли потрібно закрити кілька невеликих фінансових проблем, наприклад, оплатити ремонт техніки та заплатити за комунальні платежі. Сервіс працює цілодобово, так що можете подати заявку та отримати кошти навіть вночі.

Кредит у Львові розширеному колі позичальників

Банки мають ряд переваг, але у них є ключовий недолік – бюрократична система. Співробітники зажадають стандартний пакет документів, а також папери для підтвердження платоспроможності. Вам додатково потрібно знайти поручителів та/або залишити заставу. З огляду на високий відсоток відмов, велика ймовірність витратити час даремно.

Такий підхід пояснюється тим, що банки орієнтовані на видачу кредитів у Львові на великий термін. Організація Cashinsky видає в борг до 10 000 гривень терміном 5-30 днів, тому лояльніше ставиться до позичальників.

На сервісі можуть оформити онлайн кредит на карту:

 • люди з низьким кредитним рейтингом;
 • особи без кредитної історії;
 • безробітні;
 • студенти;
 • позичальники, які працюють в компанії, але не працевлаштовані офіційно;
 • пенсіонери.

У таких позичальників практично немає шансів отримати кредит у Львові в банківській установі. Доцільно відразу звертатися у МФО «Кешинський»: потрібно приділити трохи часу реєстрації та заповненню анкети, подати заявку, дочекатися переказу коштів на карту.

Як отримати кредит у Львові за 14 хвилин?

Отримати гроші в борг можуть громадяни України віком від 18 до 65 років. Перед подачею заявки важливо додати в особистому кабінеті дані паспорта та ідентифікаційного коду. Для підтвердження реєстрації та отримання відповіді на запит потрібен мобільний телефон та електронна пошта.

Ми готові видати кредит онлайн у Львові позичальникам з поганою кредитною історією. Крім того, регулярне отримання та повернення позикових коштів не пізніше зазначеного терміну позитивно вплине на кредитний рейтинг клієнта.

Для отримання кредиту у Львові буде потрібно зробити наступне:

 1. Розрахувати займ на кредитному калькуляторі. Для вибору суми та періоду використовуйте повзунок.
 2. Заповнити анкету, додати та підтвердити банківську карту.
 3. Заповнити та надіслати заявку, на розгляд якої піде максимум 14 хвилин.
 4. Отримати кредит на карту, якщо заявку схвалять.

Доступ до мережі інтернет, два документи та приблизно півгодини – це все, що потрібно для отримання першого кредиту у Львові на сервісі Cashinsky. Надалі нема потреби реєструватися та заповнювати анкету, тому час отримання грошей на карту зменшиться до 14 хвилин.

Повернути кредит можна онлайн в особистому кабінеті, через платіжні термінали або переказ в будь-якому банку міста Львів. Успішне закриття позики дозволить створити хорошу кредитну історію.

Своєчасне повернення позикових коштів дозволить поліпшити умови оформлення позики на карту в нашій мікрофінансовій організації. Чим більше оформите кредитів, тим буде менше процентна ставка та вище максимальна сума.

Умови на кредит онлайн