Кредит онлайн у Кропивницькому

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Кредит на карту в Кропивницькому – вигідний спосіб закрити невеликі фінансові потреби. Оформлення миттєвої позики дозволить купити дорогу річ, сплатити оренду або комунальні платежі, заплатити за ремонт, придбати ліки та інше. Для отримання позики потрібно 14 хвилин вільного часу, паспорт та ІПН.

Що Cashinsky пропонує своїм клієнтам?

Студенти, особи без офіційного працевлаштування, безробітні, мами в декреті – це жителі Кропивницького, яким постійно відмовляють у видачі кредиту при подачі запиту в банку. Деякі можуть заробляти досить добре, але не мати можливості підтвердити платоспроможність.

Наприклад, людина успішно займається створенням сайтів. Йому платять набагато більше, ніж працівникам в офісі, але через відсутність офіційного оформлення він не може звернутися до банківської установи. Якщо замовник затримає йому оплату за проект, позичальникові доцільніше взяти кредит на сервісі Cashinsky.

Ми готові видати позику в Кропивницькому на таких умовах:

 • мінімальна сума – 800 гривень;
 • максимальна сума – 10 000 гривень;
 • відсоткова ставка по кредиту – від 0,01% в день;
 • термін – від 5 до 30 календарних днів;
 • вік – від 18 до 65 років.

Особливі вимоги до позичальників відсутні. У нас немає відділень, тому вам не доведеться стояти в чергах. Процедура від моменту розрахунку кредиту в Кропивницькому до отримання грошей на карту проходить онлайн. Зниження вимог до клієнтів та перехід на взаємодію через сервіс дозволили істотно спростити отримання позики.

Отримання кредиту в Кропивницькому за 14 хвилин

Охочі отримати позику повинні бути повнолітніми, мати паспорт та ІПН, телефон та email. Нам не потрібні довідки для підтвердження доходу та офіційного місця роботи. Якщо у вас погана кредитна історія, кредит онлайн на карту в нашій МФО допоможе перекрити прострочення за попередніми позиками.

Для оформлення кредиту в Кропивницькому вам потрібно:

 1. Вибрати за допомогою повзунка терміни та період на кредитному калькуляторі. Поруч автоматично відобразяться дані: скільки грошей берете, скільки повертаєте, дата закриття позики.
 2. Пройти реєстрацію. Перед подачею заявки на кредит в Кропивницькому важливо ввести адресу електронної пошти та пароль для проходження реєстрації.
 3. Вказати дані в особистому кабінеті. Потрібно заповнити анкету: ПІБ, дата народження, місце проживання, додати та підтвердити банківську карту. Ми дотримуємося принципу конфіденційності, тому ніхто не скористається вашими даними.
 4. Заповнити та надіслати заявку на отримання кредиту в Кропивницькому. Зробити це можна в особистому кабінеті в будь-який час доби. Відповідь прийде протягом 14 хвилин в СМС або на пошту.
 5. Отримати онлайн кредит на карту. Якщо відповідь позитивна, то ми відправимо гроші протягом 3-5 хвилин. Цей час потрібен для обробки даних.

Ви можете отримати схвалення на кредит в Кропивницькому навіть без ідеальної кредитної історії та пакету документів. Тільки приділіть особливу увагу заповненню анкети, підтвердженню банківської карти та подачі заявки.

Якщо система виявить помилку, вона автоматично відмовить у видачі онлайн кредиту. Якщо отримали відмову, вивчіть причину, перевірте дані, усуньте проблему та знову подавайте заявку. Коли станете постійним клієнтом, заявки будуть підтверджуватися автоматично, що заощадить масу часу.

Причини оформити кредит онлайн в Cashinsky

Кількість мікрофінансових організацій в Кропивницькому стрімко зростає. Поки одні компанії йдуть з ринку, інші – завойовують постійних позичальників.

МФО «Кешинський» не намагається конкурувати з іншими компаніями. Ми прислухаємося до своїх клієнтів, тому намагаємося постійно розвиватися: впроваджуємо нові технології, знижуємо процентну ставку, спрощуємо оформлення кредиту та прискорюємо процес розгляду заявки.

Є кілька ключових причин оформити кредит в Кропивницькому на сервісі Cashinsky:

 • з документів потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код;
 • пройти процедуру оформлення можна онлайн;
 • гроші приходять на карту;
 • займ може бути виданий людям, яких банк вважає «неплатоспроможною групою населення», наприклад, без кредитної історії або офіційного місця роботи;
 • на сервісі немає первинних внесків, прихованих платежів та комісій;
 • ми дотримуємося принципу конфіденційності, тому ніхто не дізнається про ваші матеріальні труднощі;
 • особисті дані захищені безпечним з’єднанням та необхідними стандартами інформаційної безпеки.

Зареєстрованим користувачам потрібно всього 14 хвилин на оформлення кредиту в Кропивницькому. Вони можуть в будь-який час зайти на сервіс Cashinsky, перейти в особистий кабінет, подати заявку та отримати гроші на карту. Щоб потім не втрачати час на створення особистого кабінету та заповнення анкети, можете відразу зареєструватися.

Умови на кредит онлайн