Кредит онлайн в Києві

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Cashinsky – український сервіс для видачі кредитів на суму до 10 000 гривень. Ми надаємо матеріальну допомогу жителям Києва, які опинилися в скрутному фінансовому становищі. Взяти позику можна з поганою кредитною історією, без підтвердження офіційного місця роботи та стабільного доходу.

Cashinsky – сервіс для допомоги друзям у скрутну хвилину

На сервісі охочі можуть цілодобово взяти кредит в Києві. Відсутність бюрократичних процедур, які присутні в банківських організаціях, допомогли нам спростити процедуру оформлення та видачу грошових коштів.

Головна особливість нашої мікрофінансової організації – доступні кредити онлайн на карту. Ми розуміємо та підтримуємо людей, які опинилися в скрутному фінансовому становищі. Поки банки вимагають десятки документів без жодної надії на схвалення, наше МФО підтверджує в середньому 92% заявок без бюрократії.

Кредит в Києві на сервісі Cashinsky може отримати «неплатоспроможна» група населення:

 • люди без постійного місця роботи;
 • позичальники, які працевлаштовані неофіційно;
 • студенти;
 • фрілансери;
 • люди з поганою кредитною історією;
 • особи без кредитної історії;
 • жінки, які перебувають у декретній відпустці.

Банки хочуть бачити перед собою позичальника, який здатний довести платоспроможність, зібрати документи, виділити максимум часу на отримання кредиту в Києві. Люди з «неплатоспроможної» групи населення не відповідають образу ідеального клієнта, тому отримують відмови.

Чим ми можемо вам допомогти?

Cashinsky – це друг, який готовий дати в борг до 10 000 гривень на місяць. Вам не потрібно пояснювати мету отримання позикових коштів, звітувати за їх використання. Буде потрібно тільки заповнити та надіслати заявку, і вже через 14 хвилин ви побачите гроші на карті.

Ми видаємо кредити в Києві на таких умовах:

 • ставка по позиці починається з 0,01% в день;
 • мінімальна сума становить всього 800 гривень, а максимальна – 10 000 грн;
 • кредит може бути виданий на термін від 5 до 30 днів.

Невелика сума та період разом з низькою процентною ставкою дозволяють уникнути величезних переплат. Такі відсотки більше нагадують дружній жест: ви взяли у друга гроші в борг, а потім вирішили йому віддячити хорошою пляшкою вина.

Кредит в Києві розміром до 10 000 гривень допоможе повністю або частково розв’язати основні фінансові проблеми:

 • оплата оренди житла та/або комунальних послуг;
 • купівля лікарських препаратів;
 • придбання нового смартфона, планшета, ноутбука або іншої техніки;
 • оплата навчання;
 • підтримка невеликого бізнесу.

Для позичальників ми розробили сервіс з унікальним дизайном. Основні розділи меню та кнопки виділені, тому проблем при оформленні кредиту в Києві не виникне. Якщо щось не зрозуміло, завжди можете поставити питання фахівцям нашої служби підтримки.

Чому в Києві варто звернутися за допомогою в МФО Cashinsky?

Наша мікрофінансова організація постійно розвивається, впроваджує нові технології, покращує умови оформлення кредиту в Києві. Постійним клієнтам ми автоматично збільшуємо суму позики та швидкість обробки заявки.

Серед інших наших переваг варто виділити:

 • Кредит без прив’язки до місцеперебування. Ніяких офісів та відділень, витрати часу на дорогу та очікування. Оформити позику на карту можна як в Києві, так і за його межами.
 • Прозорі умови кредитування. Ви можете ще до подачі заявки розрахувати суму, період та переплату на кредитному калькуляторі. Ніяких додаткових комісій та платежів, первинних внесків, комісій на сервісі Cashinsky немає.
 • Цілодобове обслуговування. Вам не потрібно чекати відкриття офісу або закінчення перерви. Якщо терміново потрібен кредит в Києві, переходьте в особистий кабінет, подавайте заявку та отримуйте гроші на карту, незалежно від часу доби.
 • Відстрочка платежу. Якщо не виходить повернути позикові коштів у встановлений термін, сміливо використовуйте функцію відстрочки погашення кредиту в Києві. Вам потрібно всього лише виплатити вже нараховані відсотки, а нам – збільшити терміни виплат.
 • Дострокове погашення. Якщо працюєте з мікрофінансовою організацією «Кешинський», нема потреби класти гроші під подушку до потрібного терміну. Як тільки з’явилася відповідна сума, можете відразу закрити кредит через картку, банківський переказ або платіжний термінал.

У нашої компанії є чинна ліцензія щодо здійснення фінансової діяльності. Для забезпечення безпеки особистих даних клієнтів використовуються сертифікати SSL та протоколи PCI DSS.

Як отримати матеріальну допомогу в Києві за 14 хвилин?

Отримати кредит в Києві можуть повнолітні позичальники, у яких є паспорт та ідентифікаційний код. Для підтвердження реєстрації та отримання відповіді по заявці потрібен актуальний номер телефону та адреса електронної пошти.

Для оформлення онлайн кредиту на карту знадобиться спершу розрахувати його умови на кредитному калькуляторі. Щоб створити особистий кабінет, потрібно ввести email та пароль.

Тепер позичальникові потрібно заповнити анкету та верифікувати банківську карту. Залишиться тільки відправити заявку на розгляд. Відповідь прийде на email або номер телефону. Якщо вона позитивна, система автоматично переведе кошти через кілька хвилин.

Таким чином, для отримання кредиту онлайн вам буде потрібно пройти всього три етапи. Ми лояльно ставимося до позичальників, тому взяти позику на карту можуть навіть жителі Києва з поганою кредитною історією. Якщо є фінансові проблеми, тоді реєструйтеся, подавайте заявку та отримуйте гроші на карту.

Умови на кредит онлайн