Миттєвий кредит онлайн на карту

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн3000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Береш
Повертаєш
року

unicorn

А що, якщо я не встигаю вчасно повернути гроші за кредитом?

Донт воррі, ти завжди можеш продовжити термін погашення

cash
cash-mobile

Отримати кеш онлайн - це просто!

unicorn-logi

1. Створи кабінет

Це займе 2 хвилини

make_a_request

2. Оформи заявку

Це займе 14 хвилин

moneymmm_icon

3. Отримай гроші

Миттєво

Чому зі мною вигідно мати справу?

devices

Мої послуги доступні з будь-якого пристрою

Ти можеш взяти кредит використовуючи комп'ютер, планшет або телефон

hands

Швидке схвалення заявок

Ти отримаєш схвалення своєї заявки через лічені хвилини

clock

Я приймаю заявки цілодобово

Сервіс працює 24 години на добу, навіть у свята і вихідні

lock

Конфіденційність

Я гарантую збереження особистих даних

Що потрібно для отримання кредиту

Ваш вік
від 18-ти років

Мати паспорт
громадянина України та ІПН

Банківську карту

Чому мене звати Cashinsky?

Відгуки моїх клієнтів

Кредит онлайн на карту в Україні

Кредит онлайн – швидко, надійно, прозоро!

Кожному з нас знайома ситуація, коли терміново потрібні були гроші, а на рахунках потрібної суми немає. Тут не обов’язково йдеться про дуже великі суми, наприклад, на покупку квартири. Можуть знадобитися кошти на такі необхідні речі, як ремонт автомобіля, оплата навчання або подарунок про який давно мріяла твоя близька людина. Часто передбачити всі майбутні грошові витрати просто неможливо, але потрібно знати, що робити в ситуації, якщо гроші потрібні в стислі терміни. Кредит онлайн – гарне рішення для швидкого отримання готівки.

Сьогодні більше не потрібно обдзвонювати всіх родичів і друзів для збору коштів по крупицях. Можна забути про ломбарди і більше не розлучатися з улюбленими речами. Оптимальний варіант отримати гроші швидко і безпечно – це кредит онлайн на карту.

Чому швидкі кредити готівкою – це оптимальне рішення

  1. Економія часу. Більше немає необхідності збирати всі довідки, які запитує банк для відкриття кредиту і довго чекати прийняття рішення. Ти істотно економиш час, який, часом, йде ні на дні, а на хвилини. Всього за 15 хвилин ти зможеш оформити заявку і отримати готівку.
  2. Відсутність бюрократії. Часто необхідність вносити заставу стає серйозною перешкодою, щоб отримати кредит. З кредитом тобі не потрібна застава або поручителі. Необхідні документи – це внутрішній паспорт і ідентифікаційний код.
  3. Гроші на будь-які потреби. Тобі немає необхідності пояснювати, куди плануєте витратити гроші.

Кредит Кешінского – швидко, надійно, просто!

Можна більше не турбуватися про те, що в самий невідповідний момент закінчаться гроші і взяти їх буде ніде. Твій друг Кешінскій дозволяє швидко, а що найголовніше – надійно, отримати необхідну суму готівкою. Кошти видаються на підставі підписаного договору, який дійсний до моменту його виконання.

Як отримати гроші? Все, що тобі потрібно – це зайти на сайт Кешінского і зареєструвати особистий кабінет, а також заповнити анкету. При собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код. При першому зверненні, ти зможеш отримати кредит до 3000 гривень.

Хто може претендувати на кредит? Кожен громадянин України, у якого є робота. Вік клієнта від 18 до 60 років.

Як оформити заявку? Все розраховано для твого максимального комфорту. Ти можеш просто залишити онлайн заявку на нашому сайті. Менеджер обробить звернення, і гроші будуть зараховані на твою карту.

Яку суму я можу отримати в кредит? Ти сам визначаєш суму, яку хочеш взяти в кредит. Зараз ми розробляємо систему під назвою «Довіра», яка дозволить тобі при повторних зверненнях до Кешінского за грошима, отримувати великі суми і під менші відсотки.

Що якщо я не можу погасити кредит вчасно? Якщо твоє фінансове становище не дозволяє виплатити кредит вчасно, тоді можна самостійно відтермінувати виплати.

Що я отримаю, ставши постійним клієнтом?

Кешінскій піклується про твій максимальний комфорт і пропонує для постійних клієнтів дуже вигідні умови кредитування:

  • Всього 5 хвилин на оформлення кредиту.
  • Тільки паспорт – це все, що необхідно для оформлення нового кредиту.

Кешінскій – швидкий кредит онлайн на будь-які цілі!

Відсоткова ставка:

Стандартна відсоткова ставка становить 0.01% в день від залишку по позиці. Фіксована комісія за користування позикою - 1.9% в день від суми початкової позики. Річна відсоткова ставка по позиці (ARR) становить 697.15%. Приклад розрахунку стандартної відсоткової ставки: для позики в 1000 грн на 1 день: сукупна вартість позики з урахуванням відсоткової ставки та фіксованої комісії по позиці, вартості всіх послуг, пов'язаних з отриманням позики та укладенням договору позики становить 1.91% в день, що у грошовому еквіваленті становить 19 гривень 10 копійок.

Прострочка:

У разі порушення клієнтом термінів оплати позики і невиконання своїх зобов'язань за договором, відсоткова ставка по позиці буде збільшена до 3% в день.

Наслідки невиплати:

У разі несвоєчасного виконання зобов'язань клієнтом компанія може почати процес стягнення заборгованості і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію і в подальшому може стати причиною відмови в кредиті.

ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ГЕЛЕКСІ», Код ЄДРПОУ 41229318, Р/р 265071005 в ПАТ «ПУМБ», МФО 334851
03083, м Київ, проспект Науки, буд. 50
"Додаткова юридична інформація"