Миттєвий кредит онлайн на карточку

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Коли може стане в нагоді миттєвий кредит онлайн?

Кожному з нас знайома ситуація, коли терміново потрібні були гроші, а на карті потрібної суми немає. Тут не обов’язково йдеться про дуже великі суми, наприклад, на покупку квартири. Можуть знадобитися кошти на карті для ремонту автомобіля, оплати навчання або подарунка, про який давно мріла твоя близька людина. Часто передбачити всі майбутні грошові витрати просто неможливо, але потрібно знати, що робити в ситуації, якщо гроші на карті потрібні в стислі терміни. Кредит онлайн – гарне рішення для швидкого отримання готівки.

Сьогодні більше не потрібно обдзвонювати всіх родичів і друзів для збору кредитних коштів по крупицях. Можна забути про ломбарди і більше не розлучатися з улюбленими речами. Оптимальний варіант отримати гроші швидко і безпечно – це кредит онлайн на карту.

Чому миттєві кредити на карту – це найкраще рішення

  1. Економія часу. Більше немає необхідності збирати всі довідки, які запитує банк для відкриття кредиту і довго чекати прийняття рішення. Ти істотно економиш час, який, часом, йде не на дні, а на хвилини. Всього за 15 хвилин ти зможеш оформити онлайн заявку і отримати кредит на карту.
  2. Відсутність бюрократії. Часто необхідність вносити заставу стає серйозною перешкодою, щоб отримати кредит онлайн. З кредитом у нас тобі не потрібна застава або поручителі. Необхідні документи – це внутрішній паспорт і ідентифікаційний код.
  3. Гроші на будь-які потреби. Тобі немає необхідності пояснювати, куди плануєш витратити гроші.

Миттєвий кредит онлайн від Кешинського – надійно і просто!

Можна більше не турбуватися про те, що в самий невідповідний момент закінчаться гроші і взяти їх буде ніде. Твій друг Кешинський дозволяє швидко, а що найголовніше – надійно, отримати необхідну суму онлайн. Кошти видаються на підставі підписаного договору, який дійсний до моменту його виконання.

👉Як отримати миттєвий кредит?

Все, що тобі потрібно – це зайти на сайт Кешинського і зареєструвати особистий кабінет, а також заповнити онлайн анкету. При собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код. При першому зверненні, ти зможеш отримати кредит онлайн до 3000 гривень.

👉Хто може претендувати на миттєвий кредит на карту?

Кожен громадянин України, у якого є робота. Вік клієнта від 18 до 60 років.

👉Як оформити онлайн заявку?

Все розраховано для твого максимального комфорту. Ти можеш просто залишити онлайн заявку на нашому сайті. Менеджер обробить звернення, і гроші будуть зараховані на твою карту.

👉Яку суму можна отримати в кредит?

Ти сам визначаєш суму, яку хочеш взяти в кредит. Зараз ми розробляємо систему під назвою “Довіра”, яка дозволить тобі при повторних зверненнях до Кешинського за грошима, отримувати великі суми і під менші відсотки.

👉Що якщо немає можливості погасити кредит вчасно?

Якщо твоє фінансове становище не дозволяє виплатити кредит вчасно, тоді можна самостійно відстрочити виплати.

Що отримують постійні клієнти

Кешинський піклується про твій максимальний комфорт і пропонує для постійних клієнтів дуже вигідні умови онлайн кредитування:

  • Всього 5 хвилин на оформлення кредиту.
  • Тільки паспорт – це все, що необхідно для оформлення нового кредиту.

Кешинський – миттєвий кредит онлайн на будь-які цілі!

Відсоткова ставка:

Стандартна відсоткова ставка становить от 0.01% в день від залишку по позиці. Фіксована комісія за користування позикою - 1.9% в день від суми початкової позики. Річна відсоткова ставка по позиці (ARR) становить 697.15%. Приклад розрахунку стандартної відсоткової ставки: для позики в 1000 грн на 1 день: сукупна вартість позики з урахуванням відсоткової ставки та фіксованої комісії по позиці, становить 1.91% в день, що у грошовому еквіваленті становить 19 гривень 10 копійок. Вартості всіх послуг, пов'язаних з отриманням позики та укладенням договору позики становить 0 гривень.

Прострочка:

У разі порушення клієнтом термінів оплати позики і невиконання своїх зобов'язань за договором, відсоткова ставка по позиці буде збільшена до 3% в день на весь період прострочки.

Наслідки невиплати:

У разі несвоєчасного виконання зобов'язань клієнтом компанія може почати процес стягнення заборгованості і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію і в подальшому може стати причиною відмови в кредиті.

ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ГЕЛЕКСІ», Код ЄДРПОУ 41229318, Р/р 133226690000026505300989686 АТ «Ощадбанк» ГУ по м. Києву та Київській області МФО 322669
03083, м Київ, проспект Науки, буд. 50
"Додаткова юридична інформація"