Кредит онлайн в Тернополі

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Береш
Повертаєш
року
  

amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 10 000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile
Опрацьовано заявок 0
Видано позик 0

До 10 000 гривень на карту за 14 хвилин по всій Україні!

money-1

1. Виберіть суму

На кредитному калькуляторі виберіть суму і дату її повернення. Справа Ви побачите суму позики з відсотками і кінцеву дату її погашення.

online

2. Надішліть запит

Для реєстрації знадобиться тільки E-mail і пароль. Дані для доступу до кабінету ви отримаєте після реєстрації. Відправити запит можна цілодобово.

wallet

3. Отримайте гроші

Відповідь по заявці приходить в СМС або електронному листі. При отриманні позитивної відповіді гроші надходять на карту протягом декількох хвилин.

Просте погашення

online-payment

Онлайн

Перейдіть в особистий кабінет з комп'ютера або смартфона, введіть дані карти у відповідному розділі і дочекайтеся підтвердження оплати. Це займе 2-3 хвилини.

atm-2

Платіжні термінали

Скористайтеся одним з терміналів - iBox, EasyPay або ПриватБанк. Враховуйте комісію, яка стягується при такому способі закриття.

transfer-money

Банківський переказ

Реквізити для здійснення переказу ви можете отримати в особистому кабінеті. Позика буде закрита відразу після надходження коштів на наш рахунок.

Cashinsky - лояльне ставлення при видачі кредиту на карту

clock

Новим клієнтам

Реєстрація забере у вас всього декілька хвилин. Простий інтерфейс дозволить без зайвої витрати часу оформити кредит онлайн на карту. Ми виділяємося не тільки стильним дизайном сайту і швидким отриманням коштів. У нас є маса інших переваг:

devices

Ми видаємо позики через інтернет і зараховуємо гроші прямо вам на карту. Отримати кредит на карту онлайн, не встаючи з крісла, стало реальністю.

hands

Сума кредиту з урахуванням відсотків відображається ще на етапі розрахунку на кредитному калькуляторі. Ніяких початкових внесків, прихованих відсотків та комісій.

lock

Відсутність бюрократії. Отримати позику можуть громадяни України, які мають при собі паспорт та ідентифікаційний код. Це дозволяє оформити кредит студентам, тимчасово безробітним і працевлаштованим неофіційно.

clock

Постійним клієнтам

Ми раді новим позичальникам, пропонуємо їм кредити під 0,01% на суму до 10 000 гривень, АЛЕ про постійних клієнтів не забуваємо. Якщо ви регулярно оформляєте і своєчасно повертаєте онлайн кредити, наша МФО запропонує вам більш вигідні умови співпраці:

devices

Отримання кредиту за 5 хвилин. Заявки постійних клієнтів підтверджуються автоматично. Навіть вночі ви зможете зайти на сервіс, подати запит і отримати гроші на карту.

hands

Збільшення суми. Ми спеціалізуємося на мікрокредитах, що пояснює лояльне ставлення до клієнтів. Для постійних позичальників ми можемо збільшити суму до 10 000 гривень.

lock

Відсутність необхідності проходити додаткові перевірки. Адже перед отриманням кредиту новому клієнтові потрібно підтвердити банківську карту.

Що вам буде потрібно для отримання кредиту онлайн

Бажаєте оформити кредит, але Вам набридло витрачати час на збір документів і довідок? Від Вас вимагають відповідність ряду параметрів? У нас же Ви повинні відповідати тільки декільком вимогам:

Ваш вік
від 18-ти років

Мати паспорт
громадянина України та ІПН

Банківську карту

Кредит онлайн може бути
оформлений максимум на 30 днів

30 днів

У нас високий відсоток схвалених заявок - 92%

92 %

Чому мене звати Cashinsky?

Кредит онлайн м. Тернопіль

Кредит в Тернополі без підтвердження платоспроможності, подача заявки онлайн та отримання коштів на карту – це складно уявити людям, які намагалися взяти позику в банку. Клієнти МФО Cashinsky вже давно звикли до відсутності бюрократії, спрощеної процедур оформлення та миттєвого отримання позики.

Що особливого у МФО Cashinsky?

Компанія спеціалізується на видачі споживчих кредитів у всіх містах України, включаючи Тернопіль. Ми відрізняємося від банківських установ та інших мікрофінансових організацій видачею позик онлайн на вигідних умовах.

Наш сервіс виділяється оригінальним дизайном, незвичайними шрифтами, діалогами та підказками. На головній сторінці розміщений кредитний калькулятор, на якому кожен охочий може розрахувати переплату по кредиту в Тернополі ще до подачі заявки.

Є кілька ключових причин оформити кредит онлайн на карту у МФО «Кешинський»:

 • Вигідні умови. Жителі міста Тернопіль можуть взяти позику розміром до 10 000 гривень на термін 5-30 днів. Першу позику можна оформити під 0,01% в день.
 • Легкість оформлення. Для подачі заявки необхідно зареєструватися, заповнити анкету та верифікувати банківську карту.
 • Оперативне вирішення по кредиту. Позичальник отримає відповідь протягом 14 хвилин. Якщо заявку схвалять, то гроші миттєво будуть переказані на карту.
 • Відсутність прихованих платежів. Охочі оформити кредит в Тернополі можуть не боятися прихованих платежів, комісій, внесків. Та сума, яку ви розрахуєте на кредитному калькуляторі, збережеться до самого моменту закриття позики.
 • Захист даних. Особисті та платіжні дані надійно захищені шляхом наявності SSL-сертифікатів, протоколів PCI DSS. Для гарантії переказу коштів саме позичальникові ми просимо клієнтів підтвердити банківську карту.

Охочі отримати кредит в Тернополі можуть подати запит на нашому сервісі в будь-який час доби. При першому зверненні процедура займе приблизно 30-40 хвилин, бо потрібно зареєструватися та заповнити анкету. При повторних зверненнях потрібно максимум 14 хвилин.

Чи можна взяти кредит в Тернополі з поганою кредитною історією?

У банківських установах клієнтам з поганою кредитною історією доводиться стикатися з відмовами. Наша мікрофінансова організація пропонує оформити онлайн кредит на карту всім охочим, в тому числі людям з низьким рейтингом.

Крім того, регулярне оформлення та своєчасне закриття позики в Тернополі позитивно вплине на кредитну історію. Надалі вам буде набагато простіше отримати навіть кілька сотень тисяч гривень в банківських установах.

Ми також готові допомогти людям без кредитної історії. Наша компанія видає кредити в Тернополі людям старше 18 років, а такі позичальники практично ніколи не брали позику. Ми ж пропонуємо створити хорошу кредитну історію шляхом миттєвого отримання позики та її своєчасного повернення.

Як оформити кредит в Тернополі на сервісі Cashinsky?

Наша компанія створена з метою максимально спростити процес отримання позики в Україні. Жителям Тернополя не потрібно збирати папери для підтвердження доходу та офіційного місця роботи, шукати поручителів та залишати заставу. На сервісі є підказки, які допомагають пройти реєстрацію та відправити запит.

Перед подачею заявки на кредит в Тернополі радимо розрахувати переплату. На кредитному калькуляторі ви можете ввести або вибрати за допомогою повзунка суму та терміни. Справа автоматично відобразиться основна інформація: яку суму берете, крайня дата повернення позикових коштів, скільки потрібно повернути.

Жителям Тернополя, які перший раз беруть кредит на карту у МФО Cashinsky, потрібно пройти наступні етапи:

 1. Реєстрація. Буде потрібно ввести тільки робочу електронну пошту та придумати пароль.
 2. Заповнення анкети. Важливо уважно заповнити поля ПІБ, дата народження, сімейний стан та інші.
 3. Верифікація банківської карти. Щоб кредит прийшов саме позичальникові, він повинен закріпити карту.
 4. Подача заявки. Позичальнику потрібно вибрати суму та період, відправити заявку на розгляд. Відповідь надійде на зазначені контактні дані протягом 14 хвилин.
 5. Отримання кредиту онлайн. Якщо запит позичальника схвалили, то ми через 3-5 хвилин відправимо гроші на карту. Цей час потрібний для обробки операції.

Для отримання кредиту в Тернополі на більш вигідних умовах, включаючи прискорений розгляд заявки, та поліпшення кредитної історії потрібно дотримуватися термінів використання позикових коштів. Закрити позику ви можете в особистому кабінеті, банківським переказом, через платіжний термінал iBox, EasyPay або Приват24.

Що отримують клієнти МФО «Кешинський»?

За час існування сервісу ми видали понад 377 тисяч онлайн кредитів на карту, більшість з яких оформили наші постійні клієнти.

Для постійних позичальників ми покращуємо наші умови. Вони отримують ряд привілеїв:

 • спрощена процедура оформлення: досить перейти в особистий кабінет, подати запит, дочекатися переказу грошей на карту;
 • автоматичне схвалення заявок на кредит в Тернополі;
 • знижки на позики до 40%;
 • збільшення суми кредиту.

З мікрофінансовою організацією Cashinsky вам більше не потрібно турбувати близьких людей, закладати майно в ломбарді, стикатися з бюрократією в банківських установах. Відсутність серйозних порушень за попередніми позиками та правильно заповнена анкета дозволять оперативно отримати кредит в Тернополі для розв’язання будь-яких фінансових проблем.

Стандартна процентна ставка становить 0,01% в день від залишку по займу. Фіксована комісія за користування кредитом – від 0,00 до 1,9% у день, в залежності від вашого кредитного рейтингу. Річна процентна ставка за кредитом (ARR) становить від 3,65% до 697,15%. Приклад розрахунку стандартної процентної ставки: для залучення в 1000 грн на 1 день: сумарна вартість кредиту з урахуванням процентної ставки і щоденних комісій за заборгованістю з усіх видів послуг, пов’язаних з виконанням договорів про надання послуг від 0,01% до 1,91 % в день, що в грошовому еквіваленті становить від 10 копійок до 19 гривень 10 копійок.

Відгуки моїх клієнтів

Кредиты онлайн по всем городам Украины

Харків Луганськ Донецьк Запоріжжя Дніпро ЧЗВ Київ Крим Черкаси Одеса Херсон Миколаїв Полтава Кропивницький Суми Чернігів Хмельницький Вінниця Житомир Рівне Чернівці Тернопіль Ужгород Луцьк Львів Івано-Франківськ