Кредит онлайн в Сумах

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Береш
Повертаєш
року
  

amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 10 000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile
Опрацьовано заявок 0
Видано позик 0

До 10 000 гривень на карту за 14 хвилин по всій Україні!

money-1

1. Виберіть суму

На кредитному калькуляторі виберіть суму і дату її повернення. Справа Ви побачите суму позики з відсотками і кінцеву дату її погашення.

online

2. Надішліть запит

Для реєстрації знадобиться тільки E-mail і пароль. Дані для доступу до кабінету ви отримаєте після реєстрації. Відправити запит можна цілодобово.

wallet

3. Отримайте гроші

Відповідь по заявці приходить в СМС або електронному листі. При отриманні позитивної відповіді гроші надходять на карту протягом декількох хвилин.

Просте погашення

online-payment

Онлайн

Перейдіть в особистий кабінет з комп'ютера або смартфона, введіть дані карти у відповідному розділі і дочекайтеся підтвердження оплати. Це займе 2-3 хвилини.

atm-2

Платіжні термінали

Скористайтеся одним з терміналів - iBox, EasyPay або ПриватБанк. Враховуйте комісію, яка стягується при такому способі закриття.

transfer-money

Банківський переказ

Реквізити для здійснення переказу ви можете отримати в особистому кабінеті. Позика буде закрита відразу після надходження коштів на наш рахунок.

Cashinsky - лояльне ставлення при видачі кредиту на карту

clock

Новим клієнтам

Реєстрація забере у вас всього декілька хвилин. Простий інтерфейс дозволить без зайвої витрати часу оформити кредит онлайн на карту. Ми виділяємося не тільки стильним дизайном сайту і швидким отриманням коштів. У нас є маса інших переваг:

devices

Ми видаємо позики через інтернет і зараховуємо гроші прямо вам на карту. Отримати кредит на карту онлайн, не встаючи з крісла, стало реальністю.

hands

Сума кредиту з урахуванням відсотків відображається ще на етапі розрахунку на кредитному калькуляторі. Ніяких початкових внесків, прихованих відсотків та комісій.

lock

Відсутність бюрократії. Отримати позику можуть громадяни України, які мають при собі паспорт та ідентифікаційний код. Це дозволяє оформити кредит студентам, тимчасово безробітним і працевлаштованим неофіційно.

clock

Постійним клієнтам

Ми раді новим позичальникам, пропонуємо їм кредити під 0,01% на суму до 10 000 гривень, АЛЕ про постійних клієнтів не забуваємо. Якщо ви регулярно оформляєте і своєчасно повертаєте онлайн кредити, наша МФО запропонує вам більш вигідні умови співпраці:

devices

Отримання кредиту за 5 хвилин. Заявки постійних клієнтів підтверджуються автоматично. Навіть вночі ви зможете зайти на сервіс, подати запит і отримати гроші на карту.

hands

Збільшення суми. Ми спеціалізуємося на мікрокредитах, що пояснює лояльне ставлення до клієнтів. Для постійних позичальників ми можемо збільшити суму до 10 000 гривень.

lock

Відсутність необхідності проходити додаткові перевірки. Адже перед отриманням кредиту новому клієнтові потрібно підтвердити банківську карту.

Що вам буде потрібно для отримання кредиту онлайн

Бажаєте оформити кредит, але Вам набридло витрачати час на збір документів і довідок? Від Вас вимагають відповідність ряду параметрів? У нас же Ви повинні відповідати тільки декільком вимогам:

Ваш вік
від 18-ти років

Мати паспорт
громадянина України та ІПН

Банківську карту

Кредит онлайн може бути
оформлений максимум на 30 днів

30 днів

У нас високий відсоток схвалених заявок - 92%

92 %

Чому мене звати Cashinsky?

Кредит онлайн м. Суми

Середньої заробітної плати ледь вистачає на покриття повсякденних витрат. Коли зарплату затримують, доводиться турбувати близьких з проханням позичити трохи грошей або закладати дороге майно в ломбард. Cashinsky пропонує легко та швидко оформити кредит в Сумах. На сервісі ви зможете взяти в борг до 10 000 гривень за паспортом.

Чи безпечно в Сумах брати позики в МФО?

Мікрофінансова організація «Кешинський» дбайливо ставиться до своєї репутації. Ми видали понад 377 000 кредитів в Сумах та інших містах України, заслужили довіру позичальників, яку не хочемо втратити. Саме тому, звертаючись в нашу компанію, ви можете не переживати, що ваші дані будуть передані третім особам.

Щоб ви змогли спокійно брати кредити в Сумах на нашому сервісі, ми додатково потурбувалися про віртуальну безпеку з’єднання:

 • під’єднали протокол HTTPS, що підтримує шифрування з метою захистити особистих даних позичальників;
 • отримали сертифікат PCI DSS;
 • потурбувалися про низку інших необхідних стандартах інформаційної безпеки.

Жителям міста Суми, які бажають оформити кредит онлайн на карту, потрібно після реєстрації заповнити невелику анкету. Додатково буде потрібно підтвердити банківську карту. Ця процедура необхідна для перевірки позичальника, гарантії переказу грошових коштів.

Ваші особисті дані ніколи не будуть використані третіми особами. Ми дотримуємося принципу конфіденційності, тому ніхто не дізнається про те, що ви брали кредит в Сумах. Наша компанія також максимально відкрита: є чинні ліцензії щодо здійснення фінансової діяльності, посилання на офіційні сторінки в соціальних мережах та контактні дані вказані на всіх сторінках сервісу.

Кому та коли слід звертатися в Cashinsky?

Ми не забороняємо українським громадянам брати онлайн кредити на карту в нашій мікрофінансовій організації. До нас можна звернутися для вирішення термінових матеріальних труднощів, фінансової допомоги з метою підтримки власного бізнесу.

За минулий рік ми схвалили 92% заявок, істотна частина з яких була на отримання кредиту в Сумах. Ми виділили найбільш поширені цілі оформлення позики на карту:

 • ремонт техніки або транспортного засобу;
 • придбання матеріалів для здійснення ремонту квартири або будинку;
 • кредит в Сумах для оплати оренди житла;
 • часткове покриття витрат на лікування, включаючи купівлю лікарських препаратів;
 • бажання купити новий гаджет або дорогу річ, яка в даний момент продається зі знижкою;
 • підтримку малого бізнесу, наприклад, закупівля товару або оренда приміщення.

Ми орієнтовані на видачу нецільових кредитів в Сумах. Нам не потрібно розповідати, куди ви витратили позикові кошти, надавати докази.

Які переваги оформлення кредиту в Сумах на сервісі Cashinsky?

Основна перевага – ми ніколи не перестаємо розвиватися, як би банально це не звучало. Наша компанія регулярно оновлює умови отримання позики, спрощує процедуру оформлення, прискорює процес розгляду заявки.

Серед інших переваг МФО «Кешинський» варто виділити:

 • Кредит в Сумах під 0,01%. Нові клієнти можуть взяти гроші в борг практично без переплат, що дозволить ознайомитися з усіма можливостями сервісу, оперативно розв’язати фінансові проблеми, поліпшити кредитну історію.
 • Відсутність бюрократії. Для отримання онлайн кредиту на карту розміром 800-10000 гривень вам буде потрібен паспорт та ідентифікаційний код.
 • Немає прив’язки до місцеперебування. Подати заявку та отримати позику можна онлайн, що позбавить від марної трати часу на поїздки в офіс, очікувань в чергах.
 • Розширене коло позичальників. Кредит можуть отримати жителі міста Суми без кредитної історії або з низьким кредитним рейтингом. Ми також видаємо позики людям, які не можуть підтвердити наявність стабільного доходу та офіційного місця роботи.

Ми не беремо комісію за дострокове закриття кредиту в Сумах, тому позикові кошти можна повернути раніше встановленого терміну. Є можливість збільшити терміни, якщо не виходить вчасно повернути позику.

Перестаньте собі у всьому відмовляти

Кожен може моментально оформити кредит онлайн на карту. Невеликий період (5-30 днів) дає можливість оперативно розв’язати фінансові проблеми, при цьому уникнути величезних переплат.

Але необов’язково оформляти кредит в Сумах тільки для вирішення матеріальних труднощів:

 • позики до 10 000 гривень цілком достатньо, щоб оплатити курси, які дозволять почати професійно займатися улюбленою справою;
 • можете взяти кредит на карту, закупити товар для відкриття інтернет-магазину;
 • кредит під 0,01% вигідно брати до заробітної плати, тому що ви зможете покрити повсякденні витрати, а вже після отримання зарплати повернути позикові кошти з невеликою переплатою.

Для оформлення онлайн кредиту досить зареєструватися, заповнити анкету, подати запит та отримати грошові кошти на карту. Ідеальний кредитний рейтинг, офіційне працевлаштування, конкретна мета – це не грає особливої ​​ролі. Ми готові допомогти кожному, незалежно від положення, місцеперебування та часу доби!

Стандартна процентна ставка становить 0,01% в день від залишку по займу. Фіксована комісія за користування кредитом – від 0,00 до 1,9% у день, в залежності від вашого кредитного рейтингу. Річна процентна ставка за кредитом (ARR) становить від 3,65% до 697,15%. Приклад розрахунку стандартної процентної ставки: для залучення в 1000 грн на 1 день: сумарна вартість кредиту з урахуванням процентної ставки і щоденних комісій за заборгованістю з усіх видів послуг, пов’язаних з виконанням договорів про надання послуг від 0,01% до 1,91 % в день, що в грошовому еквіваленті становить від 10 копійок до 19 гривень 10 копійок.

Відгуки моїх клієнтів

Кредиты онлайн по всем городам Украины

Харків Луганськ Донецьк Запоріжжя Дніпро ЧЗВ Київ Крим Черкаси Одеса Херсон Миколаїв Полтава Кропивницький Суми Чернігів Хмельницький Вінниця Житомир Рівне Чернівці Тернопіль Ужгород Луцьк Львів Івано-Франківськ