Кредит онлайн в Рівному

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Береш
Повертаєш
року
  

amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 10 000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile
Опрацьовано заявок 0
Видано позик 0

До 10 000 гривень на карту за 14 хвилин по всій Україні!

money-1

1. Виберіть суму

На кредитному калькуляторі виберіть суму і дату її повернення. Справа Ви побачите суму позики з відсотками і кінцеву дату її погашення.

online

2. Надішліть запит

Для реєстрації знадобиться тільки E-mail і пароль. Дані для доступу до кабінету ви отримаєте після реєстрації. Відправити запит можна цілодобово.

wallet

3. Отримайте гроші

Відповідь по заявці приходить в СМС або електронному листі. При отриманні позитивної відповіді гроші надходять на карту протягом декількох хвилин.

Просте погашення

online-payment

Онлайн

Перейдіть в особистий кабінет з комп'ютера або смартфона, введіть дані карти у відповідному розділі і дочекайтеся підтвердження оплати. Це займе 2-3 хвилини.

atm-2

Платіжні термінали

Скористайтеся одним з терміналів - iBox, EasyPay або ПриватБанк. Враховуйте комісію, яка стягується при такому способі закриття.

transfer-money

Банківський переказ

Реквізити для здійснення переказу ви можете отримати в особистому кабінеті. Позика буде закрита відразу після надходження коштів на наш рахунок.

Cashinsky - лояльне ставлення при видачі кредиту на карту

clock

Новим клієнтам

Реєстрація забере у вас всього декілька хвилин. Простий інтерфейс дозволить без зайвої витрати часу оформити кредит онлайн на карту. Ми виділяємося не тільки стильним дизайном сайту і швидким отриманням коштів. У нас є маса інших переваг:

devices

Ми видаємо позики через інтернет і зараховуємо гроші прямо вам на карту. Отримати кредит на карту онлайн, не встаючи з крісла, стало реальністю.

hands

Сума кредиту з урахуванням відсотків відображається ще на етапі розрахунку на кредитному калькуляторі. Ніяких початкових внесків, прихованих відсотків та комісій.

lock

Відсутність бюрократії. Отримати позику можуть громадяни України, які мають при собі паспорт та ідентифікаційний код. Це дозволяє оформити кредит студентам, тимчасово безробітним і працевлаштованим неофіційно.

clock

Постійним клієнтам

Ми раді новим позичальникам, пропонуємо їм кредити під 0,01% на суму до 10 000 гривень, АЛЕ про постійних клієнтів не забуваємо. Якщо ви регулярно оформляєте і своєчасно повертаєте онлайн кредити, наша МФО запропонує вам більш вигідні умови співпраці:

devices

Отримання кредиту за 5 хвилин. Заявки постійних клієнтів підтверджуються автоматично. Навіть вночі ви зможете зайти на сервіс, подати запит і отримати гроші на карту.

hands

Збільшення суми. Ми спеціалізуємося на мікрокредитах, що пояснює лояльне ставлення до клієнтів. Для постійних позичальників ми можемо збільшити суму до 10 000 гривень.

lock

Відсутність необхідності проходити додаткові перевірки. Адже перед отриманням кредиту новому клієнтові потрібно підтвердити банківську карту.

Що вам буде потрібно для отримання кредиту онлайн

Бажаєте оформити кредит, але Вам набридло витрачати час на збір документів і довідок? Від Вас вимагають відповідність ряду параметрів? У нас же Ви повинні відповідати тільки декільком вимогам:

Ваш вік
від 18-ти років

Мати паспорт
громадянина України та ІПН

Банківську карту

Кредит онлайн може бути
оформлений максимум на 30 днів

30 днів

У нас високий відсоток схвалених заявок - 92%

92 %

Чому мене звати Cashinsky?

Кредит онлайн м. Рівне

Збір документів та довідок, пошук поручителів, очікування в чергах – саме з цим доводиться стикатися кожному охочому оформити кредит в Рівному. МФО Cashinsky відомо зовсім іншим підходом, тому позичальник може взяти позику на карту, не виходячи з дому. Для отримання позикових коштів достатньо звичайного мобільного пристрою з доступом в інтернет.

Чому варто взяти кредит у МФО Cashinsky?

Спрощена система оформлення та отримання позик продовжує залучати українських громадян. Охочі, включаючи людей з неплатоспроможної категорії населення, можуть використовувати мікрокредити для миттєвого розв’язання фінансових проблем.

МФО «Кешинський» привернула увагу позичальників практично відразу ж після виходу на ринок. Ми постійно вдосконалюємо наш сервіс, покращуємо умови та прискорюємо процес отримання кредиту в Рівному та інших українських містах.

Незалежно від віку та кредитного рейтингу, кожен охочий оформити кредит онлайн на карту отримує ряд вигод. У компанії Cashinsky є кілька ключових переваг:

 • Відсутність відділень. Пройти процедуру оформлення в Рівному можна онлайн, тому вам не доведеться витрачати час на поїздки в офіс та постійні очікування.
 • Позика за 14 хвилин. Новим клієнтам потрібно пройти реєстрацію та вказати стандартні особисті дані. Зареєстровані користувачі зможуть в будь-який час доби подати заявку на кредит в Рівному за пару хвилин. На розгляд запиту піде максимум 14 хвилин.
 • Прозора система. На сервісі є кредитний калькулятор для розрахунку переплати за позикою. Від вас вимагається лише вибрати розмір та період кредиту, а система автоматично порахує суму з урахуванням відсотків. У нас немає прихованих комісій та нарахувань, тому отримана сума не змінюється протягом усього терміну користування позиковими коштами.
 • Постійна підтримка. Ми завжди готові допомогти вам пройти реєстрацію, подати заявку на кредит в Рівному та повернути позикові кошти. Ви завжди можете зв’язатися з нами через чат, де ми оперативно відповімо на питання.

Додатковою важливою причиною оформити кредит в Рівному на сервісі Cashinsky є відсутність необхідності вказувати мету його використання. Ми готові дати до 10 000 гривень в борг, щоб ви змогли розв’язати будь-які проблеми та закрити основні потреби: купити гаджет, оплатити оренду житла або комунальних послуг, придбати ліки.

Cashinsky – отримання кредиту в Рівному під 0,01%

Мікрофінансові організації можуть без проблем змінити умови видачі онлайн кредиту на карту: зменшити процентну ставку, надати знижку, збільшити період та суму. Якщо ви будете регулярно брати позики та своєчасно їх повертати, ми завжди готові піти назустріч, змінивши умови в кращу сторону.

У нових клієнтів є можливість взяти в борг до 10 000 гривень під 0,01%. Максимальний термін, на який можна отримати кредит, становить 30 днів.

Для оформлення позики в Рівному не потрібно збирати кілька десятків довідок з метою підтвердити власну платоспроможність. Ми займаємося видачею короткострокових кредитів онлайн на карту, тому лояльніше ставимося до позичальників.

Щоб стати клієнтом МФО «Кешинський» потрібно відповідати таким вимогам:

 • вам повинно бути від 18 до 65 років;
 • потрібно надати паспорт та ідентифікаційний код;
 • для підтвердження реєстрації та отримання відповіді по заявці важливо вказати телефон та email;
 • для отримання грошей позичальникам потрібна карта будь-якого банку України.

Відсутність «образу ідеального клієнта» дозволяє взяти кредит в Рівному мамам в декреті, людям без постійного місця роботи та працевлаштованим неофіційно, пенсіонерам, студентам. Ми також готові видати позикові кошти на карту клієнтам без кредитної історії або з низьким кредитним рейтингом.

Як в Рівному отримати позику на банківську карту?

Сервіс Cashinsky працює в режимі 24/7, що дозволяє взяти кредит в Рівному навіть вночі або рано вранці, коли банківські установи ще не відкрилися. Ми також працюємо без технічних та обідніх перерв, тому вам не доведеться витрачати час на очікування.

Для отримання кредиту на карту в місті Рівне новим клієнтам потрібно:

 1. Створити особистий кабінет. Пройдіть реєстрацію вказавши адресу електронної пошти та пароль.
 2. Заповнити анкету. На невелику анкету, додавання та підтвердження банківської карти піде 5-10 хвилин.
 3. Надіслати заявку. В особистому кабінеті вкажіть суму та терміни кредиту в Рівному, надішліть запит на його отримання. Відповідь прийде протягом 14 хвилин на зазначені контактні дані.
 4. Отримати кеш. Як тільки отримаєте позитивну відповідь, гроші автоматично будуть переведені на карту. Якщо навіть отримали відмову, перевірте правильність введення особистих даних, виправте помилки, подайте заявку повторно.

Ми радимо відразу зареєструватися на сервісі Cashinsky. Коли терміново знадобляться гроші, вам буде досить перейти в особистий кабінет та подати заявку. Кілька оформлених та своєчасно закритих кредитів дозволять брати позики зі знижкою до 40% практично миттєво.

Стандартна процентна ставка становить 0,01% в день від залишку по займу. Фіксована комісія за користування кредитом – від 0,00 до 1,9% у день, в залежності від вашого кредитного рейтингу. Річна процентна ставка за кредитом (ARR) становить від 3,65% до 697,15%. Приклад розрахунку стандартної процентної ставки: для залучення в 1000 грн на 1 день: сумарна вартість кредиту з урахуванням процентної ставки і щоденних комісій за заборгованістю з усіх видів послуг, пов’язаних з виконанням договорів про надання послуг від 0,01% до 1,91 % в день, що в грошовому еквіваленті становить від 10 копійок до 19 гривень 10 копійок.

Відгуки моїх клієнтів

Кредиты онлайн по всем городам Украины

Харків Луганськ Донецьк Запоріжжя Дніпро ЧЗВ Київ Крим Черкаси Одеса Херсон Миколаїв Полтава Кропивницький Суми Чернігів Хмельницький Вінниця Житомир Рівне Чернівці Тернопіль Ужгород Луцьк Львів Івано-Франківськ