Кредит онлайн в Полтаві

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Береш
Повертаєш
року
  

amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 10 000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile
Опрацьовано заявок 0
Видано позик 0

До 10 000 гривень на карту за 14 хвилин по всій Україні!

money-1

1. Виберіть суму

На кредитному калькуляторі виберіть суму і дату її повернення. Справа Ви побачите суму позики з відсотками і кінцеву дату її погашення.

online

2. Надішліть запит

Для реєстрації знадобиться тільки E-mail і пароль. Дані для доступу до кабінету ви отримаєте після реєстрації. Відправити запит можна цілодобово.

wallet

3. Отримайте гроші

Відповідь по заявці приходить в СМС або електронному листі. При отриманні позитивної відповіді гроші надходять на карту протягом декількох хвилин.

Просте погашення

online-payment

Онлайн

Перейдіть в особистий кабінет з комп'ютера або смартфона, введіть дані карти у відповідному розділі і дочекайтеся підтвердження оплати. Це займе 2-3 хвилини.

atm-2

Платіжні термінали

Скористайтеся одним з терміналів - iBox, EasyPay або ПриватБанк. Враховуйте комісію, яка стягується при такому способі закриття.

transfer-money

Банківський переказ

Реквізити для здійснення переказу ви можете отримати в особистому кабінеті. Позика буде закрита відразу після надходження коштів на наш рахунок.

Cashinsky - лояльне ставлення при видачі кредиту на карту

clock

Новим клієнтам

Реєстрація забере у вас всього декілька хвилин. Простий інтерфейс дозволить без зайвої витрати часу оформити кредит онлайн на карту. Ми виділяємося не тільки стильним дизайном сайту і швидким отриманням коштів. У нас є маса інших переваг:

devices

Ми видаємо позики через інтернет і зараховуємо гроші прямо вам на карту. Отримати кредит на карту онлайн, не встаючи з крісла, стало реальністю.

hands

Сума кредиту з урахуванням відсотків відображається ще на етапі розрахунку на кредитному калькуляторі. Ніяких початкових внесків, прихованих відсотків та комісій.

lock

Відсутність бюрократії. Отримати позику можуть громадяни України, які мають при собі паспорт та ідентифікаційний код. Це дозволяє оформити кредит студентам, тимчасово безробітним і працевлаштованим неофіційно.

clock

Постійним клієнтам

Ми раді новим позичальникам, пропонуємо їм кредити під 0,01% на суму до 10 000 гривень, АЛЕ про постійних клієнтів не забуваємо. Якщо ви регулярно оформляєте і своєчасно повертаєте онлайн кредити, наша МФО запропонує вам більш вигідні умови співпраці:

devices

Отримання кредиту за 5 хвилин. Заявки постійних клієнтів підтверджуються автоматично. Навіть вночі ви зможете зайти на сервіс, подати запит і отримати гроші на карту.

hands

Збільшення суми. Ми спеціалізуємося на мікрокредитах, що пояснює лояльне ставлення до клієнтів. Для постійних позичальників ми можемо збільшити суму до 10 000 гривень.

lock

Відсутність необхідності проходити додаткові перевірки. Адже перед отриманням кредиту новому клієнтові потрібно підтвердити банківську карту.

Що вам буде потрібно для отримання кредиту онлайн

Бажаєте оформити кредит, але Вам набридло витрачати час на збір документів і довідок? Від Вас вимагають відповідність ряду параметрів? У нас же Ви повинні відповідати тільки декільком вимогам:

Ваш вік
від 18-ти років

Мати паспорт
громадянина України та ІПН

Банківську карту

Кредит онлайн може бути
оформлений максимум на 30 днів

30 днів

У нас високий відсоток схвалених заявок - 92%

92 %

Чому мене звати Cashinsky?

Кредит онлайн м. Полтава

Мікрофінансові організації – це найбільш вигідний спосіб оформити кредит в Полтаві на невелику суму. У МФО Cashinsky ви можете взяти гроші прямо на карту, що допоможе максимально швидко розв’язати фінансові проблеми. Для подачі заявки нема потреби збирати папери, їхати в офіс, стояти в чергах.

Нецільові кредити в Полтаві до 10 000 гривень

Можна вести облік доходів та витрат, записувати кожну витрачену гривню, але навіть одна неприємна фінансова ситуація здатна стати руйнівною. Ніхто не застрахований від проблем з автомобілем, підвищенням тарифів на комунальні послуги, хворобою та іншими труднощами, появу яких складно передбачити.

У більшості людей в Полтаві та інших українських містах немає звички або можливості відкладати кошти. Саме тому в подібних ситуаціях у нас починається паніка. Наприклад, ми готові закласти останнє майно в ломбард, в якому його ціну знизять в кілька разів, або звернутися до фінансової компанії, де переплата буде практично дорівнювати сумі кредиту.

Уникнути таких ситуацій навряд чи вийде, а ось убезпечити себе можна. На сервісі Cashinsky ви можете взяти кредит в Полтаві за 14 хвилин. Вам більше не потрібно ризикувати майном, турбувати родичів та знайомих. Процедура неймовірно проста, а процентна ставка практично відсутня, тому вам навіть не доведеться переплачувати.

Чому вигідно брати кредити у МФО «Кешинський»?

Наша мікрофінансова організація готова в будь-який час доби допомогти жителям Полтави, які потрапили в неприємну фінансову ситуацію. Ми видали понад 377 тисяч кредитів онлайн на карту, величезна частина з яких була оформлена постійними клієнтами.

Позичальникам подобаються умови оформлення позик в Полтаві на нашому сервісі, тому вони регулярно до нас звертаються. Серед безлічі причин варто виділити:

 • розгляд заявки займає максимум 14 хвилин;
 • зареєструватися та подати заявку можна онлайн, а гроші приходять на карту;
 • сервіс доступний 24 години 7 днів на тиждень;
 • наявність кредитного калькулятора дозволяє розрахувати переплату ще до оформлення кредиту в Полтаві;
 • на сервісі немає прихованих комісій та платежів;
 • позикові кошти можна повернути без комісій за дострокове закриття кредиту.

Окремо наші клієнти відзначають високу безпеку при оформленні кредиту в Полтаві. Особисті дані позичальників ми захищаємо за допомогою безпечного з’єднання через сертифікати SSL та протоколи PCI DSS. На сервісі дотримані необхідні стандарти інформаційної безпеки.

Для отримання кредиту в Полтаві на нашому сервісі обов’язковою є процедура верифікації банківської карти. Це дозволяє нам бути впевненими в тому, що гроші прийдуть саме позичальнику.

Cashinsky – бюрократія залишилася в минулому

Бюрократія – одна з головних проблем банківських установ. Щоб отримати хоча б споживчий кредит, жителям Полтави доводиться витрачати масу часу на дорогу, очікування, збір документів, спроби довести власну платоспроможність.

МФО «Кешинський» орієнтоване на видачу короткострокових онлайн кредитів на карту. Позичальники з Полтави можуть взяти гроші в борг уникнувши бюрократичної системи, тобто позбутися від необхідності:

 • брати довідку для підтвердження офіційного місця роботи;
 • оформляти папери для підтвердження доходу;
 • шукати людей, які погодяться стати поручителями;
 •  залишати власне майно як заставу.

Жителям Полтави на сервісі Cashinsky з документів потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код. Це допомагає істотно розширити коло позичальників. Наприклад, у нас можуть оформити онлайн кредит безробітні, студенти, фрілансери, жінки в декреті, пенсіонери.

Як взяти кредит на карту в Полтаві з мобільного пристрою?

На першому етапі вам потрібно зареєструватися. Для проходження реєстрації потрібно вказати тільки email та придумати пароль. В особистому кабінеті обов’язково заповніть анкету, додайте та підтвердить банківську карту.

Коли є особистий кабінет, можна в будь-який час доби подати заявку на отримання кредиту в Полтаві. Умови на сервісі вигідні:

 • сума варіюється в межах 800-10000 гривень;
 • період отримання кредиту онлайн невеликий – від 5 до 30 днів;
 • ставка по позиці від 0,01%.

Як тільки виберете суму та терміни, розрахуєте переплату, відправляйте заявку на розгляд. Відповідь прийде протягом 14 хвилин на електронну пошту або мобільний. Якщо вона позитивна, кредит онлайн на карту ви отримаєте через кілька хвилин, які будуть потрібні для обробки переказу. Час зарахування коштів залежить від обслуговуючого банку.

Ми також цінуємо постійних позичальників, які можуть взяти кредит в Полтаві на більш вигідних умовах: знижка до 40% на кожну позику, автоматичне підтвердження заявок, збільшена сума позики і так далі. Якщо хочете особисто переконатися в наших словах, тоді реєструйтеся, подавайте заявку та отримуйте бажану суму всього за 14 хвилин.

Стандартна процентна ставка становить 0,01% в день від залишку по займу. Фіксована комісія за користування кредитом – від 0,00 до 1,9% у день, в залежності від вашого кредитного рейтингу. Річна процентна ставка за кредитом (ARR) становить від 3,65% до 697,15%. Приклад розрахунку стандартної процентної ставки: для залучення в 1000 грн на 1 день: сумарна вартість кредиту з урахуванням процентної ставки і щоденних комісій за заборгованістю з усіх видів послуг, пов’язаних з виконанням договорів про надання послуг від 0,01% до 1,91 % в день, що в грошовому еквіваленті становить від 10 копійок до 19 гривень 10 копійок.

Відгуки моїх клієнтів

Кредиты онлайн по всем городам Украины

Харків Луганськ Донецьк Запоріжжя Дніпро ЧЗВ Київ Крим Черкаси Одеса Херсон Миколаїв Полтава Кропивницький Суми Чернігів Хмельницький Вінниця Житомир Рівне Чернівці Тернопіль Ужгород Луцьк Львів Івано-Франківськ