Кредит онлайн в Миколаєві

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Береш
Повертаєш
року
  

amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 10 000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile
Опрацьовано заявок 0
Видано позик 0

До 10 000 гривень на карту за 14 хвилин по всій Україні!

money-1

1. Виберіть суму

На кредитному калькуляторі виберіть суму і дату її повернення. Справа Ви побачите суму позики з відсотками і кінцеву дату її погашення.

online

2. Надішліть запит

Для реєстрації знадобиться тільки E-mail і пароль. Дані для доступу до кабінету ви отримаєте після реєстрації. Відправити запит можна цілодобово.

wallet

3. Отримайте гроші

Відповідь по заявці приходить в СМС або електронному листі. При отриманні позитивної відповіді гроші надходять на карту протягом декількох хвилин.

Просте погашення

online-payment

Онлайн

Перейдіть в особистий кабінет з комп'ютера або смартфона, введіть дані карти у відповідному розділі і дочекайтеся підтвердження оплати. Це займе 2-3 хвилини.

atm-2

Платіжні термінали

Скористайтеся одним з терміналів - iBox, EasyPay або ПриватБанк. Враховуйте комісію, яка стягується при такому способі закриття.

transfer-money

Банківський переказ

Реквізити для здійснення переказу ви можете отримати в особистому кабінеті. Позика буде закрита відразу після надходження коштів на наш рахунок.

Cashinsky - лояльне ставлення при видачі кредиту на карту

clock

Новим клієнтам

Реєстрація забере у вас всього декілька хвилин. Простий інтерфейс дозволить без зайвої витрати часу оформити кредит онлайн на карту. Ми виділяємося не тільки стильним дизайном сайту і швидким отриманням коштів. У нас є маса інших переваг:

devices

Ми видаємо позики через інтернет і зараховуємо гроші прямо вам на карту. Отримати кредит на карту онлайн, не встаючи з крісла, стало реальністю.

hands

Сума кредиту з урахуванням відсотків відображається ще на етапі розрахунку на кредитному калькуляторі. Ніяких початкових внесків, прихованих відсотків та комісій.

lock

Відсутність бюрократії. Отримати позику можуть громадяни України, які мають при собі паспорт та ідентифікаційний код. Це дозволяє оформити кредит студентам, тимчасово безробітним і працевлаштованим неофіційно.

clock

Постійним клієнтам

Ми раді новим позичальникам, пропонуємо їм кредити під 0,01% на суму до 10 000 гривень, АЛЕ про постійних клієнтів не забуваємо. Якщо ви регулярно оформляєте і своєчасно повертаєте онлайн кредити, наша МФО запропонує вам більш вигідні умови співпраці:

devices

Отримання кредиту за 5 хвилин. Заявки постійних клієнтів підтверджуються автоматично. Навіть вночі ви зможете зайти на сервіс, подати запит і отримати гроші на карту.

hands

Збільшення суми. Ми спеціалізуємося на мікрокредитах, що пояснює лояльне ставлення до клієнтів. Для постійних позичальників ми можемо збільшити суму до 10 000 гривень.

lock

Відсутність необхідності проходити додаткові перевірки. Адже перед отриманням кредиту новому клієнтові потрібно підтвердити банківську карту.

Що вам буде потрібно для отримання кредиту онлайн

Бажаєте оформити кредит, але Вам набридло витрачати час на збір документів і довідок? Від Вас вимагають відповідність ряду параметрів? У нас же Ви повинні відповідати тільки декільком вимогам:

Ваш вік
від 18-ти років

Мати паспорт
громадянина України та ІПН

Банківську карту

Кредит онлайн може бути
оформлений максимум на 30 днів

30 днів

У нас високий відсоток схвалених заявок - 92%

92 %

Чому мене звати Cashinsky?

Кредит онлайн м. Миколаїв

Cashinsky – сервіс для видачі кредитів в Миколаєві та інших українських містах на суму до 10 000 гривень. Позичальники можуть подати заявку онлайн та отримати грошові кошти прямо на карту. Такий ресурс допомагає взяти позику без поїздок в офіс, очікувань в чергах, збору паперів для підтвердження платоспроможності.

Чи вигідно оформляти кредит в Cashinsky?

Зростання популярності мікрофінансових організацій обумовлено вигідними умовами отримання кредиту онлайн на карту. Жителі Миколаєва можуть взяти гроші в борг, обійшовши стороною банківську систему, яка відома своєю бюрократією.

Основною метою створення та розвитку МФО «Кешинський» є спрощення процедури отримання кредиту онлайн в містах України. У Миколаєві позичальники можуть взяти:

 • від 800 до 10 000 гривень;
 • під 0,01%;
 • на термін 5-30 днів.

Звичайно, якщо розраховувати річну відсоткову ставку, переплата виходить дивовижною. Але ми видаємо кредити в Миколаєві максимум на місяць, тому процентна ставка невелика.

Вам не потрібно витрачати час на спробу довести платоспроможність, шукати поручителів та залишати заставу. Ми спростили процедуру оформлення онлайн кредиту, тому у вас є можливість взяти гроші в борг, незалежно від часу доби та місцеперебування. Буде потрібен тільки доступ в інтернет, паспорт, ідентифікаційний код та трохи часу.

В яких випадках доцільно оформляти кредит онлайн?

Cashinsky – це не чергова мікрофінансова організація, а близький друг, який готовий прийти на допомогу в скрутну хвилину. Переплата більше нагадує невеличкий подарунок на знак подяки, ніж якусь величезну суму, що перевищує розмір самої позики.

Нецільовий кредит в Миколаєві, який ви оформляєте на нашому сервісі, допоможе:

 • купити або частково покрити витрати на бажаний смартфон, планшет, ноутбук;
 • оплатити курси чи навчання в університеті;
 • здійснити ремонт техніки, яка несподівано вийшла з ладу;
 • придбати нову техніку;
 • поїхати на відпочинок;
 • заплатити за оренду квартири/будинку;
 • придбати лікарські препарати.

Для оформлення кредиту в Миколаєві необов’язково мати конкретну мету. Ви можете взяти гроші, щоб вирішити кілька фінансових проблем, наприклад, оплатити частину оренди та додати кошти для покупки смартфона за акцією. Також вигідно брати позику, коли затримують зарплату, а грошей на повсякденні витрати практично не залишилося.

Залиште образ ідеального клієнта в банку

Кожен при зверненні до банківської установи навіть за споживчим кредитом в Миколаєві стикався з необхідністю відповідати образу ідеального позичальника. Потрібно підтвердити наявність офіційного місця роботи, взяти довідку про доходи, знайти людей, які погодяться стати поручителями.

У Cashinsky максимальний термін оформлення кредиту в Миколаєві складає 30 днів. Нам немає сенсу витрачати ваш час на збір паперів, щоб видати короткострокову позику на карту. Для отримання позикових коштів вам не потрібно мати:

 • постійний дохід;
 • офіційне місце роботи;
 • ідеальну кредитну історію;
 • людей, які готові стати поручителями;
 • дороге майно, яке можна залишити як заставу.

У МФО «Кешинський» немає поняття «ідеальний позичальник». Відсутність необхідності збирати довідки відкриває доступ до кредитів в Миколаєві всім охочим: безробітним та працевлаштованим неофіційно, студентам, пенсіонерам, жінкам в декретній відпустці, фрілансерам.

Як швидко отримати кредит на карту в Миколаєві?

Взяти позику в Миколаєві можуть позичальники віком від 18 до 65 років. Пройти реєстрацію та заповнити анкету бажано заздалегідь, навіть якщо вам не потрібен кредит в дану хвилину. Це дозволить надалі в будь-який час доби подати заявку та отримати грошові кошти всього за 14 хвилин.

Новим клієнтам для отримання онлайн кредиту на карту потрібно пройти три етапи:

 1. Реєстрація. Ввести адресу електронної пошти та придумати пароль – це все, що потрібно для проходження реєстрації.
 2. Підтвердження даних. Ми видаємо кредити в Миколаєві тільки реальним людям. Вам буде потрібно приділити кілька хвилин заповненню анкети та верифікації банківської карти.
 3. Отримання грошей. Тепер залишилося заповнити та подати заявку, дочекатися рішення, отримати кредит на карту.

Відповідь приходить на вказану пошту або мобільний, тому важливо уважно вказувати контактні дані. Гроші ми відправляємо протягом 3-5 хвилин після схвалення заявки. Час переведення залежить від вашого обслуговуючого банку.

Cashinsky – сервіс для жителів Миколаєва

У наших клієнтів є можливість закрити кредит в Миколаєві раніше встановленого терміну. Комісія за дострокове погашення не нараховується. Якщо не виходить вчасно повернути позикові кошти, тоді ви можете збільшити період, виплативши вже нараховані відсотки.

Для наших позичальників ми намагаємося зробити умови набагато краще. Коли станете постійним клієнтом, то зможете брати онлайн кредити на карту на більш вигідних умовах: низька процентна ставка, знижки, автоматичне схвалення заявок.

Стандартна процентна ставка становить 0,01% в день від залишку по займу. Фіксована комісія за користування кредитом – від 0,00 до 1,9% у день, в залежності від вашого кредитного рейтингу. Річна процентна ставка за кредитом (ARR) становить від 3,65% до 697,15%. Приклад розрахунку стандартної процентної ставки: для залучення в 1000 грн на 1 день: сумарна вартість кредиту з урахуванням процентної ставки і щоденних комісій за заборгованістю з усіх видів послуг, пов’язаних з виконанням договорів про надання послуг від 0,01% до 1,91 % в день, що в грошовому еквіваленті становить від 10 копійок до 19 гривень 10 копійок.

Відгуки моїх клієнтів

Кредиты онлайн по всем городам Украины

Харків Луганськ Донецьк Запоріжжя Дніпро ЧЗВ Київ Крим Черкаси Одеса Херсон Миколаїв Полтава Кропивницький Суми Чернігів Хмельницький Вінниця Житомир Рівне Чернівці Тернопіль Ужгород Луцьк Львів Івано-Франківськ