Кредит онлайн у Львові

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Береш
Повертаєш
року
  

amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 10 000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile
Опрацьовано заявок 0
Видано позик 0

До 10 000 гривень на карту за 14 хвилин по всій Україні!

money-1

1. Виберіть суму

На кредитному калькуляторі виберіть суму і дату її повернення. Справа Ви побачите суму позики з відсотками і кінцеву дату її погашення.

online

2. Надішліть запит

Для реєстрації знадобиться тільки E-mail і пароль. Дані для доступу до кабінету ви отримаєте після реєстрації. Відправити запит можна цілодобово.

wallet

3. Отримайте гроші

Відповідь по заявці приходить в СМС або електронному листі. При отриманні позитивної відповіді гроші надходять на карту протягом декількох хвилин.

Просте погашення

online-payment

Онлайн

Перейдіть в особистий кабінет з комп'ютера або смартфона, введіть дані карти у відповідному розділі і дочекайтеся підтвердження оплати. Це займе 2-3 хвилини.

atm-2

Платіжні термінали

Скористайтеся одним з терміналів - iBox, EasyPay або ПриватБанк. Враховуйте комісію, яка стягується при такому способі закриття.

transfer-money

Банківський переказ

Реквізити для здійснення переказу ви можете отримати в особистому кабінеті. Позика буде закрита відразу після надходження коштів на наш рахунок.

Cashinsky - лояльне ставлення при видачі кредиту на карту

clock

Новим клієнтам

Реєстрація забере у вас всього декілька хвилин. Простий інтерфейс дозволить без зайвої витрати часу оформити кредит онлайн на карту. Ми виділяємося не тільки стильним дизайном сайту і швидким отриманням коштів. У нас є маса інших переваг:

devices

Ми видаємо позики через інтернет і зараховуємо гроші прямо вам на карту. Отримати кредит на карту онлайн, не встаючи з крісла, стало реальністю.

hands

Сума кредиту з урахуванням відсотків відображається ще на етапі розрахунку на кредитному калькуляторі. Ніяких початкових внесків, прихованих відсотків та комісій.

lock

Відсутність бюрократії. Отримати позику можуть громадяни України, які мають при собі паспорт та ідентифікаційний код. Це дозволяє оформити кредит студентам, тимчасово безробітним і працевлаштованим неофіційно.

clock

Постійним клієнтам

Ми раді новим позичальникам, пропонуємо їм кредити під 0,01% на суму до 10 000 гривень, АЛЕ про постійних клієнтів не забуваємо. Якщо ви регулярно оформляєте і своєчасно повертаєте онлайн кредити, наша МФО запропонує вам більш вигідні умови співпраці:

devices

Отримання кредиту за 5 хвилин. Заявки постійних клієнтів підтверджуються автоматично. Навіть вночі ви зможете зайти на сервіс, подати запит і отримати гроші на карту.

hands

Збільшення суми. Ми спеціалізуємося на мікрокредитах, що пояснює лояльне ставлення до клієнтів. Для постійних позичальників ми можемо збільшити суму до 10 000 гривень.

lock

Відсутність необхідності проходити додаткові перевірки. Адже перед отриманням кредиту новому клієнтові потрібно підтвердити банківську карту.

Що вам буде потрібно для отримання кредиту онлайн

Бажаєте оформити кредит, але Вам набридло витрачати час на збір документів і довідок? Від Вас вимагають відповідність ряду параметрів? У нас же Ви повинні відповідати тільки декільком вимогам:

Ваш вік
від 18-ти років

Мати паспорт
громадянина України та ІПН

Банківську карту

Кредит онлайн може бути
оформлений максимум на 30 днів

30 днів

У нас високий відсоток схвалених заявок - 92%

92 %

Чому мене звати Cashinsky?

Кредит онлайн м. Львів

Коли техніка вийшла з ладу або терміново потрібно купити лікарські препарати, немає ніякого сенсу звертатися в банк. Для отримання кредиту у Львові розміром 2-3 тисячі гривень доведеться зібрати пакет документів, мінімум два рази з’їздити в відділення та витратити час на очікування в чергах. Компанія «Кешинський» пропонує взяти позику на карту всього за 14 хвилин, при цьому вам навіть не потрібно виходити з дому.

Позбавтеся від матеріальної скрути з МФО Cashinsky

Наша мікрофінансова організація створена для миттєвої матеріальної допомоги громадянам України. Для отримання кредиту у Львові вам не потрібно відкладати свої справи та їхати в офіс. Ми допомагаємо клієнтам пройти процедуру онлайн та отримати гроші прямо на карту.

Для отримання кредиту онлайн на карту буде потрібен доступ в інтернет, паспорт та ідентифікаційний код, мобільний та електронна пошта. Жителі Львова можуть отримати позику розміром від 800 до 10 000 гривень під 0,01%. Гроші видаються в борг на термін 5-30 днів, тому переплата вийде неймовірно маленькою.

Вигідні умови видачі кредиту у Львові – це не єдина причина звернутися у МФО Cashinsky. Наші клієнти виділили кілька ключових переваг:

 • понад 92% клієнтів отримують схвалення заявок;
 • максимальний час обробки запиту складає 14 хвилин, при цьому заявки постійних позичальників система обробляє набагато швидше;
 • відсутність прихованих відсотків та комісій;
 • зручний сервіс для отримання онлайн кредиту на карту з описом процедури реєстрації, відповідями на поширені питання та власним кредитним калькулятором;
 • наявність можливості закрити кредит без додаткових комісій за дострокове погашення;
 • наявність функції пролонгація, яка дозволяє продовжити термін повернення позикових коштів.

Ми видаємо нецільові кредити у Львові, тому ви можете витратити гроші на свій розсуд. Такі позики особливо вигідно брати, коли потрібно закрити кілька невеликих фінансових проблем, наприклад, оплатити ремонт техніки та заплатити за комунальні платежі. Сервіс працює цілодобово, так що можете подати заявку та отримати кошти навіть вночі.

Кредит у Львові розширеному колі позичальників

Банки мають ряд переваг, але у них є ключовий недолік – бюрократична система. Співробітники зажадають стандартний пакет документів, а також папери для підтвердження платоспроможності. Вам додатково потрібно знайти поручителів та/або залишити заставу. З огляду на високий відсоток відмов, велика ймовірність витратити час даремно.

Такий підхід пояснюється тим, що банки орієнтовані на видачу кредитів у Львові на великий термін. Організація Cashinsky видає в борг до 10 000 гривень терміном 5-30 днів, тому лояльніше ставиться до позичальників.

На сервісі можуть оформити онлайн кредит на карту:

 • люди з низьким кредитним рейтингом;
 • особи без кредитної історії;
 • безробітні;
 • студенти;
 • позичальники, які працюють в компанії, але не працевлаштовані офіційно;
 • пенсіонери.

У таких позичальників практично немає шансів отримати кредит у Львові в банківській установі. Доцільно відразу звертатися у МФО «Кешинський»: потрібно приділити трохи часу реєстрації та заповненню анкети, подати заявку, дочекатися переказу коштів на карту.

Як отримати кредит у Львові за 14 хвилин?

Отримати гроші в борг можуть громадяни України віком від 18 до 65 років. Перед подачею заявки важливо додати в особистому кабінеті дані паспорта та ідентифікаційного коду. Для підтвердження реєстрації та отримання відповіді на запит потрібен мобільний телефон та електронна пошта.

Ми готові видати кредит онлайн у Львові позичальникам з поганою кредитною історією. Крім того, регулярне отримання та повернення позикових коштів не пізніше зазначеного терміну позитивно вплине на кредитний рейтинг клієнта.

Для отримання кредиту у Львові буде потрібно зробити наступне:

 1. Розрахувати займ на кредитному калькуляторі. Для вибору суми та періоду використовуйте повзунок.
 2. Заповнити анкету, додати та підтвердити банківську карту.
 3. Заповнити та надіслати заявку, на розгляд якої піде максимум 14 хвилин.
 4. Отримати кредит на карту, якщо заявку схвалять.

Доступ до мережі інтернет, два документи та приблизно півгодини – це все, що потрібно для отримання першого кредиту у Львові на сервісі Cashinsky. Надалі нема потреби реєструватися та заповнювати анкету, тому час отримання грошей на карту зменшиться до 14 хвилин.

Повернути кредит можна онлайн в особистому кабінеті, через платіжні термінали або переказ в будь-якому банку міста Львів. Успішне закриття позики дозволить створити хорошу кредитну історію.

Своєчасне повернення позикових коштів дозволить поліпшити умови оформлення позики на карту в нашій мікрофінансовій організації. Чим більше оформите кредитів, тим буде менше процентна ставка та вище максимальна сума.

Стандартна процентна ставка становить 0,01% в день від залишку по займу. Фіксована комісія за користування кредитом – від 0,00 до 1,9% у день, в залежності від вашого кредитного рейтингу. Річна процентна ставка за кредитом (ARR) становить від 3,65% до 697,15%. Приклад розрахунку стандартної процентної ставки: для залучення в 1000 грн на 1 день: сумарна вартість кредиту з урахуванням процентної ставки і щоденних комісій за заборгованістю з усіх видів послуг, пов’язаних з виконанням договорів про надання послуг від 0,01% до 1,91 % в день, що в грошовому еквіваленті становить від 10 копійок до 19 гривень 10 копійок.

Відгуки моїх клієнтів

Кредиты онлайн по всем городам Украины

Харків Луганськ Донецьк Запоріжжя Дніпро ЧЗВ Київ Крим Черкаси Одеса Херсон Миколаїв Полтава Кропивницький Суми Чернігів Хмельницький Вінниця Житомир Рівне Чернівці Тернопіль Ужгород Луцьк Львів Івано-Франківськ