Кредит онлайн у Кропивницькому

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Береш
Повертаєш
року
  

amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 10 000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile
Опрацьовано заявок 0
Видано позик 0

До 10 000 гривень на карту за 14 хвилин по всій Україні!

money-1

1. Виберіть суму

На кредитному калькуляторі виберіть суму і дату її повернення. Справа Ви побачите суму позики з відсотками і кінцеву дату її погашення.

online

2. Надішліть запит

Для реєстрації знадобиться тільки E-mail і пароль. Дані для доступу до кабінету ви отримаєте після реєстрації. Відправити запит можна цілодобово.

wallet

3. Отримайте гроші

Відповідь по заявці приходить в СМС або електронному листі. При отриманні позитивної відповіді гроші надходять на карту протягом декількох хвилин.

Просте погашення

online-payment

Онлайн

Перейдіть в особистий кабінет з комп'ютера або смартфона, введіть дані карти у відповідному розділі і дочекайтеся підтвердження оплати. Це займе 2-3 хвилини.

atm-2

Платіжні термінали

Скористайтеся одним з терміналів - iBox, EasyPay або ПриватБанк. Враховуйте комісію, яка стягується при такому способі закриття.

transfer-money

Банківський переказ

Реквізити для здійснення переказу ви можете отримати в особистому кабінеті. Позика буде закрита відразу після надходження коштів на наш рахунок.

Cashinsky - лояльне ставлення при видачі кредиту на карту

clock

Новим клієнтам

Реєстрація забере у вас всього декілька хвилин. Простий інтерфейс дозволить без зайвої витрати часу оформити кредит онлайн на карту. Ми виділяємося не тільки стильним дизайном сайту і швидким отриманням коштів. У нас є маса інших переваг:

devices

Ми видаємо позики через інтернет і зараховуємо гроші прямо вам на карту. Отримати кредит на карту онлайн, не встаючи з крісла, стало реальністю.

hands

Сума кредиту з урахуванням відсотків відображається ще на етапі розрахунку на кредитному калькуляторі. Ніяких початкових внесків, прихованих відсотків та комісій.

lock

Відсутність бюрократії. Отримати позику можуть громадяни України, які мають при собі паспорт та ідентифікаційний код. Це дозволяє оформити кредит студентам, тимчасово безробітним і працевлаштованим неофіційно.

clock

Постійним клієнтам

Ми раді новим позичальникам, пропонуємо їм кредити під 0,01% на суму до 10 000 гривень, АЛЕ про постійних клієнтів не забуваємо. Якщо ви регулярно оформляєте і своєчасно повертаєте онлайн кредити, наша МФО запропонує вам більш вигідні умови співпраці:

devices

Отримання кредиту за 5 хвилин. Заявки постійних клієнтів підтверджуються автоматично. Навіть вночі ви зможете зайти на сервіс, подати запит і отримати гроші на карту.

hands

Збільшення суми. Ми спеціалізуємося на мікрокредитах, що пояснює лояльне ставлення до клієнтів. Для постійних позичальників ми можемо збільшити суму до 10 000 гривень.

lock

Відсутність необхідності проходити додаткові перевірки. Адже перед отриманням кредиту новому клієнтові потрібно підтвердити банківську карту.

Що вам буде потрібно для отримання кредиту онлайн

Бажаєте оформити кредит, але Вам набридло витрачати час на збір документів і довідок? Від Вас вимагають відповідність ряду параметрів? У нас же Ви повинні відповідати тільки декільком вимогам:

Ваш вік
від 18-ти років

Мати паспорт
громадянина України та ІПН

Банківську карту

Кредит онлайн може бути
оформлений максимум на 30 днів

30 днів

У нас високий відсоток схвалених заявок - 92%

92 %

Чому мене звати Cashinsky?

Кредит онлайн м. Кропивницький

Кредит на карту в Кропивницькому – вигідний спосіб закрити невеликі фінансові потреби. Оформлення миттєвої позики дозволить купити дорогу річ, сплатити оренду або комунальні платежі, заплатити за ремонт, придбати ліки та інше. Для отримання позики потрібно 14 хвилин вільного часу, паспорт та ІПН.

Що Cashinsky пропонує своїм клієнтам?

Студенти, особи без офіційного працевлаштування, безробітні, мами в декреті – це жителі Кропивницького, яким постійно відмовляють у видачі кредиту при подачі запиту в банку. Деякі можуть заробляти досить добре, але не мати можливості підтвердити платоспроможність.

Наприклад, людина успішно займається створенням сайтів. Йому платять набагато більше, ніж працівникам в офісі, але через відсутність офіційного оформлення він не може звернутися до банківської установи. Якщо замовник затримає йому оплату за проект, позичальникові доцільніше взяти кредит на сервісі Cashinsky.

Ми готові видати позику в Кропивницькому на таких умовах:

 • мінімальна сума – 800 гривень;
 • максимальна сума – 10 000 гривень;
 • відсоткова ставка по кредиту – від 0,01% в день;
 • термін – від 5 до 30 календарних днів;
 • вік – від 18 до 65 років.

Особливі вимоги до позичальників відсутні. У нас немає відділень, тому вам не доведеться стояти в чергах. Процедура від моменту розрахунку кредиту в Кропивницькому до отримання грошей на карту проходить онлайн. Зниження вимог до клієнтів та перехід на взаємодію через сервіс дозволили істотно спростити отримання позики.

Отримання кредиту в Кропивницькому за 14 хвилин

Охочі отримати позику повинні бути повнолітніми, мати паспорт та ІПН, телефон та email. Нам не потрібні довідки для підтвердження доходу та офіційного місця роботи. Якщо у вас погана кредитна історія, кредит онлайн на карту в нашій МФО допоможе перекрити прострочення за попередніми позиками.

Для оформлення кредиту в Кропивницькому вам потрібно:

 1. Вибрати за допомогою повзунка терміни та період на кредитному калькуляторі. Поруч автоматично відобразяться дані: скільки грошей берете, скільки повертаєте, дата закриття позики.
 2. Пройти реєстрацію. Перед подачею заявки на кредит в Кропивницькому важливо ввести адресу електронної пошти та пароль для проходження реєстрації.
 3. Вказати дані в особистому кабінеті. Потрібно заповнити анкету: ПІБ, дата народження, місце проживання, додати та підтвердити банківську карту. Ми дотримуємося принципу конфіденційності, тому ніхто не скористається вашими даними.
 4. Заповнити та надіслати заявку на отримання кредиту в Кропивницькому. Зробити це можна в особистому кабінеті в будь-який час доби. Відповідь прийде протягом 14 хвилин в СМС або на пошту.
 5. Отримати онлайн кредит на карту. Якщо відповідь позитивна, то ми відправимо гроші протягом 3-5 хвилин. Цей час потрібен для обробки даних.

Ви можете отримати схвалення на кредит в Кропивницькому навіть без ідеальної кредитної історії та пакету документів. Тільки приділіть особливу увагу заповненню анкети, підтвердженню банківської карти та подачі заявки.

Якщо система виявить помилку, вона автоматично відмовить у видачі онлайн кредиту. Якщо отримали відмову, вивчіть причину, перевірте дані, усуньте проблему та знову подавайте заявку. Коли станете постійним клієнтом, заявки будуть підтверджуватися автоматично, що заощадить масу часу.

Причини оформити кредит онлайн в Cashinsky

Кількість мікрофінансових організацій в Кропивницькому стрімко зростає. Поки одні компанії йдуть з ринку, інші – завойовують постійних позичальників.

МФО «Кешинський» не намагається конкурувати з іншими компаніями. Ми прислухаємося до своїх клієнтів, тому намагаємося постійно розвиватися: впроваджуємо нові технології, знижуємо процентну ставку, спрощуємо оформлення кредиту та прискорюємо процес розгляду заявки.

Є кілька ключових причин оформити кредит в Кропивницькому на сервісі Cashinsky:

 • з документів потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код;
 • пройти процедуру оформлення можна онлайн;
 • гроші приходять на карту;
 • займ може бути виданий людям, яких банк вважає «неплатоспроможною групою населення», наприклад, без кредитної історії або офіційного місця роботи;
 • на сервісі немає первинних внесків, прихованих платежів та комісій;
 • ми дотримуємося принципу конфіденційності, тому ніхто не дізнається про ваші матеріальні труднощі;
 • особисті дані захищені безпечним з’єднанням та необхідними стандартами інформаційної безпеки.

Зареєстрованим користувачам потрібно всього 14 хвилин на оформлення кредиту в Кропивницькому. Вони можуть в будь-який час зайти на сервіс Cashinsky, перейти в особистий кабінет, подати заявку та отримати гроші на карту. Щоб потім не втрачати час на створення особистого кабінету та заповнення анкети, можете відразу зареєструватися.

Стандартна процентна ставка становить 0,01% в день від залишку по займу. Фіксована комісія за користування кредитом – від 0,00 до 1,9% у день, в залежності від вашого кредитного рейтингу. Річна процентна ставка за кредитом (ARR) становить від 3,65% до 697,15%. Приклад розрахунку стандартної процентної ставки: для залучення в 1000 грн на 1 день: сумарна вартість кредиту з урахуванням процентної ставки і щоденних комісій за заборгованістю з усіх видів послуг, пов’язаних з виконанням договорів про надання послуг від 0,01% до 1,91 % в день, що в грошовому еквіваленті становить від 10 копійок до 19 гривень 10 копійок.

Відгуки моїх клієнтів

Кредиты онлайн по всем городам Украины

Харків Луганськ Донецьк Запоріжжя Дніпро ЧЗВ Київ Крим Черкаси Одеса Херсон Миколаїв Полтава Кропивницький Суми Чернігів Хмельницький Вінниця Житомир Рівне Чернівці Тернопіль Ужгород Луцьк Львів Івано-Франківськ