Кредит онлайн в Києві

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Береш
Повертаєш
року
  

amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 10 000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile
Опрацьовано заявок 0
Видано позик 0

До 10 000 гривень на карту за 14 хвилин по всій Україні!

money-1

1. Виберіть суму

На кредитному калькуляторі виберіть суму і дату її повернення. Справа Ви побачите суму позики з відсотками і кінцеву дату її погашення.

online

2. Надішліть запит

Для реєстрації знадобиться тільки E-mail і пароль. Дані для доступу до кабінету ви отримаєте після реєстрації. Відправити запит можна цілодобово.

wallet

3. Отримайте гроші

Відповідь по заявці приходить в СМС або електронному листі. При отриманні позитивної відповіді гроші надходять на карту протягом декількох хвилин.

Просте погашення

online-payment

Онлайн

Перейдіть в особистий кабінет з комп'ютера або смартфона, введіть дані карти у відповідному розділі і дочекайтеся підтвердження оплати. Це займе 2-3 хвилини.

atm-2

Платіжні термінали

Скористайтеся одним з терміналів - iBox, EasyPay або ПриватБанк. Враховуйте комісію, яка стягується при такому способі закриття.

transfer-money

Банківський переказ

Реквізити для здійснення переказу ви можете отримати в особистому кабінеті. Позика буде закрита відразу після надходження коштів на наш рахунок.

Cashinsky - лояльне ставлення при видачі кредиту на карту

clock

Новим клієнтам

Реєстрація забере у вас всього декілька хвилин. Простий інтерфейс дозволить без зайвої витрати часу оформити кредит онлайн на карту. Ми виділяємося не тільки стильним дизайном сайту і швидким отриманням коштів. У нас є маса інших переваг:

devices

Ми видаємо позики через інтернет і зараховуємо гроші прямо вам на карту. Отримати кредит на карту онлайн, не встаючи з крісла, стало реальністю.

hands

Сума кредиту з урахуванням відсотків відображається ще на етапі розрахунку на кредитному калькуляторі. Ніяких початкових внесків, прихованих відсотків та комісій.

lock

Відсутність бюрократії. Отримати позику можуть громадяни України, які мають при собі паспорт та ідентифікаційний код. Це дозволяє оформити кредит студентам, тимчасово безробітним і працевлаштованим неофіційно.

clock

Постійним клієнтам

Ми раді новим позичальникам, пропонуємо їм кредити під 0,01% на суму до 10 000 гривень, АЛЕ про постійних клієнтів не забуваємо. Якщо ви регулярно оформляєте і своєчасно повертаєте онлайн кредити, наша МФО запропонує вам більш вигідні умови співпраці:

devices

Отримання кредиту за 5 хвилин. Заявки постійних клієнтів підтверджуються автоматично. Навіть вночі ви зможете зайти на сервіс, подати запит і отримати гроші на карту.

hands

Збільшення суми. Ми спеціалізуємося на мікрокредитах, що пояснює лояльне ставлення до клієнтів. Для постійних позичальників ми можемо збільшити суму до 10 000 гривень.

lock

Відсутність необхідності проходити додаткові перевірки. Адже перед отриманням кредиту новому клієнтові потрібно підтвердити банківську карту.

Що вам буде потрібно для отримання кредиту онлайн

Бажаєте оформити кредит, але Вам набридло витрачати час на збір документів і довідок? Від Вас вимагають відповідність ряду параметрів? У нас же Ви повинні відповідати тільки декільком вимогам:

Ваш вік
від 18-ти років

Мати паспорт
громадянина України та ІПН

Банківську карту

Кредит онлайн може бути
оформлений максимум на 30 днів

30 днів

У нас високий відсоток схвалених заявок - 92%

92 %

Чому мене звати Cashinsky?

Кредит онлайн м. Київ

Cashinsky – український сервіс для видачі кредитів на суму до 10 000 гривень. Ми надаємо матеріальну допомогу жителям Києва, які опинилися в скрутному фінансовому становищі. Взяти позику можна з поганою кредитною історією, без підтвердження офіційного місця роботи та стабільного доходу.

Cashinsky – сервіс для допомоги друзям у скрутну хвилину

На сервісі охочі можуть цілодобово взяти кредит в Києві. Відсутність бюрократичних процедур, які присутні в банківських організаціях, допомогли нам спростити процедуру оформлення та видачу грошових коштів.

Головна особливість нашої мікрофінансової організації – доступні кредити онлайн на карту. Ми розуміємо та підтримуємо людей, які опинилися в скрутному фінансовому становищі. Поки банки вимагають десятки документів без жодної надії на схвалення, наше МФО підтверджує в середньому 92% заявок без бюрократії.

Кредит в Києві на сервісі Cashinsky може отримати «неплатоспроможна» група населення:

 • люди без постійного місця роботи;
 • позичальники, які працевлаштовані неофіційно;
 • студенти;
 • фрілансери;
 • люди з поганою кредитною історією;
 • особи без кредитної історії;
 • жінки, які перебувають у декретній відпустці.

Банки хочуть бачити перед собою позичальника, який здатний довести платоспроможність, зібрати документи, виділити максимум часу на отримання кредиту в Києві. Люди з «неплатоспроможної» групи населення не відповідають образу ідеального клієнта, тому отримують відмови.

Чим ми можемо вам допомогти?

Cashinsky – це друг, який готовий дати в борг до 10 000 гривень на місяць. Вам не потрібно пояснювати мету отримання позикових коштів, звітувати за їх використання. Буде потрібно тільки заповнити та надіслати заявку, і вже через 14 хвилин ви побачите гроші на карті.

Ми видаємо кредити в Києві на таких умовах:

 • ставка по позиці починається з 0,01% в день;
 • мінімальна сума становить всього 800 гривень, а максимальна – 10 000 грн;
 • кредит може бути виданий на термін від 5 до 30 днів.

Невелика сума та період разом з низькою процентною ставкою дозволяють уникнути величезних переплат. Такі відсотки більше нагадують дружній жест: ви взяли у друга гроші в борг, а потім вирішили йому віддячити хорошою пляшкою вина.

Кредит в Києві розміром до 10 000 гривень допоможе повністю або частково розв’язати основні фінансові проблеми:

 • оплата оренди житла та/або комунальних послуг;
 • купівля лікарських препаратів;
 • придбання нового смартфона, планшета, ноутбука або іншої техніки;
 • оплата навчання;
 • підтримка невеликого бізнесу.

Для позичальників ми розробили сервіс з унікальним дизайном. Основні розділи меню та кнопки виділені, тому проблем при оформленні кредиту в Києві не виникне. Якщо щось не зрозуміло, завжди можете поставити питання фахівцям нашої служби підтримки.

Чому в Києві варто звернутися за допомогою в МФО Cashinsky?

Наша мікрофінансова організація постійно розвивається, впроваджує нові технології, покращує умови оформлення кредиту в Києві. Постійним клієнтам ми автоматично збільшуємо суму позики та швидкість обробки заявки.

Серед інших наших переваг варто виділити:

 • Кредит без прив’язки до місцеперебування. Ніяких офісів та відділень, витрати часу на дорогу та очікування. Оформити позику на карту можна як в Києві, так і за його межами.
 • Прозорі умови кредитування. Ви можете ще до подачі заявки розрахувати суму, період та переплату на кредитному калькуляторі. Ніяких додаткових комісій та платежів, первинних внесків, комісій на сервісі Cashinsky немає.
 • Цілодобове обслуговування. Вам не потрібно чекати відкриття офісу або закінчення перерви. Якщо терміново потрібен кредит в Києві, переходьте в особистий кабінет, подавайте заявку та отримуйте гроші на карту, незалежно від часу доби.
 • Відстрочка платежу. Якщо не виходить повернути позикові коштів у встановлений термін, сміливо використовуйте функцію відстрочки погашення кредиту в Києві. Вам потрібно всього лише виплатити вже нараховані відсотки, а нам – збільшити терміни виплат.
 • Дострокове погашення. Якщо працюєте з мікрофінансовою організацією «Кешинський», нема потреби класти гроші під подушку до потрібного терміну. Як тільки з’явилася відповідна сума, можете відразу закрити кредит через картку, банківський переказ або платіжний термінал.

У нашої компанії є чинна ліцензія щодо здійснення фінансової діяльності. Для забезпечення безпеки особистих даних клієнтів використовуються сертифікати SSL та протоколи PCI DSS.

Як отримати матеріальну допомогу в Києві за 14 хвилин?

Отримати кредит в Києві можуть повнолітні позичальники, у яких є паспорт та ідентифікаційний код. Для підтвердження реєстрації та отримання відповіді по заявці потрібен актуальний номер телефону та адреса електронної пошти.

Для оформлення онлайн кредиту на карту знадобиться спершу розрахувати його умови на кредитному калькуляторі. Щоб створити особистий кабінет, потрібно ввести email та пароль.

Тепер позичальникові потрібно заповнити анкету та верифікувати банківську карту. Залишиться тільки відправити заявку на розгляд. Відповідь прийде на email або номер телефону. Якщо вона позитивна, система автоматично переведе кошти через кілька хвилин.

Таким чином, для отримання кредиту онлайн вам буде потрібно пройти всього три етапи. Ми лояльно ставимося до позичальників, тому взяти позику на карту можуть навіть жителі Києва з поганою кредитною історією. Якщо є фінансові проблеми, тоді реєструйтеся, подавайте заявку та отримуйте гроші на карту.

Стандартна процентна ставка становить 0,01% в день від залишку по займу. Фіксована комісія за користування кредитом – від 0,00 до 1,9% у день, в залежності від вашого кредитного рейтингу. Річна процентна ставка за кредитом (ARR) становить від 3,65% до 697,15%. Приклад розрахунку стандартної процентної ставки: для залучення в 1000 грн на 1 день: сумарна вартість кредиту з урахуванням процентної ставки і щоденних комісій за заборгованістю з усіх видів послуг, пов’язаних з виконанням договорів про надання послуг від 0,01% до 1,91 % в день, що в грошовому еквіваленті становить від 10 копійок до 19 гривень 10 копійок.

Відгуки моїх клієнтів

Кредиты онлайн по всем городам Украины

Харків Луганськ Донецьк Запоріжжя Дніпро ЧЗВ Київ Крим Черкаси Одеса Херсон Миколаїв Полтава Кропивницький Суми Чернігів Хмельницький Вінниця Житомир Рівне Чернівці Тернопіль Ужгород Луцьк Львів Івано-Франківськ