Кредит онлайн в Харкові

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Береш
Повертаєш
року
  

amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 10 000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile
Опрацьовано заявок 0
Видано позик 0

До 10 000 гривень на карту за 14 хвилин по всій Україні!

money-1

1. Виберіть суму

На кредитному калькуляторі виберіть суму і дату її повернення. Справа Ви побачите суму позики з відсотками і кінцеву дату її погашення.

online

2. Надішліть запит

Для реєстрації знадобиться тільки E-mail і пароль. Дані для доступу до кабінету ви отримаєте після реєстрації. Відправити запит можна цілодобово.

wallet

3. Отримайте гроші

Відповідь по заявці приходить в СМС або електронному листі. При отриманні позитивної відповіді гроші надходять на карту протягом декількох хвилин.

Просте погашення

online-payment

Онлайн

Перейдіть в особистий кабінет з комп'ютера або смартфона, введіть дані карти у відповідному розділі і дочекайтеся підтвердження оплати. Це займе 2-3 хвилини.

atm-2

Платіжні термінали

Скористайтеся одним з терміналів - iBox, EasyPay або ПриватБанк. Враховуйте комісію, яка стягується при такому способі закриття.

transfer-money

Банківський переказ

Реквізити для здійснення переказу ви можете отримати в особистому кабінеті. Позика буде закрита відразу після надходження коштів на наш рахунок.

Cashinsky - лояльне ставлення при видачі кредиту на карту

clock

Новим клієнтам

Реєстрація забере у вас всього декілька хвилин. Простий інтерфейс дозволить без зайвої витрати часу оформити кредит онлайн на карту. Ми виділяємося не тільки стильним дизайном сайту і швидким отриманням коштів. У нас є маса інших переваг:

devices

Ми видаємо позики через інтернет і зараховуємо гроші прямо вам на карту. Отримати кредит на карту онлайн, не встаючи з крісла, стало реальністю.

hands

Сума кредиту з урахуванням відсотків відображається ще на етапі розрахунку на кредитному калькуляторі. Ніяких початкових внесків, прихованих відсотків та комісій.

lock

Відсутність бюрократії. Отримати позику можуть громадяни України, які мають при собі паспорт та ідентифікаційний код. Це дозволяє оформити кредит студентам, тимчасово безробітним і працевлаштованим неофіційно.

clock

Постійним клієнтам

Ми раді новим позичальникам, пропонуємо їм кредити під 0,01% на суму до 10 000 гривень, АЛЕ про постійних клієнтів не забуваємо. Якщо ви регулярно оформляєте і своєчасно повертаєте онлайн кредити, наша МФО запропонує вам більш вигідні умови співпраці:

devices

Отримання кредиту за 5 хвилин. Заявки постійних клієнтів підтверджуються автоматично. Навіть вночі ви зможете зайти на сервіс, подати запит і отримати гроші на карту.

hands

Збільшення суми. Ми спеціалізуємося на мікрокредитах, що пояснює лояльне ставлення до клієнтів. Для постійних позичальників ми можемо збільшити суму до 10 000 гривень.

lock

Відсутність необхідності проходити додаткові перевірки. Адже перед отриманням кредиту новому клієнтові потрібно підтвердити банківську карту.

Що вам буде потрібно для отримання кредиту онлайн

Бажаєте оформити кредит, але Вам набридло витрачати час на збір документів і довідок? Від Вас вимагають відповідність ряду параметрів? У нас же Ви повинні відповідати тільки декільком вимогам:

Ваш вік
від 18-ти років

Мати паспорт
громадянина України та ІПН

Банківську карту

Кредит онлайн може бути
оформлений максимум на 30 днів

30 днів

У нас високий відсоток схвалених заявок - 92%

92 %

Чому мене звати Cashinsky?

Кредит онлайн м. Харків

Несподівані неприємні фінансові ситуації, будь то несправність автомобіля або величезний рахунок за комунальні послуги, можуть вибити з колії. Мікрофінансова організація Cashinsky готова оперативно видати кредит в Харкові, щоб ви могли швидко розв’язати проблеми. Взяти до 10 000 гривень в борг можна без особистих візитів в офіс та очікувань в чергах.

Чому варто оформити кредит у МФО Cashinsky?

Харків – друге за чисельністю населення місто України, в якому десятки ломбардів, банківських установ та мікрофінансових організацій. Замість того, щоб намагатися витрачати час на боротьбу з конкурентами та спроби виділитися на їхньому тлі, наша компанія зосередилася на клієнтах.

За роки існування роботи наш сервіс завоював довіру українських позичальників. Ми дорожимо охочими оформити кредит в Харкові, тому ніколи не перестаємо розвиватися, використовуємо власні розробки для автоматизації фінансових операцій та захисту особистих даних.

Наші клієнти відзначають десятки переваг, серед яких варто виділити:

 • Оформлення кредиту онлайн. У нас ви можете зітхнути з полегшенням, тому що більше не доведеться особисто відвідувати офіс, терпіти нудні очікування та додаткові перевірки. Пройти реєстрацію, заповнити анкету та подати заявку можна на сервісі, а гроші ми переводимо прямо на карту.
 • Висока швидкість оформлення. Відповідь по заявці на отримання кредиту в Харкові приходить протягом 14 хвилин. Як тільки вам схвалили займ, ми відразу відправляємо гроші на карту.
 • Робота в режимі 24/7. Повний функціонал сервісу, враховуючи можливість подачі заявки та отримання грошових коштів, доступний цілодобово.
 • Наявність дострокового погашення. Клієнти компанії Cashinsky можуть закрити кредит в Харкові без додаткових комісій.
 • Наявність пролонгації. Люди, у яких не виходить вчасно повернути позикові кошти, можуть змінити період. Як тільки вони виплатять вже нараховані відсотки, наша система автоматично збільшить терміни.

У МФО «Кешинський» громадянин України може взяти кредит в Харкові на будь-які цілі. Наприклад, ви можете оплатити оренду квартири, заплатити за ремонт побутової техніки або автомобіля, оплатити лікування або покупку лікарських препаратів. Ми не вимагаємо підтверджувати використання позикових коштів за призначенням, надаючи клієнтам повну свободу.

На яких умовах можна взяти кредит онлайн в Харкові?

Ми видаємо онлайн кредити на карту жителям міста Харків віком від 18 до 65 років. Для підтвердження реєстрації, отримання відповіді по заявці потрібно вказати номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.

На сервісі Cashinsky відсутня бюрократія. Ви можете оформити кредит у Харкові без довідок для підтвердження доходу та офіційного працевлаштування. З документів потрібно надати виключно паспорт та ІПН.

Відсутність бюрократичної системи, яка вже давно стала частиною банківських установ, відкриває доступ до кредитів в Харкові неплатоспроможній категорії позичальників. У нас можуть взяти гроші в борг тимчасово безробітні, люди без постійного місця роботи, працевлаштовані неофіційно, жінки в декретній відпустці та інші.

Ви можете взяти кредит в Харкові:

 • розміром від 800 до 10 000 гривень (постійним клієнтам ми готові збільшити суму позики);
 • практично без переплат – під 0,01% на перший кредит;
 • на термін від 5 до 30 днів.

Умови отримання кредиту в Харкові виходять вигідними завдяки низьким процентам та невеликому періоду. Позики до 10 000 гривень буде достатньо для вирішення матеріальних труднощів або закриття основних витрат до зарплати.

Як взяти кредит на карту в Харкові без бюрократії?

Паспорт та ідентифікаційний код – це всі документи, які будуть потрібні для отримання грошей в борг на сервісі Cashinsky. Процедуру оформлення можна пройти онлайн, що дозволить позбутися від особистого відвідання офісу та виснажливих очікувань.

Отримання кредиту в Харкові складається з декількох частин:

 • Реєстрація. Можна зареєструватися в будь-який час доби. На цьому етапі буде потрібно тільки вказати електронну пошту та придумати пароль.
 • Підтвердження особистості. Після реєстрації потрібно приділити 5-10 хвилин заповненню анкети. Додатково треба додати та підтвердити банківську карту, щоб ми могли відправити грошові кошти.
 • Подача запиту. Тепер у вас є особистий кабінет. Як тільки буде потрібно кредит в Харкові, ви можете заповнити та відправити заявку на розгляд. Процес займе максимум 14 хвилин.

Для нових клієнтів у нас є вигідна пропозиція – кредит під 0,01%. Ви зможете максимально швидко розв’язати фінансові проблеми або купити довгоочікувану дорогу річ, при цьому уникнути переплати в розмірі декількох тисяч гривень.

Постійним клієнтам ми пропонуємо знижки до 40% на кредити в Харкові. Вони можуть швидше відправити запит (не доведеться знову реєструватися та заповнювати анкету), який підтвердиться в автоматичному режимі. Якщо вам потрібна позика без бюрократії та марної трати часу, тоді реєструйтеся, подавайте заявку та отримуйте гроші на карту.

Стандартна процентна ставка становить 0,01% в день від залишку по займу. Фіксована комісія за користування кредитом – від 0,00 до 1,9% у день, в залежності від вашого кредитного рейтингу. Річна процентна ставка за кредитом (ARR) становить від 3,65% до 697,15%. Приклад розрахунку стандартної процентної ставки: для залучення в 1000 грн на 1 день: сумарна вартість кредиту з урахуванням процентної ставки і щоденних комісій за заборгованістю з усіх видів послуг, пов’язаних з виконанням договорів про надання послуг від 0,01% до 1,91 % в день, що в грошовому еквіваленті становить від 10 копійок до 19 гривень 10 копійок.

Відгуки моїх клієнтів

Кредиты онлайн по всем городам Украины

Харків Луганськ Донецьк Запоріжжя Дніпро ЧЗВ Київ Крим Черкаси Одеса Херсон Миколаїв Полтава Кропивницький Суми Чернігів Хмельницький Вінниця Житомир Рівне Чернівці Тернопіль Ужгород Луцьк Львів Івано-Франківськ