Кредит онлайн в Івано-Франківську

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Береш
Повертаєш
року
  

amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 10 000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile
Опрацьовано заявок 0
Видано позик 0

До 10 000 гривень на карту за 14 хвилин по всій Україні!

money-1

1. Виберіть суму

На кредитному калькуляторі виберіть суму і дату її повернення. Справа Ви побачите суму позики з відсотками і кінцеву дату її погашення.

online

2. Надішліть запит

Для реєстрації знадобиться тільки E-mail і пароль. Дані для доступу до кабінету ви отримаєте після реєстрації. Відправити запит можна цілодобово.

wallet

3. Отримайте гроші

Відповідь по заявці приходить в СМС або електронному листі. При отриманні позитивної відповіді гроші надходять на карту протягом декількох хвилин.

Просте погашення

online-payment

Онлайн

Перейдіть в особистий кабінет з комп'ютера або смартфона, введіть дані карти у відповідному розділі і дочекайтеся підтвердження оплати. Це займе 2-3 хвилини.

atm-2

Платіжні термінали

Скористайтеся одним з терміналів - iBox, EasyPay або ПриватБанк. Враховуйте комісію, яка стягується при такому способі закриття.

transfer-money

Банківський переказ

Реквізити для здійснення переказу ви можете отримати в особистому кабінеті. Позика буде закрита відразу після надходження коштів на наш рахунок.

Cashinsky - лояльне ставлення при видачі кредиту на карту

clock

Новим клієнтам

Реєстрація забере у вас всього декілька хвилин. Простий інтерфейс дозволить без зайвої витрати часу оформити кредит онлайн на карту. Ми виділяємося не тільки стильним дизайном сайту і швидким отриманням коштів. У нас є маса інших переваг:

devices

Ми видаємо позики через інтернет і зараховуємо гроші прямо вам на карту. Отримати кредит на карту онлайн, не встаючи з крісла, стало реальністю.

hands

Сума кредиту з урахуванням відсотків відображається ще на етапі розрахунку на кредитному калькуляторі. Ніяких початкових внесків, прихованих відсотків та комісій.

lock

Відсутність бюрократії. Отримати позику можуть громадяни України, які мають при собі паспорт та ідентифікаційний код. Це дозволяє оформити кредит студентам, тимчасово безробітним і працевлаштованим неофіційно.

clock

Постійним клієнтам

Ми раді новим позичальникам, пропонуємо їм кредити під 0,01% на суму до 10 000 гривень, АЛЕ про постійних клієнтів не забуваємо. Якщо ви регулярно оформляєте і своєчасно повертаєте онлайн кредити, наша МФО запропонує вам більш вигідні умови співпраці:

devices

Отримання кредиту за 5 хвилин. Заявки постійних клієнтів підтверджуються автоматично. Навіть вночі ви зможете зайти на сервіс, подати запит і отримати гроші на карту.

hands

Збільшення суми. Ми спеціалізуємося на мікрокредитах, що пояснює лояльне ставлення до клієнтів. Для постійних позичальників ми можемо збільшити суму до 10 000 гривень.

lock

Відсутність необхідності проходити додаткові перевірки. Адже перед отриманням кредиту новому клієнтові потрібно підтвердити банківську карту.

Що вам буде потрібно для отримання кредиту онлайн

Бажаєте оформити кредит, але Вам набридло витрачати час на збір документів і довідок? Від Вас вимагають відповідність ряду параметрів? У нас же Ви повинні відповідати тільки декільком вимогам:

Ваш вік
від 18-ти років

Мати паспорт
громадянина України та ІПН

Банківську карту

Кредит онлайн може бути
оформлений максимум на 30 днів

30 днів

У нас високий відсоток схвалених заявок - 92%

92 %

Чому мене звати Cashinsky?

Кредит онлайн в м. Івано-Франківськ

Мікрокредити продовжують завойовувати популярність в українських громадян. Позичальники в Івано-Франківську можуть оформити кредит онлайн, заощадивши час на зборі пакету довідок та документів, дорозі, очікуваннях. Позики на суму до 10 000 гривень буде достатньо, щоб повністю розв’язати невеликі фінансові проблеми.

Cashinsky – вигідні умови оформлення кредиту в Івано-Франківську

Кількість мікрофінансових організацій стрімко зростає. Деякі не можуть запропонувати клієнтам вигідні умови, тому йдуть з ринку. Одиниці залишаються протягом декількох років, допомагаючи українським громадянам миттєво отримати позику.

Cashinsky – сервіс, на якому охочі можуть взяти кредит в Івано-Франківську без проходження складних бюрократичних процедур. Функціонал простий та інтуїтивно зрозумілий, а наявність підказок дозволить розібратися з сервісом за пару хвилин.

Взяти кредит в Івано-Франківську можна на таких умовах:

 • ставка – від 0,01%;
 • період – від 5 до 30 днів;
 • сума – від 800 до 10 000 гривень.

Подібних невеликих кредитів онлайн на карту достатньо для вирішення банальних, необхідних або екстрених проблем. Ви можете позичити трохи грошей для придбання дорогої техніки, оплату оренди житла або комунальних платежів, здійснення термінового ремонту.

Мікрофінансова організація «Кешинський» видає кредити на карту в Івано-Франківську без зазначення мети. Тобто позикові кошти ви зможете використовувати на свій розсуд.

Чи легко взяти кредит онлайн в Івано-Франківську?

Деяким людям простіше звернутися в банк, витратити час на збір документів, відстояти в черзі, ніж скористатися послугами МФО. Пояснюються такі рішення відсутністю бажання розбиратися в технічних особливостях веб-ресурсів, проходити десятки реєстрацій та перевірок.

Ми прекрасно розуміємо позичальників, тому пропонуємо спрощену процедуру отримання кредиту онлайн на карту в Івано-Франківську. Вона складається з трьох етапів:

 1. Реєстрація. Новим клієнтам необхідно скористатися кредитним калькулятором для розрахунку переплати. Потім потрібно натиснути на кнопку «Оформити заявку», ввести email та пароль.
 2. Подача запиту. В особистому кабінеті рекомендуємо відразу заповнити анкету та верифікувати банківську карту. Останнє необхідно для відправки кредиту саме на ваш рахунок. В Івано-Франківську заявку на позику можна подати в будь-який час.
 3. Отримання кеша. На розгляд заявки йде 14 хвилин в середньому. Якщо прийде позитивна відповідь, гроші буду на карті вже через кілька хвилин.

На сайті є чат, тому ви миттєво можете поставити питання фахівцям нашої служби підтримки. Ми відповімо на питання, допоможемо зареєструватися та оформити кредит онлайн. Альтернативні способи зв’язку вказані в самому низу сайту на кожній сторінці.

Чи безпечно брати кредит в мікрофінансовій організації?

Навколо МФО ходить багато чуток: приховані платежі, постійні дзвінки з погрозами, фізична розправа. Сучасні компанії діють в рамках Законодавства України.

На сервісі Cashinsky ви можете без проблем оформити кредит в Івано-Франківську. Терміни закриття позики та сума з урахуванням переплати показується на кредитному калькуляторі. Такий підхід гарантує відсутність прихованих комісій та відсотків.

Охочі взяти кредит онлайн на карту можуть не переживати за безпеку. Для захисту ми використовуємо:

 • безпечне з’єднання через сертифікати SSL;
 • стандарт безпеки даних PCI DSS;
 • отримання відповіді по заявці тільки на вказаний при реєстрації номер телефону або адресу електронної пошти;
 • переказ грошових коштів виключно на верифіковані банківські карти.

Компанія «Кешинський» не вибиває гроші з позичальників. Якщо навіть у вас не вийшло вчасно повернути кредит в Івано-Франківську, можете заздалегідь звернутися до служби підтримки, скористатися функцією пролонгація. Вам не потрібно пояснювати причину, досить виплатити відсотки, які були нараховані за час використання позиковими коштами.

Як швидко закрити кредит в Івано-Франківську?

Ви зареєструвалися, розрахували суму та терміни, взяли онлайн кредит на карту. Своєчасне закриття позитивно вплине на кредитну історію та подальші умови співпраці з сервісом Cashinsky.

Для закриття кредиту в Івано-Франківську скористайтеся одним із таких способів:

 • Особистий кабінет. Перейдіть в особистий кабінет, виберіть суму та переведіть її на наш рахунок з верифікованої банківської карти. Процедура займає кілька хвилин, дозволяє закрити позику без комісій.
 • Термінали. Якщо вам зручніше закрити кредит в Івано-Франківську через термінали, скористайтеся iBox. Нашим клієнтам доступні також EasyPay та Приват24.
 • Банківський переказ. Для переказу коштів на наш рахунок можете звернутися до відділення будь-якого банку України. Реквізити доступні для завантаження в особистому кабінеті.

На реєстрацію, заповнення анкети та підтвердження банківської карти буде потрібно 5-10 хвилин. Надалі для отримання кредиту онлайн ви можете просто перейти в особистий кабінет та відправити заявку. Для наших друзів ми підготували ряд привілеїв, які допоможуть зменшити переплату, збільшити суму та прискорити розгляд заявок.

Відгуки моїх клієнтів

Кредиты онлайн по всем городам Украины

Харків Луганськ Донецьк Запоріжжя Дніпро ЧЗВ Київ Крим Черкаси Одеса Херсон Миколаїв Полтава Кропивницький Суми Чернігів Хмельницький Вінниця Житомир Рівне Чернівці Тернопіль Ужгород Луцьк Львів Івано-Франківськ