Кредит онлайн в Дніпрі

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Береш
Повертаєш
року
  

amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 10 000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile
Опрацьовано заявок 0
Видано позик 0

До 10 000 гривень на карту за 14 хвилин по всій Україні!

money-1

1. Виберіть суму

На кредитному калькуляторі виберіть суму і дату її повернення. Справа Ви побачите суму позики з відсотками і кінцеву дату її погашення.

online

2. Надішліть запит

Для реєстрації знадобиться тільки E-mail і пароль. Дані для доступу до кабінету ви отримаєте після реєстрації. Відправити запит можна цілодобово.

wallet

3. Отримайте гроші

Відповідь по заявці приходить в СМС або електронному листі. При отриманні позитивної відповіді гроші надходять на карту протягом декількох хвилин.

Просте погашення

online-payment

Онлайн

Перейдіть в особистий кабінет з комп'ютера або смартфона, введіть дані карти у відповідному розділі і дочекайтеся підтвердження оплати. Це займе 2-3 хвилини.

atm-2

Платіжні термінали

Скористайтеся одним з терміналів - iBox, EasyPay або ПриватБанк. Враховуйте комісію, яка стягується при такому способі закриття.

transfer-money

Банківський переказ

Реквізити для здійснення переказу ви можете отримати в особистому кабінеті. Позика буде закрита відразу після надходження коштів на наш рахунок.

Cashinsky - лояльне ставлення при видачі кредиту на карту

clock

Новим клієнтам

Реєстрація забере у вас всього декілька хвилин. Простий інтерфейс дозволить без зайвої витрати часу оформити кредит онлайн на карту. Ми виділяємося не тільки стильним дизайном сайту і швидким отриманням коштів. У нас є маса інших переваг:

devices

Ми видаємо позики через інтернет і зараховуємо гроші прямо вам на карту. Отримати кредит на карту онлайн, не встаючи з крісла, стало реальністю.

hands

Сума кредиту з урахуванням відсотків відображається ще на етапі розрахунку на кредитному калькуляторі. Ніяких початкових внесків, прихованих відсотків та комісій.

lock

Відсутність бюрократії. Отримати позику можуть громадяни України, які мають при собі паспорт та ідентифікаційний код. Це дозволяє оформити кредит студентам, тимчасово безробітним і працевлаштованим неофіційно.

clock

Постійним клієнтам

Ми раді новим позичальникам, пропонуємо їм кредити під 0,01% на суму до 10 000 гривень, АЛЕ про постійних клієнтів не забуваємо. Якщо ви регулярно оформляєте і своєчасно повертаєте онлайн кредити, наша МФО запропонує вам більш вигідні умови співпраці:

devices

Отримання кредиту за 5 хвилин. Заявки постійних клієнтів підтверджуються автоматично. Навіть вночі ви зможете зайти на сервіс, подати запит і отримати гроші на карту.

hands

Збільшення суми. Ми спеціалізуємося на мікрокредитах, що пояснює лояльне ставлення до клієнтів. Для постійних позичальників ми можемо збільшити суму до 10 000 гривень.

lock

Відсутність необхідності проходити додаткові перевірки. Адже перед отриманням кредиту новому клієнтові потрібно підтвердити банківську карту.

Що вам буде потрібно для отримання кредиту онлайн

Бажаєте оформити кредит, але Вам набридло витрачати час на збір документів і довідок? Від Вас вимагають відповідність ряду параметрів? У нас же Ви повинні відповідати тільки декільком вимогам:

Ваш вік
від 18-ти років

Мати паспорт
громадянина України та ІПН

Банківську карту

Кредит онлайн може бути
оформлений максимум на 30 днів

30 днів

У нас високий відсоток схвалених заявок - 92%

92 %

Чому мене звати Cashinsky?

Кредит онлайн в м. Дніпро

Збір довідок для отримання позики в банку вимагає чимало часу. У компанії Cashinsky ви можете цілодобово подати заявку та отримати кредит на карту, маючи тільки паспорт та ідентифікаційний код. Процедура розгляду заявки займе максимум 14 хвилин, що дозволить швидко розв’язати фінансові проблеми.

Особливості отримання кредиту в Дніпрі за паспортом

Мікрофінансові організації орієнтовані на видачу короткострокових невеликих кредитів. У компанії «Кешинський» жителі Дніпра можуть взяти в борг від 800 до 10 000 гривень на 5-30 днів. Така пропозиція дозволяє миттєво розібратися з матеріальними труднощами, уникнувши величезних переплат.

Головна перевага нашої компанії – відсутність бюрократії. Збори довідок для підтвердження доходу та офіційного працевлаштування, поїздки в офіс та очікування в чергах залишилися в минулому. Для отримання кредиту в Дніпрі буде потрібен лише доступ до мережі інтернет, паспорт, ідентифікаційний код та банківська карта.

Позика за паспортом зручна тим, що вам не потрібно вказувати мету отримання коштів. Ніхто не контролює їх використання, надаючи повну свободу. Ви можете взяти нецільовий кредит навіть для вирішення декількох завдань:

 • придбання дорогої техніки;
 • оплата навчання в університеті або на курсах;
 • підтримка малого бізнесу, наприклад, закупівля товару або оренда приміщення;
 • терміновий ремонт техніки, житла, автомобіля;
 • часткове або повне покриття лікування;
 • купівля лікарських препаратів.

Охочим оформити кредит в Дніпрі не потрібно шукати поручителів. Ми дотримуємося принципів конфіденційності, тому ніхто не дізнається про ваші матеріальні труднощі. Відсутність необхідності залишати заставу допоможе істотно прискорити процес отримання позики.

Чому Cashinsky видає кредити без довідки про доходи?

Причина проста – довіра до своїх клієнтів. Дійсно, є перевірка особистих даних, кредитної історії, заявки, але ми не чіпляємося по дрібницях.

Ми готові видати онлайн кредит на карту навіть людям з поганою кредитною історією. Якщо ви вчасно виплатите займ, зможете перекрити попередні прострочення. Це дозволить надалі без проблем взяти позику в банку на велику суму, якщо, звичайно, будуть дотримані інші вимоги компанії.

На сервісі Cashinsky можна оформити кредит в Дніпрі навіть без низки документів:

 • копія трудової книжки;
 • довідка про стан зарплатного банківського рахунку;
 • документ про платоспроможність;
 • довідка про склад сім’ї.

Якщо вам потрібен кредит онлайн в Дніпрі, наша мікрофінансова організація готова прийти на допомогу. Від вас вимагається коректне заповнення заявки та своєчасне повернення позикових коштів.

Чому варто оформити кредит в компанії Cashinsky?

Відсутність бюрократії – це не єдина причина звернутися в нашу мікрофінансову організацію. Ми розвиваємося, вдосконалюємо сервіс, покращуємо умови для позичальників та спрощуємо процедуру оформлення.

Причини взяти кредит в Дніпрі на сервісі Cashinsky:

 • схвалення отримують в середньому 92% заявок;
 • запит розглядається протягом 14 хвилин, а заявки постійних клієнтів підтверджуються автоматично;
 • цілодобова робота сервісу;
 • наявність кредитного калькулятора дозволяє розрахувати суму з урахуванням переплати ще до оформлення кредиту;
 • нема потреби їздити в офіс компанії, тому що гроші приходять на карту;
 • немає первинних внесків, прихованих платежів та комісій.

Жителі Дніпра можуть абсолютно безпечно отримати онлайн кредит. Для захисту персональних даних підключено безпечне з’єднання. Ми переводимо гроші виключно на верифіковані банківські карти, тому відразу після реєстрації пройдіть процедуру підтвердження. Вона займе пару хвилин, зате ви гарантовано отримаєте кошти.

Як взяти кредит на карту за 14 хвилин?

Охочі оформити позику в Дніпрі повинні відповідати декільком вимогам. Нам важливо, щоб позичальник досяг 18-річного віку, мав паспорт та ІПН. Додатково буде потрібна карта будь-якого банку України, актуальний номер телефону та email.

Для отримання кредиту онлайн на карту зробіть наступне:

 1. Розрахуйте суму та період на кредитному калькуляторі.
 2. Вкажіть адресу електронної пошти та пароль для проходження реєстрації.
 3. Заповніть анкету в особистому кабінеті.
 4. Підтвердіть банківську карту.
 5. Заповніть та надішліть заявку на отримання кредиту.
 6. Дочекайтеся відповіді, яка прийде на зазначені контактні дані.
 7. Протягом декількох хвилин отримайте грошові кошти на карту.

Якщо з’явилися гроші раніше встановленого терміну, відразу погасіть кредит в Дніпрі. Ми не беремо комісію за дострокове закриття боргу. Повернути кошти можна картою, банківським переказом або через термінал.

Разом з Cashinsky вам більше не доведеться витрачати час на збір документів та довідок, очікування відкриття відділення та закінчення обідньої перерви. Для оформлення кредиту онлайн в Дніпрі зареєструйтеся на сервісі, подайте заявку та дочекайтеся переказу коштів. А для постійних клієнтів ми підготували особливі умови, включаючи автоматичне схвалення запитів!

Відгуки моїх клієнтів

Кредиты онлайн по всем городам Украины

Харків Луганськ Донецьк Запоріжжя Дніпро ЧЗВ Київ Крим Черкаси Одеса Херсон Миколаїв Полтава Кропивницький Суми Чернігів Хмельницький Вінниця Житомир Рівне Чернівці Тернопіль Ужгород Луцьк Львів Івано-Франківськ