Кредит онлайн в Чернівцях

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Береш
Повертаєш
року
  

amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 10 000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile
Опрацьовано заявок 0
Видано позик 0

До 10 000 гривень на карту за 14 хвилин по всій Україні!

money-1

1. Виберіть суму

На кредитному калькуляторі виберіть суму і дату її повернення. Справа Ви побачите суму позики з відсотками і кінцеву дату її погашення.

online

2. Надішліть запит

Для реєстрації знадобиться тільки E-mail і пароль. Дані для доступу до кабінету ви отримаєте після реєстрації. Відправити запит можна цілодобово.

wallet

3. Отримайте гроші

Відповідь по заявці приходить в СМС або електронному листі. При отриманні позитивної відповіді гроші надходять на карту протягом декількох хвилин.

Просте погашення

online-payment

Онлайн

Перейдіть в особистий кабінет з комп'ютера або смартфона, введіть дані карти у відповідному розділі і дочекайтеся підтвердження оплати. Це займе 2-3 хвилини.

atm-2

Платіжні термінали

Скористайтеся одним з терміналів - iBox, EasyPay або ПриватБанк. Враховуйте комісію, яка стягується при такому способі закриття.

transfer-money

Банківський переказ

Реквізити для здійснення переказу ви можете отримати в особистому кабінеті. Позика буде закрита відразу після надходження коштів на наш рахунок.

Cashinsky - лояльне ставлення при видачі кредиту на карту

clock

Новим клієнтам

Реєстрація забере у вас всього декілька хвилин. Простий інтерфейс дозволить без зайвої витрати часу оформити кредит онлайн на карту. Ми виділяємося не тільки стильним дизайном сайту і швидким отриманням коштів. У нас є маса інших переваг:

devices

Ми видаємо позики через інтернет і зараховуємо гроші прямо вам на карту. Отримати кредит на карту онлайн, не встаючи з крісла, стало реальністю.

hands

Сума кредиту з урахуванням відсотків відображається ще на етапі розрахунку на кредитному калькуляторі. Ніяких початкових внесків, прихованих відсотків та комісій.

lock

Відсутність бюрократії. Отримати позику можуть громадяни України, які мають при собі паспорт та ідентифікаційний код. Це дозволяє оформити кредит студентам, тимчасово безробітним і працевлаштованим неофіційно.

clock

Постійним клієнтам

Ми раді новим позичальникам, пропонуємо їм кредити під 0,01% на суму до 10 000 гривень, АЛЕ про постійних клієнтів не забуваємо. Якщо ви регулярно оформляєте і своєчасно повертаєте онлайн кредити, наша МФО запропонує вам більш вигідні умови співпраці:

devices

Отримання кредиту за 5 хвилин. Заявки постійних клієнтів підтверджуються автоматично. Навіть вночі ви зможете зайти на сервіс, подати запит і отримати гроші на карту.

hands

Збільшення суми. Ми спеціалізуємося на мікрокредитах, що пояснює лояльне ставлення до клієнтів. Для постійних позичальників ми можемо збільшити суму до 10 000 гривень.

lock

Відсутність необхідності проходити додаткові перевірки. Адже перед отриманням кредиту новому клієнтові потрібно підтвердити банківську карту.

Що вам буде потрібно для отримання кредиту онлайн

Бажаєте оформити кредит, але Вам набридло витрачати час на збір документів і довідок? Від Вас вимагають відповідність ряду параметрів? У нас же Ви повинні відповідати тільки декільком вимогам:

Ваш вік
від 18-ти років

Мати паспорт
громадянина України та ІПН

Банківську карту

Кредит онлайн може бути
оформлений максимум на 30 днів

30 днів

У нас високий відсоток схвалених заявок - 92%

92 %

Чому мене звати Cashinsky?

Кредит онлайн м. Чернівці

Cashinsky – сучасна українська мікрофінансова організація, яка пропонує оформити кредит в Чернівцях за 14 хвилин. Для отримання грошей в борг не буде потрібно збирати пакет документів, шукати поручителів та залишати заставу. На перший займ діє спеціальна пропозиція, яка дозволяє істотно знизити його вартість.

Вигідні умови оформлення кредиту в Чернівцях

Затримки заробітної плати вже давно стали нормою в більшості компаній. Якщо на побутові потреби грошей трохи вистачає, то при появі фінансових проблем доводиться турбувати родичів та друзів, закладати дороге майно в ломбард або звертатися до банківських установ.

Мікрофінансова організація Cashinsky пропонує взяти кредит в Чернівцях без створення додаткових проблем. Вам не доведеться турбувати близьких людей, тому ніхто не дізнається про ваші матеріальні труднощі. Нема потреби ризикувати майном або витрачати мінімум 2-3 дні на оформлення позики в банку.

Жителі міста Чернівці можуть взяти перший онлайн кредит на карту:

 • мінімум на 800 гривень, максимум – 10 000 грн;
 • під 0,01% в день;
 • на невеликий період – від 5 до 30 днів.

МФО «Кешинський» спеціалізується на нецільових кредитах. Позичальники в Чернівцях можуть взяти гроші в борг для придбання дорогої речі, смартфона, ноутбука або іншого гаджета. Вигідно брати позики для розв’язання екстрених проблем, наприклад, на лікування або покупку лікарських препаратів.

Ви також можете взяти кредит в Чернівцях, щоб перекрити наявну позику. Так ви уникнете штрафу та збільшення процентної ставки в іншій організації, збережете хорошу кредитну історію.

Отримання кредиту на карту в Чернівцях без бюрократичних процедур

Наша основна мета – зробити оформлення та отримання грошей в борг максимально простим. Коли кошти потрібні для розв’язання екстрених фінансових проблем, то немає часу збирати папери для підтвердження платоспроможності, особисто відвідувати офіс компанії, кілька днів чекати відповіді по заявці.

На сервісі Cashinsky оформити кредит в Чернівцях може громадянин України у віці 18-65 років. З документів вам буде потрібно надати паспорт та ідентифікаційний код. Саме відсутність бюрократичної системи робить позики доступними для розширеного кола позичальників:

 • Молоді люди. У банках можна оформити кредит тільки з 21 року. Наша мікрофінансова організація готова дати в борг до 10 000 гривень повнолітнім позичальникам. Умови залишаються такими ж вигідними, як і для інших клієнтів.
 • Вільні працівники. Кількість фрілансерів в Чернівцях та інших українських містах продовжує зростати. Вони можуть заробляти неймовірно багато грошей, але не мати можливості підтвердити дохід. Ми розуміємо вільних працівників, готові видати кредит онлайн на карту в будь-який час доби.
 • Мами в декреті. Їм доводиться витрачати всі свої гроші на малюка, тому жінкам в декретній відпустці особливо потрібні термінові кредити на карту.
 • Власники малого бізнесу. Якщо у вас є бізнес, можете взяти кредит на карту для оплати оренди приміщення, закупівлі товару, запуску рекламної кампанії.

Ми також готові надати фінансову допомогу безробітним, студентам, пенсіонерам та іншим позичальникам у Чернівцях. Їм потрібно тільки зареєструватися, заповнити анкету, прив’язати банківську карту, подати заявку та дочекатися переказу грошових коштів.

Які ще переваги оформлення кредиту у МФО Cashinsky?

В нашій мікрофінансовій організації кожен охочий може оформити кредит на суму від 800 до 10 000 гривень. Ми допомагаємо українським громадянам, надаючи можливість взяти позику в режимі 24/7 без поручителів, застави та постійних дзвінків.

Схвалення отримують в середньому 92% заявок на кредит в Чернівцях. Якщо у вас відсутні серйозні проблеми з кредитною історією, ви уважно заповнили анкету, тоді немає причин для відмови.

Є кілька додаткових переваг:

 • Кредит за 14 хвилин. Саме стільки часу буде потрібно для розгляду заявки. Якщо її схвалять, то ми миттєво відправимо гроші на вашу карту.
 • Без прив’язки до місцеперебування. Зареєструватися та подати заявку на кредит можна онлайн. Вам навіть не обов’язково бути в Чернівцях.
 • Робота 24/7. Наш сервіс доступний цілодобово. Ми працюємо без перерв та вихідних.
 • Підтримка. Наша команда готова відповісти на питання, допомогти оформити кредит в Чернівцях та повернути позикові кошти.
 • Позика з поганою кредитною історією. У нас можна взяти гроші в борг без кредитної історії або з наявністю невеликих прострочень за попередніми кредитами.

Якщо знайшли гроші раніше встановленого терміну, то можете закрити кредит без додаткових комісій. Ми також готові оперативно продовжити терміни виплат. Регулярне оформлення та успішне повернення позик дозволить автоматично отримувати гроші на картку зі знижками. Вам потрібно лише зробити перший крок – подати заявку на кредит онлайн.

Стандартна процентна ставка становить 0,01% в день від залишку по займу. Фіксована комісія за користування кредитом – від 0,00 до 1,9% у день, в залежності від вашого кредитного рейтингу. Річна процентна ставка за кредитом (ARR) становить від 3,65% до 697,15%. Приклад розрахунку стандартної процентної ставки: для залучення в 1000 грн на 1 день: сумарна вартість кредиту з урахуванням процентної ставки і щоденних комісій за заборгованістю з усіх видів послуг, пов’язаних з виконанням договорів про надання послуг від 0,01% до 1,91 % в день, що в грошовому еквіваленті становить від 10 копійок до 19 гривень 10 копійок.

Відгуки моїх клієнтів

Кредиты онлайн по всем городам Украины

Харків Луганськ Донецьк Запоріжжя Дніпро ЧЗВ Київ Крим Черкаси Одеса Херсон Миколаїв Полтава Кропивницький Суми Чернігів Хмельницький Вінниця Житомир Рівне Чернівці Тернопіль Ужгород Луцьк Львів Івано-Франківськ