Кредит онлайн в Чернігові

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Береш
Повертаєш
року
  

amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 10 000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile
Опрацьовано заявок 0
Видано позик 0

До 10 000 гривень на карту за 14 хвилин по всій Україні!

money-1

1. Виберіть суму

На кредитному калькуляторі виберіть суму і дату її повернення. Справа Ви побачите суму позики з відсотками і кінцеву дату її погашення.

online

2. Надішліть запит

Для реєстрації знадобиться тільки E-mail і пароль. Дані для доступу до кабінету ви отримаєте після реєстрації. Відправити запит можна цілодобово.

wallet

3. Отримайте гроші

Відповідь по заявці приходить в СМС або електронному листі. При отриманні позитивної відповіді гроші надходять на карту протягом декількох хвилин.

Просте погашення

online-payment

Онлайн

Перейдіть в особистий кабінет з комп'ютера або смартфона, введіть дані карти у відповідному розділі і дочекайтеся підтвердження оплати. Це займе 2-3 хвилини.

atm-2

Платіжні термінали

Скористайтеся одним з терміналів - iBox, EasyPay або ПриватБанк. Враховуйте комісію, яка стягується при такому способі закриття.

transfer-money

Банківський переказ

Реквізити для здійснення переказу ви можете отримати в особистому кабінеті. Позика буде закрита відразу після надходження коштів на наш рахунок.

Cashinsky - лояльне ставлення при видачі кредиту на карту

clock

Новим клієнтам

Реєстрація забере у вас всього декілька хвилин. Простий інтерфейс дозволить без зайвої витрати часу оформити кредит онлайн на карту. Ми виділяємося не тільки стильним дизайном сайту і швидким отриманням коштів. У нас є маса інших переваг:

devices

Ми видаємо позики через інтернет і зараховуємо гроші прямо вам на карту. Отримати кредит на карту онлайн, не встаючи з крісла, стало реальністю.

hands

Сума кредиту з урахуванням відсотків відображається ще на етапі розрахунку на кредитному калькуляторі. Ніяких початкових внесків, прихованих відсотків та комісій.

lock

Відсутність бюрократії. Отримати позику можуть громадяни України, які мають при собі паспорт та ідентифікаційний код. Це дозволяє оформити кредит студентам, тимчасово безробітним і працевлаштованим неофіційно.

clock

Постійним клієнтам

Ми раді новим позичальникам, пропонуємо їм кредити під 0,01% на суму до 10 000 гривень, АЛЕ про постійних клієнтів не забуваємо. Якщо ви регулярно оформляєте і своєчасно повертаєте онлайн кредити, наша МФО запропонує вам більш вигідні умови співпраці:

devices

Отримання кредиту за 5 хвилин. Заявки постійних клієнтів підтверджуються автоматично. Навіть вночі ви зможете зайти на сервіс, подати запит і отримати гроші на карту.

hands

Збільшення суми. Ми спеціалізуємося на мікрокредитах, що пояснює лояльне ставлення до клієнтів. Для постійних позичальників ми можемо збільшити суму до 10 000 гривень.

lock

Відсутність необхідності проходити додаткові перевірки. Адже перед отриманням кредиту новому клієнтові потрібно підтвердити банківську карту.

Що вам буде потрібно для отримання кредиту онлайн

Бажаєте оформити кредит, але Вам набридло витрачати час на збір документів і довідок? Від Вас вимагають відповідність ряду параметрів? У нас же Ви повинні відповідати тільки декільком вимогам:

Ваш вік
від 18-ти років

Мати паспорт
громадянина України та ІПН

Банківську карту

Кредит онлайн може бути
оформлений максимум на 30 днів

30 днів

У нас високий відсоток схвалених заявок - 92%

92 %

Чому мене звати Cashinsky?

Кредит онлайн м. Чернігів

У жителів міста Чернігів є можливість оформити кредит онлайн для розв’язання будь-яких фінансових проблем. МФО Cashinsky пропонує унікальну процедуру оформлення позики без паперів, поручителів та застави. Нові позичальники можуть взяти позику на карту під 0,01%, а постійні – отримати автоматичне схвалення заявки та знижку до 40%.

Чому варто взяти кредит в Чернігові на сервісі Cashinsky?

Ми розробили сервіс для спрощення процедури оформлення позики та прискорення процесу переказу грошових коштів на карту. Після реєстрації, яка займе 3-5 хвилин, позичальник може в будь-який час доби перейти в особистий кабінет, подати заявку та отримати гроші.

Процедура оформлення кредиту в Чернігові проходить онлайн, що дозволяє позбутися особистого відвідування офісу та очікувань в чергах. Позика надається без поручителів, тому про ваші фінансові проблеми ніхто не дізнається.

Серед інших причин отримати кредит в Чернігові на сервісі Cashinsky варто виділити:

  • Позика з 18 років. Більшість банківських установ видають позики тільки людям старше 21 року. Наша мікрофінансова організація менш вимоглива, тому кредит онлайн на карту можуть взяти люди від 18 до 65 років.
  • Економія часу. Вам більше не потрібно витрачати час дорогу та очікування. На розгляд заявки потрібно максимум 14 хвилин.
  • Економія грошей. У компанії немає прихованих платежів та комісій, тому ми можемо видавати кредити в Чернігові за мінімальною процентною ставкою. На перший займ є спеціальна пропозиція – 0,01% в день.
  • Максимум схвалених позик. На даний момент ми схвалили понад 377 тисяч онлайн кредитів. В середньому 92% поданих заяв отримують схвалення.

МФО «Кешинський» особливу увагу приділяє безпеці сервісу. Ми не передаємо інформацію про клієнтів третім особам. Для захисту персональних даних використовуються SSL-сертифікати та протоколи PCI DSS.

Хто може оформити кредит в Чернігові без відмови?

Відразу після виходу на ринок мікрокредитування в Україні нам вдалося звернути на себе увагу абсолютно різних позичальників. Ми постійно поліпшуємо сервіс, що дозволяє знизити вимоги до клієнтів, розширити коло категорій позичальників.

Видача кредитів в Чернігові з 18 років дозволила залучити безліч молодих людей. Вони можуть працювати, отримувати високу заробітну плату, але в разі неприємних фінансових ситуацій у них немає можливості звернутися в банк. «Кешинський» надає таким людям фінансову допомогу на вигідних умовах.

Ми даємо можливість оформити онлайн кредит на карту жителям Чернігова з нестабільним доходом. Фрілансери, працевлаштовані неофіційно, тимчасово безробітні та сезонні працівники – це люди, які достатньо заробляють, але не мають можливості підтвердити дохід.

МФО Cashinsky завжди готова прийти на допомогу студентам та пенсіонерам. Стипендії та пенсії часто затримують, тому такі позичальники в основному беруть кредит в Чернігові для покриття повсякденних витрат. Інтерфейс сервісу інтуїтивно зрозумілий, є підказки та служба підтримки, тому взяти позику легко в будь-якому віці.

Унікальна пропозиція для нових позичальників

Для нових клієнтів ми підготували спеціальну пропозицію – кредит онлайн на карту під 0,01%. Це дозволить жителям Чернігова не тільки миттєво розв’язати фінансові проблеми, а й особисто познайомитися з функціоналом сервісу.

У МФО «Кешинський» ви можете взяти кредит на суму від 800 до 10 000 гривень. Якщо враховувати невеликі терміни, а ми видаємо позики на 5-30 днів, то переплата виходить маленькою. При цьому вам не потрібно збирати довідки для підтвердження доходу, особисто відвідувати офіс та стояти в чергах.

Особливих вимог до нових позичальників ми не висуваємо. Кредит в Чернігові можуть отримати повнолітні громадяни України, які мають паспорт та ідентифікаційний код. Для створення особистого кабінету та отримання відповідей по відправленим заявкам потрібно мати телефон та електронну пошту. Для отримання грошей знадобиться банківська карта.

Скільки часу потрібно для оформлення кредиту в Чернігові?

На оформлення першої позики потрібно виділити приблизно 30-40 хвилин. У нових позичальників ще немає особистого кабінету, тому основна частина часу піде на реєстрацію.

Процедура отримання кредиту в Чернігові на сервісі Cashinsky виглядає наступним чином:

  1. Проходження реєстрації. На неї піде пару хвилин, тому що потрібно вказати тільки email та пароль.
  2. Заповнення анкети. Приблизно 10-15 хвилин знадобиться для введення особистих даних.
  3. Закріплення карти. Для отримання кредиту на карту її потрібно додати в систему та верифікувати.
  4. Подача заявки. На заповнення та подання заявки виділіть 2-3 хвилини. Її розгляд займе максимум 14 хвилин.
  5. Отримання кешу. Якщо ви одержали схвалення на видачу онлайн кредиту, то ми відразу відправимо гроші на карту. Час їх надходження залежить від вашого банку.

Мікрофінансова організація Cashinsky подбала про нових позичальників, запропонувавши їм кредити на карту під 0,01%. Але ми не забули про постійних клієнтів: підвищена сума, знижки до 40%, автоматичне підтвердження заявок. Для отримання таких бонусів вам залишається зробити перший крок – подати заявку на кредит.

Стандартна процентна ставка становить 0,01% в день від залишку по займу. Фіксована комісія за користування кредитом – від 0,00 до 1,9% у день, в залежності від вашого кредитного рейтингу. Річна процентна ставка за кредитом (ARR) становить від 3,65% до 697,15%. Приклад розрахунку стандартної процентної ставки: для залучення в 1000 грн на 1 день: сумарна вартість кредиту з урахуванням процентної ставки і щоденних комісій за заборгованістю з усіх видів послуг, пов’язаних з виконанням договорів про надання послуг від 0,01% до 1,91 % в день, що в грошовому еквіваленті становить від 10 копійок до 19 гривень 10 копійок.

Відгуки моїх клієнтів

Кредиты онлайн по всем городам Украины

Харків Луганськ Донецьк Запоріжжя Дніпро ЧЗВ Київ Крим Черкаси Одеса Херсон Миколаїв Полтава Кропивницький Суми Чернігів Хмельницький Вінниця Житомир Рівне Чернівці Тернопіль Ужгород Луцьк Львів Івано-Франківськ