Кредит на все

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Кожен житель України, хоча б один раз в житті, але опинявся в ситуації гострої нестачі грошей. Адже як буває? Фінанси потрібні саме тоді, коли на карті з минулої зарплати нічого не залишилося. Зауважимо, мова не йде про космічні суми на купівлю квартири або автомобіля. До великих покупок, ми, як правило, готуємося. Набагато частіше терміново потрібна невелика сума на короткий період. До 10 000 гривень на місяць, а то й менше. Не вистачає на подарунок коханій людині, наприклад, або на ремонт. Як бути?

Взяти кредит у банку? Довго, втомливо, та й не факт, що дадуть. Куди краще – кредит на все від Кешинського.

Як оформити онлайн позику?

Мікрофінансова організація Кешинського взаємодіє з клієнтами онлайн. Тобто, через мережу інтернет. Не потрібно нікуди йти, і це зручно.

Як взяти кредит на все у Кешинського?

Алгоритм гранично простий:

  1. На головній сторінці сайті вбудовано калькулятор розрахунків. Використовуйте його. Виберіть потрібну суму та термін повернення. Праворуч від калькулятора невелике віконце. У ньому позначиться все, що вам потрібно: сума кредиту, який ви отримаєте на картку, термін його погашення і сума повернення. Всі умови задовольняють? Ви онлайн? Клікайте “Оформити заявку”.
  2. На другому етапі, слід без помилок заповнити форму створення особистого кабінету. Заповнюєте всі поля. Процедура доступна громадянам України, проводиться один раз. Наступного разу, коли потрібно буде взяти кредит, достатньо буде просто переконатися, що ви онлайн, і авторизуватися.
  3. Далі, заповнюється заявка на отримання кредиту. Вказувати причину не потрібно. Ви можете витратити гроші на все що завгодно. Системі потрібно 10-15 хвилин для перевірки внесених даних, після чого на вказаний вами телефон або email прийде відповідь з рішенням щодо заявки.
  4. Тут потрібно підтвердити дані платіжного інструменту. Всі вони є на карті. Система в режимі онлайн, запросить номер, CW-код, а також термін дії. Якщо все вірно, на карті протягом хвилини буде заблокована певна сума, менше 1 грн. Система запросить вказати її в особистому кабінеті. Це процедура верифікації перед оформленням кредиту. Її проходять всі. Організація зобов’язана переконатися, що платіжний інструмент належить клієнту, і знаходиться в межах доступності для нього.
  5. Заявка буде оброблена протягом пари хвилин, після чого вам прийде смс-повідомлення. Всі! Залишиться підписати договір, і взяти гроші. Кредит на все онлайн надійде на картку протягом пари хвилин.

“Чому сервіс відхилив мою заявку?”

В основному, схвалюються всі заявки. Відмова можлива тільки у випадках, коли клієнт вказав невірні дані, не вийшло підтвердити карту, зафіксовані регулярні прострочення, відсутня перерва між оформленням кредиту онлайн у Кешинського або не виконані умови отримання кредиту громадянами України. Тобто, вам менше 18 або більше 60 років. У вас немає паспорта або ідентифікаційного коду. В інших випадках, кредит на все ви зможете взяти без будь-яких питань і проблем.

Як повернути?

Ось чим ще бере Кешинський, так це продуманою системою повернення кредиту, отриманого онлайн відразу на карту. Якщо взяти можна тільки одним способом, то для повернення кредиту, отриманого на картку, придумано цілих три.

Картою

Єдина умова – наявність на картці суми, достатньої для погашення кредиту онлайн. В особистому кабінеті є опція “Повернути кредит”. Достатньо клацнути на цю кнопку, ввести необхідні системою дані, і все. Погасити також легко, як і взяти.

Банківським переказом

Реквізити Кешинського можна знайти в особистому кабінеті. З ними відправитися в будь-який банк і перерахувати всю суму кредиту, разом з відсотками.

Через Приват 24

Умова погашення кредиту цим способом – наявність прив’язаного до онлайн акаунту Приват 24 платіжного інструменту. Про те, що на картці повинна бути необхідна сума, напевно, можна не говорити. Вона повинна бути. В особистому кабінеті Кешинського вибираєте опцію погашення позики через Приват 24. Операція здійснюється моментально.

Тепер розумієте, чому саме Кешинський? Тому що, всі питання вирішуються легко і просто. Взяти гроші можна протягом декількох хвилин. Повернути – також. Чи не це найважливіше в будь-якій системі?