Кредит на навчання

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Де взяти кредит на навчання студенту старших курсів? Зауважимо, мова не йде про оплату річного навчання в університеті. До стандартних витрат на освіту, як правило, починають готуватися ще батьки.

Частіше гроші на навчання – це раптові запрошення на цікавий семінар у сусідньому регіоні, оплата курсової або контрольної, яку виконати самостійно з якихось причин не вийшло, навчання в університеті-побратимі, похід всім курсом у гори. Навчання в студентські роки, воно таке. Весела і безшабашна. Ось і виходить що потрібно взяти всього лише невеликий кредит (до 10 000 гривень) на освіту, на кілька днів, без будь-яких довідок і зайвої біганини.

Тому і звертаються студенти за кредитом на навчання до Кешинського. До слова, сервіс надає гроші не лише на навчання. На все, що вам потрібно, без будь-яких питань. Потрібен кредит на освіту в Україні чи іншій державі? Будь ласка! Хочете дивитися на море? Без проблем.

Що потрібно для оформлення позики у Кешинського?

Взяти кредит у Кешинського може будь-який громадянин України не молодше 18 років і не старше 60 років, з паспортом та ідентифікаційним кодом на руках. І це все! Більше ніяких умов для отримання позики на карту в режимі онлайн. І не важливо, на освіту ви його витратите, або на інші речі.

Алгоритм оформлення кредиту на навчання

На оформлення кредиту на навчання піде всього кілька хвилин. Гроші зараховуються на картку відразу після схвалення заявки і процедури верифікації. Отримавши їх, можете сміливо витрачати на що завгодно.

Якщо описувати покроково, то отримання позики на навчання, в режимі онлайн, у Кешинського, буде виглядати так:

  1. Відкриваєте головну сторінку сайту. Бачите калькулятор кредиту на картку? Вказуєте на шкалі суму, необхідну на навчання, і термін повернення кредиту. У вікні, праворуч від онлайн калькулятора, відобразиться сума кредиту, який ви отримаєте на картку, витратите, згодом, на освіту. Крайній термін повернення, і сума, яку потрібно буде повернути. Переконайтеся, що ви онлайн, і тисніть на кнопку “Оформити заявку”.
  2. Відкриється форма для створення особистого кабінету, в якому ви і будете оформляти всі кредити на картку. Вносьте в неї всі, запитувані системою, дані. Якщо щось записано неправильно, взяти кредит і витратити його на навчання в режимі онлайн, не вийде. Перевірте дані на наявність помилок. Виправте, якщо такі виявляться. Ви ж хочете отримати кредит на навчання?
  3. Після успішного створення особистого кабінету, переходьте до оформлення в режимі онлайн, кредиту на картку. Заповнюєте форму заявки на кредит, який плануєте взяти на освіту, відправляєте. Протягом 13-15 хвилин система перевірить коректність даних. На телефон або email, який ви вказали при реєстрації, прийде відповідь за вашою заявкою на кредит.
  4. Тепер процедура верифікації. Обов’язкова, для всіх, перед отриманням кредиту в режимі онлайн, незалежно від мети його використання. У нашому випадку, кредиту на освіту. Суть процедури – вказати номер, CW-код, і термін дії, вашого платіжного інструменту. Всі ці дані знайдете на картці, на яку розраховуєте взяти гроші на навчання. Вводьте, їх. Переконуєтеся, що ви онлайн, і підтверджуєте. На карті буде заблокована сума до 1 грн. Введіть її значення в запитуване системою сервісу поле. Знову переконайтеся, що ви онлайн. Підтвердіть суму.

Гроші на навчання, вже майже в кишені. Що залишилося? Дочекатися смс-повідомлення про те, що ваша заявка оброблена. Ви можете використовувати дані кошти на навчання. Залишилося підписати договір, дочекатися зарахування. Як правило, не більше 2-3 хвилин.

Як повернути позику?

Повернути кошти, взяті у Кешинського на навчання, також легко, як і взяти. Для зручності клієнтів передбачено 3 способи повернення.

На карту

В особистому кабінеті опція “Повернути позику”. Тисніть на неї, йдете підказками системи. Повернути позику, витрачену на навчання таким способом, можна за умови, що ви онлайн і на вашій картці достатньо коштів.

Банківським переказом

Скачуєте в особистому кабінеті реквізити Кешинського, і вирушаєте з ними в найближчий банк. Там перераховуєте на зазначені реквізити позику, взяту на навчання.

Через Приват 24

Даний спосіб підходить тільки тим, у кого є прив’язана до акаунту карта Приват 24. Заходьте в особистий кабінет, знаходьте опцію погашення позики за допомогою Приват 24. Клікаєте. Дотримуєтеся підказок системи.

Взяти позику на навчання у Кешинського можна по всій території України. Гарного вам навчання, студенти! А якщо що, Кешинський завжди поруч.