Кредит на телевізор

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Телебачення – вікно в цікавий світ, наповнений новинами, свіжими кінофільмами і спортивними змаганнями. Кредит на телевізор допоможе вам придбати нову широкоекранну модель із зображенням FullHD, доступом в інтернет та іншими наворотами. Така техніка дорога, але задоволення від перегляду футбольного матчу або улюбленого серіалу – безцінне.

Мікрокредити – це зручно

Найприкріша ситуація в житті – коли не вистачає незначної суми на покупку того, про що давно мріяв – на телевізор. Відкладати в умовах перманентної інфляції просто неможливо, а чекати щасливого випадку можна до нескінченності.

Кредити онлайн з переказом грошей на картку – це не просто фінансова допомога, це шанс на порятунок мрії. Взяти мікрокредит простіше, ніж відмовляти собі в дрібницях заради покупки нового телевізора. Вам доведеться витратити всього 14 хвилин, щоб заповнити форму і відправити заявку.

Скористатися сервісом Cashinsky можна скрізь, де є онлайн доступ до інтернету. Знадобиться телефон або інший мобільний пристрій. Більше не потрібно їздити в пошуках банківського відділення – ваше відділення лежить у кишені.

Переваги Кешинського

Взяти гроші на карту онлайн – це сучасний банкінг, яким щодня користуються тисячі людей. Серед переваг таких кредитів, крім купівлі телевізора, значаться:

1. Простота вигляду

Отримати кредит може кожен громадянин України, який досяг повноліття і має паспорт з ідентифікаційним кодом платника податків. Більше не потрібно ніяких довідок про доходи, виписок з місця проживання та іншої бюрократії.

2. Зручні терміни повернення

Мінімальний термін повернення онлайн кредиту на телевізор – 5 днів, а максимальний – 30. Це означає, що ви зможете вже сьогодні принести додому новітню модель побутової техніки, а повернути гроші з найближчої зарплати або авансу.

3. Зниження відсоткової ставки

Постійні користувачі сервісу мікрокредитування отримують від Кешинського більш вигідні умови. Зниження відсоткової ставки відбувається з кожним новим кредитом, тобто чим більше ви берете, тим менше повертаєте.

4. Захист персональної інформації

Cashinsky.ua дуже серйозно ставиться до охорони персональних даних користувачів. Ми використовуємо сучасні SSL-сертифікати, які захищають сайт і базу даних від злому або хакерської атаки. Тому ми гарантуємо збереження вашої особистої інформації.

5. Безпека користувачів

Легальне оформлення компанії (свідоцтво про реєстрацію в Нацкомфінпослуг України серії ФК № 917) гарантує захист прав кожного клієнта, який вирішив скористатися онлайн кредитом на купівлю телевізора.

Чому кредит на телевізор це вигідно

Використовувати сервіс онлайн кредитів з переказом грошей на картку вигідно з кількох причин:

  1. Регулярне кредитування знижує процентну ставку і підвищує максимальну суму кредиту;
  2. Гроші надходять на карту протягом 14 хвилин, значить у складній життєвій ситуації буде можливість швидко виправити становище;
  3. Функція відстрочки дозволить відкласти повернення кредиту на телевізор, поки не набереться сума, достатня для його повного погашення;
  4. Погасити кредит можна достроково без нарахування штрафів і комісій. Зробити це можна 3 різними способами.
  5. Ставши членом клубу Кешинського, ви миттєво отримаєте більш сприятливі умови кредитування.

Вирішивши взяти онлайн кредит з переказом на картку, щоб купити широкоекранний телевізор, ви отримаєте можливість не тільки реалізувати мрію, а й отримаєте доступ до постійного джерела грошей, яке завжди буде виручати вас у важку хвилину.